Відобразити як Таблиця Список

13 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

13 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Навіщо спортсмену потрібно купити високобілковий гейнер?

Гейнер представлений у вигляді суміші білка і вуглеводів. Він призначений для прийому худими людьми, яким складно набрати вагу і наростити м'язову масу. Основна відмінність гейнерів полягає в процентному співвідношенні їх компонентів.

 

Завдяки наявності вуглеводів відбувається прискорення вироблення інсуліну, який допомагає м'язовим волокнам краще засвоювати білки та інші корисні речовини. Процес цей відбувається швидше, ніж у випадку з вживанням протеїнових коктейлів. Гейнер допомагає наситити організм енергією до тренування і відновити його після. Крім того, інтенсивніше ростуть м'язи, тому купити високобілковий гейнер спортсмену потрібно обов'язково.

Як правильно купити гейнер?

Для отримання бажаного ефекту потрібно правильно підбирати спортивне харчування. Гейнер складається з:

  • вуглеводів;
  • білків.

 

Гейнер не може обійтися без вітамінів, мінералів та інших елементів, які призначені для того, щоб посилити дію основних складових.

Гейнер приймається перед тренуванням і після нього. Для цього до порошку потрібно додати воду, сік або молоко. Засіб допомагає наростити м'язи, побудувати гарний рельєф тіла, доставити кисень до тканин. Варто купити високобілковий гейнер, щоб отримати додаткову енергію. В такому випадку можна більше тренуватися і при цьому менше відчувати втому. Комплекс допомагає підтримувати необхідну масу, накачати м'язи при необхідності. Варто обережно застосовувати гейнер спортсменам, які схильні до набору ваги, так як можливо потовщення жирового прошарку. У такому випадку варто зупинити свій вибір на комплексах, в складі яких є не більше десяти відсотків білків.

Де купити гейнер?

Спортивне харчування призначене для набору ваги і підтримки зростання м'язової маси, збільшення енергії, підтримки швидкої регенерації м'язів і поповнення запасів глікогену. Придбати такі комплекси можна в аптеці або в спеціалізованому магазині. Важливо підбирати надійного продавця, який пропонує якісну продукцію.

 

На сайті vitaworld.com.ua представлене різноманітне спортивне харчування від провідних світових виробників. Тут можна купити високобілковий гейнер, протеїни і жироспалювачі за приємною ціною, достатньо оформити замовлення онлайн або зв'язатися по телефону з представником інтернет-магазину. Всі товари доставляються по Україні, при замовленні досить вибрати відповідну компанію-перевізника. Всі питання можна задати оператору в телефонному режимі. Заявки обробляються максимально швидко, доставка здійснюється протягом одного-трьох робочих днів, в залежності від віддаленості покупця.

Back to Top