Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Численні дослідження показали, що здоров'я підлітків у віці від 16 років буде набагато міцніше, якщо в дитинстві вони мали високий рівень жирних кислот омега-3 в крові.

Якщо ваші діти не є ентузіастами поїдання риби або Ви вживаєте недостатню кількість жирних кислот, рекомендуємо додати в раціон харчові добавки.

Переваги Омега-3 під час вагітності

На думку британських експертів, всім вагітним жінкам слід призначати риб'ячий жир і добавки з омега-3. Вони роблять благотворний вплив на плід, що розвивається в утробі матері, впливає на поведінку і діяльність мозку дитини і значно знижують ризик розвитку церебрального паралічу незабаром після народження. У дітей матерів, що вживають риб'ячий жир під час вагітності і після народження, був вищий IQ і менше неврологічних проблем. Найбільш важливим є третій триместр вагітності, коли жінки повинні вживати риб'ячий жир, тому що мозок майбутньої дитини переживає саме швидкий розвиток. Додаткові харчові добавки можуть позитивно впливати на загальний розвиток.

Ми їмо недостатню кількість риби

Кожен повинен споживати досить жирної риби, такий як лосось, оселедець або скумбрію, які є природними джерелами Омега-3. На жаль, тільки невелика частина нашого населення вживає достатньо цих жирних кислот з природних джерел.

Вміст кислоти омега-3 в рибі і ракоподібних (в 100 грамах)

Лосось атлантичний (варений, запечений) 1,8 грам

Анчоус (консервований в олії) 1,7 грам

Сардина з кістками (консервована в томатній пасті) 1,4 грам

Оселедець (маринована) 1,2 грам

Скумбрія (варена) 1,0 грам

Райдужна форель (варена) 1,0 грам

Тунець (консервований у воді) 0,7 грам

Камбала (варена) 0,4 грам

Як правильно вибрати харчову добавку

На нашому сайті Vita World Ви можете придбати високоякісні БАДи за вигідними цінами, ми надаємо всі сертифікати якості, швидку доставку Новою Поштою або кур'єром, карти лояльності для постійних клієнтів, а також консультацію від наших нутриціологів!

При виборі омега 3, придатного для дітей, слід враховувати ступінь чистоти продукту. Джерела омега-3 необхідно вибирати за кількістю вмісту жирних кислот в залежності від виду риби, з якої вони отримані.

Рекомендуємо для Вашого здоров'я:

DHA (докозагексаєнова кислота), Смак Апельсину, Kid`s Chewable, Carlson

Риб'ячий Жир з Печінки Дикої Норвезької Тріски для Дітей, Смак Лимона, CLO Kids, Carlson

Риб'ячий Жир для Дітей зі Смаком Апельсину, The Very Finest Fish Oil for Kids, Carlson Labs

Омега-3 для Підлітків, Smart Catch, Carlson

Back to Top