Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 64

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Колаген, AminoLock, Genacol ORIGINAL, 90 капсул
  Артикул: GC01
  Цена 490 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 64

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Колаген (Collagen) і гіалуронова кислота (Hyaluronic acid) останнім часом користуються великою популярністю не тільки в індустрії краси в формі ін'єкцій, а й на ринку біологічно активних добавок (БАДів). Ця популярність повністю виправдана, оскільки користь цих добавок для молодості шкіри і краси підтверджена роками.

 

Дійсно, ще пару років тому про гіалуронову кислоту і колаген знали переважно ті, хто наважувався на так звані «уколи краси». Вони давали належний ефект, але приносили безліч незручностей: хворобливість процедури, тимчасова і суто локальна дія.

 

Сьогодні все більш поширені добавки колагену і гіалуронки для прийому всередину. Вони існують в найрізноманітніших формах (колаген в капсулах, таблетках, порошку, питний колаген; аналогічно з гіалуроновою кислотою). Крім користі для шкіри, волосся і нігтів, колаген і гіалуронова кислота позитивно впливають на суглоби, зв'язки, кістки, хрящі і навіть зуби.

 

Це обумовлено їхніми біологічними властивостями, про які ми поговоримо далі. Купити колаген і гіалуронову кислоту за доступними цінами можна в інтернет магазині Світ Вітамінів Vita World. На нашому сайті представлений широкий асортимент препаратів колагену для прийому всередину, колагену для суглобів, а також препарати гіалуронової кислоти для шкіри, суглобів і кісток.

 

Колаген: біологічні властивості і користь

Колаген є основним структурним білком людського організму, який становить четверту частину всього білка, що міститься в тілі. Гарна новина полягає в тому, що цей білок замінний. Це означає, що він синтезується організмом самостійно.

 

Погана новина в тому, що з віком вироблення цього білка значно загальмовується. Після 30 років з кожним роком синтез колагену і еластину зменшується на 1%. В результаті шкіра починає старіти, з'являється безліч зморшок, проявляється хронічна сухість шкіри, втрачається пружність.

 

Оскільки колаген відповідальний не тільки за шкіру обличчя і навіть не тільки за шкіру в цілому, процес уповільнення вироблення цієї речовини супроводжується втратою гнучкості суглобів і хрящів, ламкістю кісток і нігтів, а також погіршенням стану волосся.

 

Це обумовлено тим, що колаген — основа будівельного матеріалу сполучної тканини (в тому числі, дерми), кісток, зв'язок, сухожиль.

 

Щоб відновити синтез колагену, можна вдатися до декількох способів: ін'єкції (рятівні тільки для шкіри обличчя), колаген в таблетках та інших медикаментозних формах, вітаміни з колагеном, акцент на раціон.

 

Крайній метод необхідний так чи інакше, але він не відрізняється ефективністю. Звичайно, не варто забувати про вітаміни А і С, які забезпечують синтез білка, але обмежуватися цим не варто.

 

Ін'єкції колагену — також палиця з двома кінцями, та й ефект колагену для суглобів та інших кісткових тканин таким чином не проявиться.

 

Колаген для прийому всередину здається найбільш ефективною формою. Користь колагену для волосся, обличчя, шкіри і нігтів дійсно велика. Давайте докладніше поговоримо про види такого колагену.

 

Колаген для прийому всередину

Існує три типи колагену для прийому всередину:

 • тваринного походження: зі шкіри рогатої худоби, копит і інших частин туші
 • морський колаген: з тушок морських і прісноводних риб
 • рослинний: з пшениці та деяких інших рослин

 

Колаген тваринного походження є найпоширенішим і дешевим у виробництві. Морський колаген трохи дорожче, але користується великим попитом. Рослинний колаген найдорожчий у виробництві і відповідно, на ринку БАДів, але все одно досить популярний — особливо, серед вегетаріанців і веганів.

 

Крім цієї класифікації, колаген також ділиться гідролізований і «звичайний».

Гідролізація колагену означає певний тип обробки сировини, з якого виробляють колаген. Наприклад, гідроліз біологічного матеріалу великої худоби.

 

Гідролізований колаген допомагає амінокислотам, з яких складається фібрилярний білок, засвоюватися краще. «Звичайний» колаген (що не піддавався гідролізу) засвоюється так само, як і будь-який білковий продукт, тому вважається менш ефективним.

 

Крім поділу на типи сировини і обробки, існує ще одна класифікація колагену. Оскільки він складається з безлічі молекул унікальною конфігурації, типи будови амінокислотних ланцюгів теж грають роль.

 

Згідно з цим ознакою, на сьогоднішній день можна вивести 16 типів колагену. У косметології і серед БАДів найбільш популярні три: I, II, III типи. Саме вони складають близько 80-90% всього фібрилярного білка в тілі людини.

 

Ці типи колагену є основною сполучної тканини в людському організмі, відповідають за силу, здоров'я і пружність шкіри, сухожиль, суглобів, кісток.

Крім іншого, колаген 2 типу дуже корисний при запальних захворюваннях суглобів, оскільки при прийомі всередину знижує аутоімунітет до власного колагену другого типу, що виробляється організмом.

 

Супер колаген кожного типу, а також гідролізат колагену купити в Києві можна в інтернет магазині Світ Вітамінів Vita World.

 

Гіалуронова кислота: властивості і користь при прийомі всередину

Гіалуронова кислота — це мукополісахарид тваринного походження, який також зустрічається в організмі людини і виробляється ним самостійно.

 

Також гіалуронову кислоту синтезують:

 • з біологічного матеріалу великої худоби, а також птиці
 • зі спеціальних бактерій, посаджених в пшеничному бульйоні

 

Показання до прийому гіалуронової кислоти схожі з показаннями до прийому колагену. Часто гіалуронову кислоту і колаген приймають одночасно, оскільки вони однаково ефективно можуть впоратися з втратою еластичності шкіри і зменшенням вироблення еластину.

 

Гіалуронова кислота відповідає за зміст вологи і водний баланс в тканинах організму. Багато в чому візуальний ефект від прийому гіалуронової кислоти досягається за рахунок зволоження шкіри. Це відбувається шляхом утримання молекул води і надання тканинам об’єму.

 

Також доведена користь гіалуронової кислоти для суглобів. При потраплянні в організм гіалурон в першу чергу діє на суглоби і починає їх «змащувати». Тільки після цього гіалуронова кислота починає діяти на шкіру.

 

У тандемі з колагеном 2 типу гіалуронка допоможе значно поліпшити здоров'я суглобів, зв'язок і сухожиль. Багато препаратів для суглобів виробляються саме на основі гіалурону, колагену з вітамінами, мінералами і сульфатами.

 

Крім цього, існують спортивні вітаміни з колагеном, вітамінами і гіалуроновою кислотою. Вони також покликані відновлювати суглоби і зв'язки, але більшою мірою, звичайно, м'язи.

 

Купити гіалуронову кислоту в Україні та Києві за доступною ціною на нашому сайті Vita World.

 

Асортимент інтернет магазину Світ Вітамінів Vita World

На сайті інтернет магазину Vita World представлений великий асортимент біологічно активних добавок (БАДів): мультивітаміни і вітаміни (в капсулах, таблетках, а також в порошку), рослинні комплекси, природні екстракти, дитячі вітаміни (таблетки, капсули, жувальні цукерки, сиропи), а також вітаміни краси.

 

У розділі «Колаген і Гіалуронова кислота» Ви знайдете рідкий колаген, натуральний колаген, морський (marine) колаген в капсулах і таблетках, гіалуронову кислоту в таблетках, колаген в порошку, а також вітаміни з гіалуроновою кислотою і колагеном.

 

Ми працюємо тільки з відомими виробниками колагену і гіалуронової кислоти: NeoCell, Genacol, Country Life, Now Foods, Source Naturals, Bluebonnet Nutrition.

 

Крім цього, на нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент хондропротекторів. Сульфат хондроїтину, амінокислоти, трав'яні комплекси від таких брендів, як Солгар (Solgar), New Chapter, Now Foods, Source Naturals, Erbenobili і безлічі інших.

 

Оскільки Світ Вітамінів Vita World — офіційні дистриб'ютори продукції названих брендів в Україні, ціна на тваринний, морський колаген, гіалуронову кислоту та інші препарати на основі колагену, еластину і гіалуронової кислоти в Україні значно нижче, ніж на інших сайтах.

 

Також ми пропонуємо безкоштовну кур'єрську доставку в 30 містах України за один день, індивідуальні консультації нашого експерта з вітамінів по телефону і подарунки, які додаємо до замовлень!

 

Back to Top