Як миттєво полегшити періодичні болі

Це буде досить коротка стаття про те, як позбутися болісних менструацій, які також називаються менструальними спазмами або періодичними болями. Всі ці терміни насправді позначають одне й те ж саме явище – спазми в нижній частині тіла. Тепер питання: що таке спазми? Це свого роду судоми, мимовільні скорочення м'язів. І в нашому випадку цьому піддіється матка. Так, як ви знаєте, матка може стискатись, вона скорочується під час менструального циклу. І тому ми маємо справу саме зі спазмом м'яза.

 

Є кілька досить швидкодіючих рішень, які ви можете зробити, щоб полегшити життя в ці дні. І можливо, про один з них ви не знали. Отже, просто ляжте на живіт. Це називається «набути лежачого положення». Піднімайте руки вгору і тягніться назад, максимально розгинаючи поперек, щоб видовжити, розтягнути матку. Це досить швидкий спосіб, який може миттєво принести вам полегшення, і було б непогано, аби ви змогли його запам'ятати. Іноді це так боляче, що вам здається «я не зможу цього зробити», але це принаймні в перші рази. Виконуйте нашу вправу кілька разів на день, навіть, коли не відчуваєте болю.

 

Так, це працює, але не заважало б знати витоки, коріннь проблеми. Якщо ви переглянете медичну інформацію про болючі менструації або менструальні спазми, ви можете побачити термін «простагландини». Це похідні ненасичених жирних кислот, група фізіологічно активних речовин, які сигналізують певним частинам вашого тіла про дії та стани, наприклад, про запалення. І коли люди вживають деякі знеболювальні або протизапальні ліки, наприклад, від головного болю, вони просто блокують простагландини. Але є різні типи простагландинів. І той, про який ми збираємося говорити, має цілком конкретну мету – викликати звуження судин у матці.

 

Але що зробити, щоб придушити чи знизити рівень простагландинів? Більшість людей вживають "Ібупрофен", так. І він справді працює. Тільки проблема в тому, що він має побічні ефекти. Є багато побічних дій, які, наприклад, можуть вплинути на ваш шлунок. Він може створити інші проблеми, в які ми не вдаватимемося, оскільки зараз це не так важливо. Але що дійсно важливо – це розглянути альтернативу, аналогічну до «Ібупрофена», яка практично не має побічних ефектів.

 

Є одне дослідження, в якому показано порівняння «Ібупрофена» з цим засобом, і воно було дуже, максимально близьким. «Ібупрофен» справді виявився ефективнішим, але обидва засоби виявилися дуже схожими або сумісними за ефектом. І цей засіб – кориця. Так, все вірно. Але навряд чи вам варто експериментувати та посипати нею тости. Було б ідеально, щоб це була харчове доповнення – кориця у капсулах. Хоча б тому, що вам потрібне точне дозування: 1 г, тобто 1000 мг. І цю дозу слід вживати тричі на день – дві капсули, якщо вони по 500 мг.

 

Крім того, відомо, що кориця має безліч різних властивостей з регулювання рівня цукру в крові. Але в цій ситуації вона чинить спазмолітичний ефект – позбавляє спазмів – і може допомогти зменшити запалення. Чому? Тому що якраз кориця і знижує рівень простагландинів, саме тих, які впливають на матку.

 

Тепер питання, яке у вас, ймовірно, вже виникло: чому рівень простагландинів взагалі буває занадто високий? Це наслідок дисбалансу двох гормонів. Коли надмірно знижена кількість прогестерону та занадто багато естрогену. Саме ця комбінація створює проблему. І так вийшло, що кориця знижує естроген і підвищує прогестерон. Таким чином, вона не тільки впливає на простагландин, але й допомагає проникнути глибше.

 

Ще пара речей, які рекомендують для того, щоб безпосередньо інгібувати простагландини:

  • Вітамін D3. Вживайте близько 10000 МО тричі на день. У той самий час вживайте корицю.
  • Кальцій та
  • Магній разом. Вітамін D сприяє абсорбції кальцію та магнію, допомагає їм надходити в тканини та послабити спазм. Вітамін D також є сильним протизапальним засобом.
  • І четверте, що може виявитися дуже корисним помічником кориці - це жирні кислоти Омега-3 у вигляді риб'ячого жиру, або тріски олії печінки. Омега-3 – натуральний знеболювальний та природний протизапальний засіб.

 

Отже, тепер у вас є потужне рішення проти менструальних спазмів або болю під час менструації.

← Попередня Наступна →
0 Коментарів

Додати коментар

Ім'я

Emails

Напишіть коментар

Back to Top