Вітамін В6 (Піридоксин), Vitamin B6, Now Foods, 50 мг, 100 таблеток

Знятий з виробництва
Артикул
NF0450
Докладніше
БрендNow Foods
ФормаТаблетки
Фасовка100 шт

Рекомендовано при:

  • захворюваннях шкіри
  • розладах нервової системи
  • депресії
  • ослабленому імунітеті
  • підвищеному рівні цукру в крові
  • діабеті

Показання до застосування

Приймати по 1 таблетці 1 - 2 рази на день разом з їжею.

Що це?

Вітамін В6 є водорозчинним, тобто досить швидко виводиться з організму. Саме тому так важливо постійно поповнювати його запаси. Вітамін В-6 (піридоксин) є важливою живильною речовиною, яка необхідна для метаболізму ліпідів, вуглеводів і білків.

Як це працює?

Вітамін В6 допомагає білкам і жирам правильно засвоюватися в організмі. Це в значній мірі впливає на здоров"я шкіри. Дуже важливе значення піридоксин має для нервової системи. Він синтезує в організмі такі речовини, як гамма-аміномасляна кислота і серотонін, нестача яких призводить до нервового напруження і постійного відчуття тривоги. Саме тому в народі вітамін В6 називають «антидепресантом». Також цей вітамін зміцнює імунну систему шляхом активізації вироблення імуноглобулінів. Так називаються захисні антитіла організму, які знищують віруси. Ще однією корисною властивістю піридоксину є його вплив на рівень цукру в крові. Він провокує виділення інсуліну, чим покращує всмоктування глюкози. Таким чином при використанні вітаміну В6 ризик розвитку цукрового діабету падає.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція1
Вітамін В6 (піродоксин гідрохлорид) 50мг2500

Інші інгредієнти:

Целюлоза, стеаринова кислота (рослинне джерело) та стеарат магнію (рослинне джерело0.

Не містить

пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків або деревних горіхів.

Попередження

Якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте будь-які ліки або маєте якесь захворювання, проконсультуйтеся з Вашим лікарем, перш ніж приймати будь-які харчові добавки. Припиніть використання і проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем, якщо виникнуть які-небудь побічні реакції. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі. Не використовуйте, якщо зовнішнє ущільнення пляшки відсутнє або пошкоджене.

Мы являемся официальными дистрибьюторами Now Foods на территории Украины. Со списком официальных дистрибьюторов Вы можете ознакомиться на сайте nowfoods.com. С 1968 года NOW FOODS являются одной из крупнейших частных компаний по производству продуктов из натуральных природных составляющих. Бренд выпускает больше тысячи биодобавок, включая минералы, мультивитамины и травяные экстракты. Now Foods это не только отличные витаминные добавки, а признанный знак качества, достойный доверия, которое ему оказывают на протяжении почти 50 лет.
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Вітамін В6 (Піридоксин), Vitamin B6, Now Foods, 50 мг, 100 таблеток
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Все ответы будут отображаться после модерации.

    Back to Top