Пролін & Лізин, Pro-Rite, Carlson, 60 таблеток

Знятий з виробництва
Артикул
CL4230
Докладніше
БрендCarlson
ФормаТаблетки
Фасовка60 шт

Рекомендовано при:

  • захворюваннях сердечно-судинної системи
  • слабких кістках
  • болю у суглобах
  • захворюваннях шкіри
  • ламкості судин

Показання до застосування

Приймати 1 таблетку 1-3 рази на день.

Що це?

Pro-Rite від Carlson - це комплекс найважливіших амінокислот, які забезпечують здоров'я кісток, суглобів, шкіри та серця.

Як це працює?

Pro-Rite® поєднує L-лізин та L-пролін у вигляді вільних амінокислот. L-лізин - це незамінна амінокислота, яка є необхідним будівельним блоком для всього білка в організмі. L-пролін - це основна амінокислота, яка трапляється в хрящі і є важливою для підтримки здорової функції суглобів та здоров’я серцевого м'яза. Без білка наше тіло не може будувати структури, які йому необхідні, щоб складати наші клітини, тканини і органи. Він також не може генерувати речовини, необхідні для здорової серцево-судинної функції, скорочення м'язів та імунної підтримки. L-лізин і L-пролін є двома ключовими компонентами колагену, важливого компонента для підтримки здорових артерій.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція1Таблетка
Порцій в упаковці60
Кальцій52мг4
L-Пролін500мг
L-Лізин500мг
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Пролін & Лізин, Pro-Rite, Carlson, 60 таблеток
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Все ответы будут отображаться после модерации.

    Back to Top