Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 208

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 208

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Харчові добавки для імунітету - переваги

Не тільки спортсмен, але і будь-яка людина для того, щоб бути здоровим, повинен підтримувати імунітет. На нього постійно впливає зовнішнє середовище. Імунітет також страждає від важкої роботи, недостатнього відпочинку, постійних стресів. Щоб поліпшити його, необхідно відмовитися від шкідливих звичок, займатися спортом, відпочивати і спати, контролювати харчування, приймати вітаміни і мінерали.

Для підтримки імунітету на належному рівні призначені спеціальні харчові добавки для енергії. Завдяки їм заповнюється недолік амінокислот, вітамінів, жирів і мінералів. Правильно підібране спортивне харчування допоможе заповнити відсутню енергію і підвищити імунітет.

Добавки для імунітету - навіщо застосовувати?

За допомогою спортивного харчування можна помітно змінити стан здоров'я. Особливе значення мають такі компоненти, які входять в добавки для підвищення енергії:

Глютамін. Призначений для активності і зростання імунних клітин.

Вітамін Д3. Зміцнює кістки і захищає імунну систему.

Цинк. Допомагає рости і розмножуватися макрофагам.

Спіруліна. Допомагає підсилити вироблення антитіл та інтерферону.

Екстракт ехінацеї. Застосовується для ослаблення запальних реакцій, організм після вживання стає більш стійким до впливу вірусних інфекцій.

Полівітамінні комплекси. Служать для ослаблення оксидативного стресу, підтримання імунної системи, підвищення захищеності слизових оболонок.

Через стрес і важкі навантаження може виникати неспокійний стан, в якому людина не може заснути, що теж в підсумку послаблює імунітет. Полегшить стан в такому випадку прийом спеціальних спортивних добавок, заснованих на рослинних екстрактах.

 

Добавки для поліпшення енергії - хто може приймати?

Фахівці рекомендують приймати харчові добавки для імунітету всім активним людям і спортсменам. Також зміцнювати свій організм необхідно при наявності високого рівня стресу і підвищеного психологічного напруження. Препарати потрібні і людям похилого віку з ослабленим імунітетом і хронічними захворюваннями. Важливо правильно приймати засоби, тоді вони принесуть тільки користь.

 

На сайті vitaworld.com.ua можна підібрати натуральні добавки для підвищення енергії. Засновані на натуральних компонентах, вони надають м'яку і збалансовану дію. В результаті організм зміцнюється, збільшується кількість необхідних вітамінів, мінералів і амінокислот. Оформити замовлення можна на сайті або за телефоном, на це буде потрібно кілька хвилин. Виконується доставка по всій країні.

Back to Top