GABA (Гамма-аміномасляна кислота) Calm , Смак Апельсину, Serene Science, Source Naturals, 120 таблеток для розсмоктування

Цена 620 грн.
Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Артикул
SN0269
-
+
Завантаження...
Завантаження...
Докладніше
БрендSource Naturals
ФормаТаблетки для розсмоктування
Фасовка120 шт

Рекомендовано при:

  • порушеннях циклу сну
  • розладах нервової системи
  • гормональних збоях

Що це?

Гамма-аміномасляна кислота, скорочено GABA, являє собою амінокислоту, що продукується в мозку. Вона утворюється глутаміновою кислотою в організмі за допомогою вітаміну B6 і запобігає спалюванню нервових клітин.

Як це працює?

Гамма-аміномасляна кислота підтримує нервову систему, захищаючи нервові клітини і надаючи заспокійливу дію. Вона служить нейротрансмітером, хімічним месенджером, який переносить інформацію між нервовими клітинами. GABA виявлена в великих кількостях в гіпоталамусі, припускаючи, що ця амінокислота грає вирішальну роль в функції гіпоталамо-гіпофіза. Гіпоталамус являє собою область в задній частині мозку, яка регулює інстинктивні функції, такі як цикли сну, температуру тіла і активність гіпофіза. Гіпофіз - це головна ендокринна заліза, яка охоплює всі гормональні функції організму.


Показання до застосування

Розсмоктувати 1 таблетку 1-3 рази на день.


ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція1Таблетка для розсмоктування
Порцій в упаковці120
Магній5мг1
ГАМК (гамма-аміномасляна кислота)125мг
Гліцин50мг
N-Ацетил-L-Тирозин25мг
Таурін25мг

Інші інгредієнти:

Сорбітол, манітол, стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь, натуральний помаранчевий ароматизатор і стеарат магнію.

Не містить

Попередження

Не застосовувати препарат, якщо який-небудь з шарів герметичної упаковки для захисту від несанкціонованого розкриття пошкоджений або відсутній. Зберігати в недоступному для дітей місці. Містить тирозин. Не слід використовувати з МАО інгібіторами препаратів. Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, проконсультуйтеся з професіоналом охорони здоров'я перед використанням цього продукту.

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:GABA (Гамма-аміномасляна кислота) Calm , Смак Апельсину, Serene Science, Source Naturals, 120 таблеток для розсмоктування
Your Rating

Питання про товар

Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Все ответы будут отображаться после модерации.

    Back to Top