Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 85

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 85

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мультивітаміни для імунітету - перевірений спосіб зберегти міцне здоров'я

Людське тіло має спеціальний захисний бар'єр проти усіляких негативних впливів - імунітет. Імунітет - це здатність організму підтримувати свою функціональність, цілісність, біологічну індивідуальність завдяки можливості розпізнавати і знешкоджувати чужорідні клітини і речовини. Імунітет може бути вродженим (спадковим) і придбаним (адаптивним). До складу імунної системи входять червоний кістковий мозок, лімфовузли, тимус, селезінка. З негативними речовинами і мікроорганізмами покликані боротися Т-лімфоцити, еозинофіли, моноцити, нейтрофіли, натуральні кілери та інші види клітин.

 

Міцний імунітет допомагає протистояти хвороботворним бактеріям, які присутні скрізь і всюди, захищатися від вірусів в сезон простудних захворювань. Також він допомагає значно швидше відновлюватися після перенесених хвороб. Послабити імунний захист організму можуть багато чинників: погана екологія, стрес, неповноцінне харчування, неправильний режим дня, перенесена важка операція, шкідливі звички, надмірне фізичне напруження, онкологія, ВІЛ-інфекція та інші причини. Зміцнити здоров'я допоможуть полівітаміни для імунітету, які можна купити в аптеках.

 

Які речовини необхідні для зміцнення імунного захисту організму?

Щоб мати сили захищатися від негативних впливів, імунітет потребує цілий ряд вітамінів і мінералів. Теоретично вони всі повинні потрапляти з їжею, але часто буває, що в раціоні людини відсутні певні продукти або деякі речовини погано засвоюються. У таких випадках на допомогу приходять вітамінні комплекси. Вони забезпечують організм усім необхідним.

 

Для міцного імунітету людині необхідні такі вітаміни і мінерали:

 

вітаміни: A, В (вся група) D, E, C, H, K;

мінерали: йод, кальцій, селен, магній, натрій, цинк, мідь, калій, залізо, фосфор, марганець, фтор, хром, ванадій, хлор, сірка, фтор, бор, кремній, молібден, кобальт.

У людей різна потреба в тому чи іншому вітаміні, мінералі. Їх надлишок не принесе користі. Перш ніж приймати полівітаміни для підвищення імунітету, бажано спочатку проконсультуватися з лікарем і здати необхідні аналізи.

 

Асортимент вітамінів для зміцнення імунітету

Потреба організму у вітамінах і мінералах у всіх різна. Тому дані препарати діляться на такі види:

препарати для жінок;

чоловіків;

дітей;

вагітних;

літніх людей.

До складу вітамінних комплексів для чоловіків входить більша кількість фосфору, кальцію, цинку, а також вітамінів А, С, В, Е, D. Вони не тільки зміцнюють імунітет, але і підвищують активність, посилюють уважність і пам'ять, підтримують нервову систему. Препарати для жінок бажано підбирати за віком. Дитячі полівітаміни містять ту кількість мінералів і вітамінів, яка потрібна для гармонійного зростання і розвитку всіх органів і систем.

 

Купити якісні мультивітаміни (полівітаміни) для підвищення імунітету за доступною ціною можна в інтернет-магазині vitaworld.com.ua (Україна, Київ) з доставкою в будь-яке місто. Компанія VITAWORLD є офіційним дистриб'ютором багатьох брендів, які виробляють вітамінно-мінеральні комплекси, амінокислоти, спортивне харчування, харчові добавки, антиоксиданти, а також аксесуари для спортивного харчування. Вся продукція оригінальна, якісна, сертифікована.

 

 

Back to Top