Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Убіхінол 100мг, Healthy Origins, 7 желатинових капсул
    Артикул: HO36464
    Спеціальна ціна Цена 72 грн. Звичайна ціна Цена 179 грн.
    В наявності
Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Убіхінол - головний помічник

Убіхінол - найзначніший ворог для вільних радикалів. Ефективність такого засобу для руйнування дії частинок з неспареним електроном доведена неодноразово. Убіхінол є відновленою формою убіхінона, за рахунок якої виробляється майже вся потрібна організму людини енергія. Природним чином синтез речовини відбувається в тканинах організму, але обсяги виробництва убіхінола значно зменшуються з віком. При достатній кількості в тканинах коензиму Q10 забезпечена повноцінна робота і прекрасне самопочуття всіх органів людини.

 

Для жіночого організму убіхінол - кращий засіб у фармацевтики, здатний боротися з віковими змінами зовнішності. Завдяки достатньому отриманню такого коферменту, активізуються функції вироблення колагену і еластану, збільшуються шанси на природне зачаття, нормалізується обмін речовин в організмі (позбавлення від зайвої ваги відбувається значно швидше). Приймати антиоксидант убіхінол ззовні рекомендують починати у віці 20-22 років у вигляді капсул.

 

Основні характеристики та поради щодо застосування Убіхінол

Організм людини з плином часу менш здатний виробляти убіхінон і, відповідно, переводити його в активну форму (убіхінол). Продуктами харчування з явним змістом коферменту є:

яловичина;

скумбрія;

апельсин;

брокколі;

тунець;

петрушка;

курка.

Коензим Q10 складається з антиоксиданту убіхінолу більш ніж на 90%. Убіхонол, ціна якого трохи вище Коензиму Q10, є більш активною формою речовини, завдяки чому виконує більш широкий спектр функціонування:

прискорення циркуляції крові;

підтримка процесів ділення клітин шкіри;

зміцнення судин і капілярів;

стимуляція реакцій імунної системи.

Серцевий м'яз потребує речовину убіхінол, оскільки споживає дуже багато енергії. Разом з цим, дія антиоксиданту уповільнює старіння тканин організму і нейтралізує дію вільних радикалів, побічний ефект статинів (препарати для підтримки серцево-судинної системи) і запобігає утворенню холестерину.

 

Правильний прийом препарату убіхінол

Добове дозування прийому коферменту може варіюватися від 80 до 400 мг. В якості профілактики нестачі убіхінолу рекомендують приймати 100 мг препарату щоденно (під час прийому їжі вранці та ввечері). Професійним спортсменам можуть призначити убіхінол по верхній межі діапазону (400 мг). Для максимально позитивної дії коферменту лікарі рекомендують приймати саме убіхінол, оскільки убіхінон є більш окислених форму коензиму Q10 і володіє меншими антиоксидантними властивостями.

Убіхонол (вегетаріанський, без глютену і ГМО) ви можете купити в інтернет-магазині Vita Word (Україна, Київ) за максимально прийнятною ціною і з доставкою по всій території України. На сайті представлений величезний асортимент вітамінів, комплексів, харчових добавок від якісних і перевірених виробників.

Back to Top