Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 122

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 122

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

L-амінокислоти - для здоров'я чоловіків і жінок

Амінокислоти - будівельний матеріал для всіх білкових зв'язків в організмі. Особливо цей компонент потребують спортсмени, які хочуть збільшити м'язову масу. Іншим він буде корисний за рахунок зміцнення хрящової тканини і стінок судин. Органічні сполуки бувають замінними і незамінними. Перші самі синтезуються, другі - можна отримати тільки з зовнішнього джерела. Прийом L-амінокислот рекомендований всім, навіть тим, хто далекий від спорту.

 

Користь амінокислот для організму

Амінокислоти беруть участь в будові волосся, нігтів, м'язів і кісток. Навіть імунна система залежить від цих компонентів. Вони допомагають краще засвоюватися мінералам і вітамінам, запобігають появі перших ознак старіння. Якщо в організмі недостатньо амінокислот, спостерігається апатія, занепад сил, зниження апетиту. Найбільш популярні види з'єднань:

лізин - прискорює метаболізм, здатний зменшити ризик появи атеросклерозу, сприяє поліпшенню засвоєння кальцію;

L-аргінін - стимулює вироблення гормону росту, зміцнює імунну систему і зменшує кількість жирових тканин;

лейцин - добре впливає на імунітет, сприяє прискореному виведенню токсинів і уповільнює процес розпаду білків.

Є спеціальні комплекси амінокислот для тренувань, щитовидної залози. Прийом конкретних біодобавок повинен залежати від результату. Форма випуску добавки може бути у вигляді капсул, таблеток, жувальних таблеток, порошку або рідини. Також деякі продукти мають певні властивості, наприклад, без ГМО, вегетаріанські, гіпоалергенні і т. д.

 

VITAWORLD - інтернет-магазин оригінальних L-амінокислот

Купити L-амінокислоти можна в інтернет-магазині VITAWORLD. В асортименті доступні оригінальні добавки для будь-яких цілей. Компанія безпосередньо співпрацює з відомими постачальниками, тому вся продукція має підтверджені сертифікати якості. В каталозі знайдеться рішення будь-яких проблем: лікування різних захворювань та їх профілактика, вітаміни для підтримки нормального функціонування організму, зміцнення волосся, нігтів і поліпшення стану шкіри, уповільнення старіння, а також спеціальні комплекси для спортсменів. Доставка може бути оформлена в будь-який куточок країни в максимально короткі терміни і перевіреними транспортними компаніями.

Back to Top