Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 59

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Мелатонін, З Підвищеною Силою Дії, 5 мг, Natrol, 60 таблеток
    Артикул: NTL04462
    Спеціальна ціна Цена 214 грн. Звичайна ціна Цена 252 грн.
    В наявності
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 59

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Вітаміни для бадьорості та гарного настрою допоможуть уникнути стресу

У житті кожної людини трапляються неприємні ситуації, які надовго вибивають з колії. Повільне накопичення негативної енергії пригнічує дію центральної нервової системи. Постійні стреси, сварки в родині, негаразди на роботі сприяють появі пригніченого стану, іменованого депресією. В осінньо-зимовий період брак сонячного світла також негативно позначається на здоров'ї в цілому і на нервовій системі зокрема.

 

Регулярний прийом вітамінних комплексів, що містять всі необхідні для стабільної роботи всіх органів корисних добавок, здатний виправити ситуацію в кращу сторону. Причому вітаміни для зміцнення імунітету краще приймати всією сім'єю, починаючи від немовлят і закінчуючи людьми похилого віку. Це дозволить підвищити стресостійкість і сприймати негативну інформацію спокійно.

 

Бракує енергії - які вітаміни допоможуть підвищити тонус?

Брак вітамінів для злагодженої роботи нервової системи виражається не тільки у відсутності енергії. Зазвичай спостерігається апатія, дратівливість, сонливість і зниження працездатності. Кращими вітамінами, що допомагають впоратися з цими неприємними симптомами, є:

A - його антиоксидантна дія дозволяє переривати ланцюжок утворення активних радикалів кисню, що викликають порушення нейронних з'єднань;

B1 - бере участь в обміні вуглеводів, він живить нервові клітини достатньою кількістю глюкози, забезпечує достатню товщину їх стінок, сприяючи збереженню пам'яті;

B6 - підвищує працездатність мозку, сприяє поліпшенню настрою, бере участь в синтезі нейромедіаторів;

B9 - є активним учасником формування нервової трубки людського плоду, головного і спинного мозку;

D - пригнічує дію ферменту, який відповідає за захист мозку від пошкоджень, зміцнює нейронні з'єднання.

 

Макронутрієнти: фосфор, кальцій і магній є активними учасниками життєдіяльності нервових клітин, мікронутрієнтів, мідь підтримує стабільне виконання когнітивних функцій. Вітаміни для підвищення імунітету і підтримки енергії особливо потрібні дітям в період сезонних захворювань і після хвороби.

 

Де купити хороші вітаміни для заряду енергією?

Кожен вибирає для себе відповідний йому вітамінний комплекс - жінки люблять омолоджуючі вітаміни, молодь, яка веде активний спосіб життя, частіше купує БАДи для підвищення енергії. Головне усвідомлювати, що результат буде видно тільки в разі регулярного прийому і при правильному підборі складу мультивітамінів. Грамотна консультація фахівця допоможе зробити вибір, заощадивши вам кошти на дороге лікування. Профілактика завжди обходиться дешевше, ніж медикаментозне рішення проблеми. До того ж, крім благотворного впливу на нервову систему, вітаміни також покращують стан і функціонування інших систем організму.

 

Поліпшується самопочуття і зовнішній вигляд, волосся, зуби, нігті, кістки і суглоби зміцнюються. В інтернет-магазині VitaWorld вам запропонують найкращий вітамінний комплекс від провідних світових виробників. Ми реалізуємо сертифіковану продукцію за прийнятною вартістю, продумана система бонусів дозволяє зробити вигідну покупку.

Back to Top