Бета-Ситостерол 113мг, Source Naturals, 180 таблеток

Цена 308 грн.
Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Артикул
SN0705
-
+
Завантаження...
Завантаження...
Докладніше
БрендSource Naturals
ФормаТаблетки
Фасовка180 шт

Рекомендовано при:

  • підвищеному рівні холестерину в крові
  • атеросклерозі
  • ослабленому імунітеті
  • застудних та вірусних захворюваннях
  • підвищеному рівні цукру в крові
  • захворюваннях простати

Показання до застосування

Приймати 3 таблетки на день перед їжею.

Що це?

Фітостероли є природними компонентами багатьох овочів і зернових культур. Наукові дослідження показують, що рослинні фітостероли можуть допомогти підтримувати здоров'я холестерину при споживанні в рамках дієтичної програми з низьким вмістом холестерину.

Як це працює?

Бета-ситостерол здатний знизити рівень поганого холестерину в крові, що попереджає виникнення такої хвороби, як атеросклероз. Цей фітостерол схожий за хімічними властивостями з холестерином, що дозволяє йому блокувати поглинання шкідливого ліпіду. Також бета-ситостерол впливає на імунну систему, зміцнюючи її і допомагаючи боротися з застудними та вірусними захворюваннями. Особливо ця властивість корисна людям з активним способом життя, після важких фізичних навантажень і в періоди після хвороби. Ще одна позитивна властивість цієї речовини - зниження рівня цукру в крові і стимуляція вироблення інсуліну. Також препарат буде корисний для чоловіків, оскільки блокує вироблення дигидротестостерона, який, власне, і викликає ріст клітин простати.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція3Таблетки
Порцій в упаковці60
Кальцій110мг11
Соєве лушпиння850мг
Бета-ситостерин340мг
Усьго стеролів680мг
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Бета-Ситостерол 113мг, Source Naturals, 180 таблеток
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Все ответы будут отображаться после модерации.

    Back to Top