Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 47

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 47

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мозок - основний орган життєдіяльності людини. Це центр нервової системи, який відповідає за передачу імпульсів і реакцій в людському тілі. Тому вкрай важливо, щоб він правильно працював, передаючи потрібні повідомлення всім іншим органам.

Забезпечити мозок поживними речовинами - непросте завдання. Нижче будуть описані основні корисні природні компоненти і мікроелементи, що входять до комплексів для роботи мозку.

Омега-3

Незамінні жирні кислоти омега-3 важливі для виробництва гормонів, які виробляють вплив на поліпшення стану головного мозку. Особливо необхідно приймати в період вагітності, дітям, а також підліткам. Омега-3 в основному міститься в риб'ячому жирі. Для тих, хто боїться жирної риби, корисні біологічно активні добавки, які Ви можете подивитися на нашому сайті в Світі Вітамінів. Омега-3 люди їдять вкрай рідко, особливо в наших регіонах, пам'ятайте, що риба не буває зайвою і буде вкрай корисно додавати її якомога частіше в свій раціон. Крім риби Ви зможете знайти жирні кислоти в авокадо, маслинах, насінні льону і гарбузі, волоських горіхах і інших олійних культурах і оліях холодного віджиму. Саме омега перешкоджає виникненню хвороби Альцгеймера.

Вітаміни групи Б

Вітаміни групи Б - поживна основа для мозкових клітин. У комплексі вітамінів для зміцнення пам'яті просто зобов'язана бути присутньою В-група. Вони роблять пам'ять міцніше і збільшують концентрацію уваги.

Б-1 впливає на здатність мозку запам'ятовувати і обробляти нову інформацію.

Б-2 головний постачальник енергії, він необхідний людям з сильними розумовими навантаженнями.

Б-3 покращує передачу імпульсів між клітинами мозку, підвищуючи його працездатність.

Б-5 активує довгострокову пам'ять шляхом обміну імпульсів між нейронами.

Б-9 покращує пам'ять і швидкість мислення, а також сприяє кровопостачанню головного мозку.

В-12 сприяє активації мозку після пробудження і його заспокоєння в період засипання.

Вітамін Д

Вітамін D зміцнює пам'ять, а також діє як антидепресант. Крім того, допомагає засвоєнню кальцію в кістки. Вітамін D можна отримувати, перебуваючи під сонцем в день, приблизно 15-20 хвилин. На жаль, не всі можуть перебувати такий час під сонцем. Вживайте продукти: риб'ячий жир, яєчні жовтки, печінка, гриби, кокосове молоко і дріжджі.

Вітамін Е

Вітамін Е не тільки є ефективним антиоксидантом, але і підтримує нервову систему. Він допоможе Вам сконцентруватися, для того щоб полегшити навчання. Дефіцит викликає нервові розлади і втому. Найцінніше джерело - це соняшникова олія і насіння соняшнику. Ви також можете знайти його в рослинних джерелах: злаках, пшениці, фундуку, мигдалі і шоколаді. А тваринними джерелами є, яйця, масло і молоко.

Магній

Магній також відповідальний за нервово-м'язові імпульси. Фізична слабкість погіршує здатність до концентрації. Це явний результат дефіциту магнію. Даний мінерал міститься в бобових, молочних продуктах і какао.

Деякі амінокислоти також мають позитивний вплив на головний орган нервової системи.

Гліцин надає підтримку в продукуванні енергії на клітинному рівні. Цим він активізує роботу нервової системи, а значить і мозку. Перекладається гліцин як «солодкий», а вплив глюкози на розумові процеси досить відомі.

Фенілаланін здатний відновити сили при відчутті постійної втоми, а також покращує процеси мислення і функції пам'яті.

Триптофан головна речовина, що застосовується проти мігрені.

Комплекс вітамінів і амінокислот для мозку обов'язково повинен включати в себе більшу частину перерахованих мікроелементів. Купити подібні комплексні добавки можна у нас в Світі Вітамінів і ми доставимо їх в будь-яку точку Києва, або в будь-який інший регіон України, Новою Поштою або кур'єром.

Запорука успішної життя - правильна робота мозку!

Back to Top