Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Гранули Лецитину, Now Foods, 2 Фунта (907 Гр)
    Артикул: NF2262
    Цена 830 грн.
    Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Комплекс вітамінів для пам'яті допоможе підвищити ефективність роботи мозку

Так само, як і м'язи, мозок має потребу в регулярному тренуванні, крім того, що в судинах, які живлять його, необхідне надходження всіх корисних речовин. При дотриманні правильного режиму нарікань на його роботу не буде. Погана екологія, сумнівна якість продуктів харчування призводить до дефіциту вітамінів і мікроелементів в організмі, тому для їх заповнення приймають спеціальні вітаміни, що поліпшують роботу мозку.

Особливо актуальний прийом вітамінних добавок школярам, студентам і дорослим, чия діяльність пов'язана з напруженою роботою мозку і концентрацією уваги. Літнім людям в обов'язковому порядку варто проходити курс вітамінізації для стимулювання мозкового кровообігу і поліпшення пам'яті. Найбільш підходящий для вас набір мультивітамінів допоможе підібрати грамотний фахівець. Після проходження курсу спостерігаються позитивні зміни, підвищується як якість, так і швидкість розумової роботи.

 

Найбільш популярні вітаміни для мозкової активності і пам'яті

Серед великої кількості необхідних мозку вітамінів і мінералів можна виділити наступні:

B3 - покращує і відновлює функції нервових клітин, з успіхом застосовується при лікуванні хвороби Альцгеймера;

B6 - дозволяє нейронним сполукам швидше обробляти інформацію, підвищує якість пам'яті;

B9 - покращує кровообіг за рахунок участі в синтезі червоних кров'яних тілець, стимулює пам'ять;

B12 - сприяє відновленню нервових волокон головного мозку, перешкоджає виникненню інсульту;

E - захищає нейронні з'єднання від пошкоджень, відновлює пам'ять літнім людям;

Жирні кислоти Омега-3 - попереджають старіння клітин мозку, відновлюючи нейронні ланцюжки.

 

Для активної роботи мозку і пам'яті потрібні не тільки вітаміни, мікроелементи також грають свою роль. Добавки заліза, магнію, цинку значно посилюють ефект від прийому мультивітамінів. Амінокислоти лецитин і гліцин визнані медиками ефективними для поліпшення пам'яті, вони беруть участь в роботі клітин мозку, сприяючи їх активному відновленню.

 

Як підібрати оптимальні для себе вітаміни для пам'яті і концентрації уваги?

Нестачі в виборі БАДів в нашій країні немає, в будь-якій фармацевтичній торговій точці можна побачити вітамінні добавки. А ось отримати грамотну консультацію вже набагато проблематичніше. Неправильний прийом вітамінів в кращому випадку ніяк не змінить ситуацію, а в гіршому - може значно її погіршити. Серед виробників вітамінних комплексів відмінну репутацію заслужила продукція американських виробників. Thorne Research, Bluebonnet Nutrition, MegaFood і ін. рекомендують приймати провідні фахівці вітчизняних клінік.

 

Вітаміни, що поліпшують роботу мозку і відновлюють пам'ять, показані для прийому школярам, студентам, людям похилого віку. Ефективність їх залежить від регулярного, а головне, правильно дозованого вживання. На сайті vitaworld.com.ua ви зможете знайти найкращі вітаміни для стимуляції роботи мозку, вартість їх коливається в широкому діапазоні. Мультивітаміни допоможуть відновити і поліпшити когнітивні процеси, підвищити працездатність, зберегти функції мозку навіть у похилому віці.

Back to Top