GABA (Гамма-аміномасляна кислота) , Смак Апельсину, Serene Science, Source Naturals, 60 таблеток для розсмоктування

Цена 286 грн.
Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Артикул
SN0987
-
+
Завантаження...
Завантаження...
Докладніше
БрендSource Naturals
ФормаТаблетки для розсмоктування
Фасовка60 шт

Рекомендовано при:

  • порушеннях циклу сну
  • розладах нервової системи
  • гормональних порушеннях

Що це?

Гамма-аміномасляна кислота, скорочено GABA, являє собою амінокислоту, що продукується в мозку. Вона утворюється глутаміновою кислотою в організмі за допомогою вітаміну B6 і запобігає спалюванню нервових клітин.

Як це працює?

Гамма-аміномасляна кислота підтримує нервову систему, захищаючи нервові клітини і надаючи заспокійливу дію. Вона служить нейротрансмітером, хімічним месенджером, який переносить інформацію між нервовими клітинами. GABA виявлена в великих кількостях в гіпоталамусі, припускаючи, що ця амінокислота грає вирішальну роль в функції гіпоталамо-гіпофіза. Гіпоталамус являє собою область в задній частині мозку, яка регулює інстинктивні функції, такі як цикли сну, температуру тіла і активність гіпофіза. Гіпофіз - це головна ендокринна заліза, яка охоплює всі гормональні функції організму.


Показання до застосування

Розсмоктувати 1 таблетку 1-3 рази на день.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція1Таблетка для розсмоктування
Порцій в упаковці60
Магній5мг1
ГАМК (гамма-аміномасляна кислота)125мг
Гліцин50мг
N-Ацетил-L-Тирозин25мг
Таурін25мг

Інші інгредієнти:

сорбіт, маніт, стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь, натуральний апельсиновий аромат і стеарат магнію.

Не містить

Попередження

Містить тирозин. Не застосовувати з препаратами, які інгібують МАО. Якщо ви вагітні, можете завагітніти або годуєте груддю, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж використовувати цей продукт. Не використовуйте, якщо порушена або відсутня ущільнювальна машина. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:GABA (Гамма-аміномасляна кислота) , Смак Апельсину, Serene Science, Source Naturals, 60 таблеток для розсмоктування
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Все ответы будут отображаться после модерации.

    Back to Top