MCT & Омега-3, Carlson, 120+30 желатинових капсул

Знятий з виробництва
Артикул
CL1764
Докладніше
БрендCarlson
ФормаЖелатинові капсули
Фасовка90 шт

Рекомендовано при:

 • занепаді сил
 • розладах нервової системи
 • розладах уваги
 • порушеннях пам’яті
 • захворюваннях серцево-судинної системи
 • підвищеному тиску
 • проблемах із зором
 • паразитах у кишечнику

Показання до застосування

Приймати 1 желатинову капсулу до 5 разів на день під час їжі.

Що це?

Отримайте переваги двох з найбільш важливих здорових жирів, тригліцеридів середньої ланцюга (MCT) і жирних кислот омега-3 в одному додатку. MCT від Carlson екстрагований з органічного незайманого кокосової олії, одна з найчистіших джерел палива для наших тіл

Як це працює?

Риб'ячий жир здатний розширити кровоносні судини, збільшуючи приплив крові до органів і тканин, перешкоджаючи виникненню артеріальної гіпертензії. Це позитивно впливає на роботу серця і запобігає виникненню аритмії, зменшує ризик виникнення атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту. Жирні кислоти, які знаходяться в лососевому жирі, входять до складу нервових клітин, а також беруть участь в обміні речовин нервової системи, таким чином вони сприяють більш ефективному проведенню нервового імпульсу. Це означає, що риб'ячий жир нормалізує роботу мозку і нервової системи в цілому. Жирні кислоти також регулюють кількість серотоніну, який відповідає за настрій. Це сприяє зниженню ризику виникнення депресії або скорочення курсу лікування від неї.

МСТ, середньоланцюгові тригліцериди, досить легко засвоюються організмом і практично відразу потрапляють в печінку, де прискорюють обмінні процеси. Також ця речовина відновлює та підтримує мікрофлору кишечника, бореться з паразитами.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція1Желатинова капсула
Порцій в упаковці120+30
Калорії15
Усього жирів1,5гр2
Насичені жири0,5гр3
Риб'ячий жир600мг
ЕПК (ейкозапентаїнова кислота)180мг
ДГК (докозагексаєнова кислота)120мг
Тригліцеридна олія середнього класу300мг
Кокосова олія300мг
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:MCT & Омега-3, Carlson, 120+30 желатинових капсул
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Все ответы будут отображаться после модерации.

  Back to Top