Жир Печінки Дикої Норвезької Тріски, Смак Лимону, Cod Liver Oil, Carlson Labs, 250 мл

Знятий з виробництва
Артикул
CL1351
Докладніше
БрендCarlson
ФормаРідина
Фасовка250 мл

Рекомендовано при:

 • підвищеному тиску
 • захворюваннях серцево-судинної системи
 • аритмії
 • атеросклерозі
 • ішемічній хворобі серця
 • розладах нервової системи
 • розладах уваги
 • порушеннях пам’яті
 • депресії

Показання до застосування

Приймати 5 мл риб'ячого жиру один раз на день під час їжі.

Відкриту пляшку слід зберігати в прохолодному місці не більше 100 днів.

Що це?

Риб'ячий жир з печінки дикої норвезької тріски від Carlson містить жирні кислоти омега-3 - EPA і DHA. На якість продукту впливає не тільки якість джерела, але і метод видобутку самого жиру. Carlson використовують строгі методи виробництва, які дозволяють уникнути надмірного тепла, вологи і розчинників, щоб захистити ефективність поживних речовин. Головна перевага цього продукту — рідка форма. Рідкий риб'ячий жир набагато краще всмоктується організмом та діє ефективніше. Приємний смак та аромат лимону зроблять прийом риб'ячого жиру легким та невимушеним.

Риб'ячий жир впливає на безліч функцій в людському організмі. Проблема в тому, що в їжі цієї важливої речовини знаходиться дуже незначна кількість, не здатна впоратися з усіма завданнями. Тому існує цілий ряд препаратів з головною діючою речовиною Омега і цей один з них.

Як це працює?

Риб'ячий жир здатний розширити кровоносні судини, збільшуючи приплив крові до органів і тканин, перешкоджаючи виникненню артеріальної гіпертензії. Це позитивно впливає на роботу серця і запобігає виникненню аритмії, зменшує ризик виникнення атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту. Жирні кислоти, які знаходяться в лососевому жирі, входять до складу нервових клітин, а також беруть участь в обміні речовин нервової системи, таким чином вони сприяють більш ефективному проведенню нервового імпульсу. Це означає, що риб'ячий жир нормалізує роботу мозку і нервової системи в цілому. Жирні кислоти також регулюють кількість серотоніну, який відповідає за настрій. Це сприяє зниженню ризику виникнення депресії або скорочення

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція5мл
Порцій в упаковці50
Калорії з жирів40
Усього жирів4.5гр6
Насичені жири0,5гр3
Холестерин15мг5
Вітамін А (бета-каротин)255мкг ЕАР28
Вітамін D310мкг50
Вітамін Е (альфа-токоферол)6,7мг45
100 % жир печени норвежской трески 4,6 гр
Усього жирних кислот омега-31100мг
ДГК (докозагексаєнова кислота)500мг
ЕПК (ейкозапентаїнова кислота)400мг

Інші інгредієнти:

Природний лимонний аромат. Містить рибу (тріску).

Не містить

Попередження

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Жир Печінки Дикої Норвезької Тріски, Смак Лимону, Cod Liver Oil, Carlson Labs, 250 мл
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Все ответы будут отображаться после модерации.

  Back to Top