Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 124

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 124

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Харчові добавки для серця - організм під захистом

Серце є найголовнішим органом в організмі. Незважаючи на те, що воно важить всього триста грам, завдяки йому в усі органи надходить кров. За одну хвилину серце здатне перекачати від п'яти до тридцяти літрів цієї важливої рідини. За допомогою крові відбувається доставка кисню і різних корисних речовин.

Коли людина займається спортом, на серце відбувається колосальне навантаження, воно починає скорочуватися значно швидше. Якщо йому не допомагати, можуть розвинутися серцево-судинні захворювання. Для запобігання передчасного зносу серцевого м'яза необхідно приймати спеціальні харчові добавки. При вживанні оптимально підібраного вітамінно-мінерального комплексу відбувається нормалізація серцевого ритму, організм отримає всі необхідні речовини.

Компоненти, що входять до харчові добавки для серцево-судинної системи

Інтенсивні кардіотреніровки і фізичні спортивні навантаження призводять до підвищеної витрати багатьох мікроелементів, кількість яких потрібно відновлювати. До складу добавок для серця часто входять:

  • магній;
  • калій;
  • кальцій;
  • жирні омега кислоти;
  • вітаміни.

Якщо цих речовин не буде вистачати в організмі, серцевий м'яз практично не розслабляється, тому починаються проблеми з доставкою кисню, поживних речовин і вітамінів. Мікроелементи допомагають краще проводити серцевий імпульс, відбувається нормалізація артеріального тиску і рівня гормонів, поліпшуються обмінні процеси. Кількості елементів, які можна отримати за допомогою правильно складеного харчування, може бути недостатньо. Омега-3 необхідна для профілактики інфаркту і аритмії, завдяки їй нормалізується рівень ліпідів, відбувається зміцнення судин і капілярів.

Де купити добавки для серця?

На сайті vitaworld.com.ua можна купити різноманітні мінеральні та вітамінні комплекси за приємною ціною. Щоб придбати добавки, не потрібно виходити з дому, достатньо зайти в електронний каталог або зв'язатися з оператором по телефону. Всі добавки виготовлені відомими виробниками, їх склад збалансований.

Якщо правильно їх застосовувати, робота серця нормалізується, тиск стане стабільним.

Всі товари доставляються в будь-який населений пункт країни, досить вибрати перевізника, пункт видачі посилок якого знаходиться неподалік. Вартість послуги розраховується індивідуально.

Back to Top