Відобразити як Таблиця Список

11 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

11 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Вітамін С для дітей

Вітамін С дуже важливий для повноцінного розвитку і правильного функціонування всіх клітин організму, тому аскорбінова кислота необхідна як дорослим, так і дітям. Особливо він важливий для малят, які тільки почали відвідувати садок або школу. Основне завдання вітаміну Ц, який рекомендується вживати дітям і їх батькам, полягає в зміцненні імунітету та профілактиці вірусних захворювань. Вітамін С дитячий ви можете вигідно купити на сайті witaworld.com.ua. У нашому каталозі представлений великий вибір високоякісної продукції, доставка якої можлива в будь-який з регіонів України.

Чим небезпечний брак вітаміну С для дитини?

Незначний дефіцит аскорбінової кислоти в організмі може проявлятися наступними неприємними симптомами:

  • дратівливість;
  • втома;
  • неуважність;
  • втрата настрою.

 

Також помірний авітаміноз може проявлятися в уповільненні зростання, руйнуванні зубів, крихкість капілярів і порушення кісткових тканин. Тому дитині слід щодня вживати не менше 10 мг вітаміну С. Значний дефіцит аскорбінової кислоти в організмі може привести до таких плачевних наслідків, як набряки суглобів, цинга, анемія, кровотечі, атрофія м'язів, ламкість кісток і часті інфекційні захворювання.

Де купити дитячий вітамін С?

Природно, що аскорбінова кислота міститься в багатьох щодня вживаних продуктах, наприклад, в капусті, цибулі, листі кропиви, картоплі, помідорах, кропі і петрушці. Не обділені аскорбіновою кислотою і ягоди чорної смородини, обліпихи, шипшини, полуниці і винограду. Однак теплова обробка призводить до суттєвих втрат цього важливого вітаміну. Також аскорбінова кислота чутлива до світла і кисню.

 

Купити вітамін С для дітей різного віку можна на сайті witaworld.com.ua.

Ми пропонуємо виключно якісні препарати і БАДи від кращих виробників. Замовляючи вітамін Ц для дітей, ви можете скористатися послугами доставки товару в будь-який з населених пунктів України. При цьому вартість продукції є цілком демократичною і доступною для більшості українських споживачів. Також наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти з вибором препаратів оптимального дозування.

Купивши дитині вітамін С, ви подбаєте про зміцнення його здоров'я і допоможете йому сповна насолодитися навколишнім світом, який дарує безліч приводів для щасливої та усмішки і радості.

Back to Top