Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Які вітаміни з пробіотиками вибрати для дітей?

Коли дитина народжується - вона абсолютно стерильна. Але як тільки вона робить перший подих, отримує крапельку молока, на її слизових оболонках і в кишечнику з'являються мікроби. Завдяки умовно-патогенним бактеріям відбувається створення унікальної мікрофлори.

 

Не у кожного малюка цей процес проходить гладко, дитина може страждати від кольок і спазмів у животі. Кишкова мікрофлора залежить від багатьох зовнішніх чинників. Проблеми можуть виникати через зміни харчування, алергії, інфекцій, стреси і навіть дефіцит вітамінів. Щоб нормалізувати мікробну флору, користуються пробіотиками. Завдяки їм зупиняється розвиток гнильних бактерій. Обов'язково потрібно застосування не тільки дитячі пробіотики, але і пребіотики, завдяки яким зростає кількість корисних мікроорганізмів в кишечнику.

Коли призначають дитячі пробіотики?

Представлені в пробіотиках мікроорганізми створюють нормальну мікрофлору, тому їх засвоєння відбувається без проблем. Перед їх прийомом обов'язково потрібно проконсультуватися з фахівцем, так як важливо підібрати правильний штам. Дитячі пробіотики в Україні користуються популярністю, як і у всьому світі. Їх застосовують при наявності:

  • алергії та екземи;
  • порушень в мікрофлорі;
  • дитячих кольок;
  • застуді;
  • захворювань шлунково-кишкового тракту.

 

Після їх прийому нормалізується робота шлунково-кишкового тракту, підтримується функціональність імунної системи. В результаті організм дитини стає більш міцним і захищеним.

Що враховувати при виборі пробіотиків для дітей?

Основне правило - консультація з лікарем, саме він допоможе підібрати препарат, найбільш підходящі дитині. Пробіотики для дітей в Україні можна купити в аптеці або в інтернет-магазині, при цьому необхідно враховувати, щоб засіб було безпечним. Всі препарати повинні мати сертифікат. Важливо вивчити всі компоненти, у малюка не повинно бути на них алергії. Зовсім маленькій дитині складно дати ліки в формі капсули, краще підбирати препарати у вигляді крапель або порошків, які можна розвести. Необхідно враховувати умови, при яких потрібно зберігати препарат. Деяким з них в якості місця зберігання підходить тільки холодильник, інакше вони стануть менш активними. Обов'язково необхідно дотримуватися дозування і схеми прийому.

 

На сайті vitaworld.com.ua можна підібрати необхідні пробіотики для дітей за прийнятною ціною, з доставкою в будь-який куточок країни. Для оформлення заявки достатньо зв'язатися з менеджером по телефону або зробити це самостійно на сайті. Заявки обробляються швидко, товар доставляється протягом декількох робочих днів.

Back to Top