Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 21

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Альфа-Ліпоєва Кислота 300мг, Carlson, 30 таблеток
  Артикул: CL8070
  Знятий з виробництва
 2. Альфа-Ліпоєва Кислота 600мг, Healthy Origins, 60 капсул
  Артикул: HO35090
  Знятий з виробництва
 3. Альфа-Ліпоєва Кислота 300мг, Healthy Origins, 60 капсул
  Артикул: HO35067
  Знятий з виробництва
 4. Альфа-Ліпоєва Кислота 600мг, Healthy Origins, 150 капсул
  Артикул: HO35093
  Знятий з виробництва
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 21

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Альфа-ліпоєва кислота

Альфа ліпоєва кислота, рідше тиоктовая кислота - це органічна сполука, що володіє потужними антиоксидантними властивостями.

Тіло здатне самостійно виробляти альфа-ліпоєву кислоту, але вона також присутня в різних продуктах і часто рекомендується лікарями в якості харчової добавки. Численні експерименти довели, що вона здатна допомогти людині позбутися від небажаних кілограмів, ефективна в запобіганні діабету та інших захворювань. Ми розглянемо, альфа ліпоєва кислота для чого вона, її переваги, побічні ефекти і рекомендовані дози.

Тіоктацид або добавки з ліпоєвою кислотою, кому вони необхідні

Добавки альфа-ліпоєвої кислоти призначені в основному для дорослих. Побічні ефекти АЛК в формі добавок, як правило, зустрічаються рідко, але у деяких людей вони можуть включати: проблеми з засипанням, діарею, шкірні запалення, втома або низький рівень цукру в крові (особливо у людей з діабетом або з низьким вмістом цукру в крові , які приймають ліки).

Кращий спосіб отримати поживні речовини - комплекс ліпоєва кислота, купити його можна в будь-якій аптеці або в інтернет-магазині. Не забувайте також про корисний і різноманітний раціон. Альфа-ліпоєва кислота - це компонент достатньої кількості тварин, а також рослинних джерел, тому що вона пов'язана з білковими молекулами (особливо з лізином). Концентрація ALA в різних продуктах харчування сильно варіюється в залежності від того, наскільки вони свіжі і як їх готують. Тому важко визначити, скільки активної речовини знаходиться в продуктах. Було виявлено, що овочі і м'ясо містять найвищі рівні альфа-ліпоєвої кислоти.

Альфа-ліпоєва кислота, як антиоксидант, уповільнює старіння

Якщо вільні радикали (результат окислювальних процесів) в нашому організмі не поглинаються відповідними антиоксидантами, наше тіло старіє швидше, погіршує свої показники і стає більш сприйнятливими до хвороб. Відмінним способом уповільнення старіння є використання потужних антиоксидантів для обмеження окисного пошкодження. 60 років тому альфа-ліпоєва кислота все ще вважалася вітаміном. Тільки пізніше, після того, як було встановлено, що людський організм може виробляти цю речовину, вона була класифікована як кофермент. Альфа-ліпоєва кислота вважається одним з найпотужніших і універсальних антиоксидантів з довгостроковими ефектами.

На відміну від інших антиоксидантів, дана речовина здатна розчинятися у воді і в жирі. В результаті вона може захистити від окислення області клітин, кров і позаклітинний простір, а також частини жирових клітин (наприклад, клітинні стінки, мембрану), ліпопротеїни в крові або оболонки нервів. Ось чому ліпоєва кислота займає перше місце в ієрархії антиоксидантів як дуже потужний і універсальний коензим.

Тільки вітамін n (ще одне найменування) має здатність діяти як в водорозчинних, так і в жиророзчинних середовищах. Ця унікальна здатність означає, що ALA може працювати в будь-якому місці нашого тіла, навіть якщо пошкодження окислювальних клітин призводить до безлічі вікових захворювань, таких як хвороби серця і діабет. Через це властивості, а також з-за свого відносно невеликого молекулярного розміру, альфа-ліпоєва кислота володіє ще однією важливою здатністю: вона може проникати через гематоенцефалічний бар'єр, на відміну від багатьох інших популярних антиоксидантів. Ця здатність також забезпечує захисний ефект від неврологічних і когнітивних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера.

Альфа-ліпоєва кислота, користь від якої поширюється і на інші антиоксиданти, вона може активувати своїх колег. Не менш унікальною є здатність ліпоєвої кислоти до регенерації. Вона відновлює повну антиоксидантну силу вітамінів С і Е, глутатіону і коензиму Q10 після їх використання в захисті від вільних радикалів.

Добавки проти діабету: ліпоєва кислота ціна

Саме через її здатності сприятливо впливати на метаболізм цукрів і підвищувати ефективність інсуліну шляхом зниження рівня цукру в крові, ALA використовується людьми страждаючими діабетом. Під час прийому залишається необхідним постійний моніторинг рівня цукру в крові.

Лікарі рекомендують не тільки знизити рівень глюкози в крові, але, перш за все, запобігти вторинні наслідки діабету, перш за все діабетичної невропатії, ускладнення, яке може вплинути як на периферичну, так і на вегетативну нервову системи.

При периферичній невропатії, як правило, уражаються нижні кінцівки, і це може привести до зміни чутливості, поколювання, печіння, біль, який посилюється під час нічного відпочинку. При вегетативній невропатії можуть виникнути проблеми з шлунково-кишковим трактом, наприклад, запори, а також проблеми з очима і серцево-судинною системою. Ліпоєва кислота, ціна (Київ та Україна, однакова) залежить від багатьох чинників, в тому числі і додаткових компонентів. В пігулковій формі немає капсул, які також можуть містити деякі складові, що не підходять діабетикам, тому саме таблетки рекомендуються людям, що страждають на цю недугу.

Ліпоєва кислота купити (Київ і вся Україна) на VitaWorld

В інтернет-магазині VitaWorld пропонується альфа ліпоєва кислота, ціна на неї у нас найвигідніша, також у нас є різні вітаміни, мінерали, пробіотики і амінокислоти. Чому така вартість? Все просто, ми є офіційними постачальниками американських, канадських і європейських вітамінів. Якісна альфа ліпоєва кислота, відгуки про яку досягають 5 зірочок, подобається всім користувачам. Ви зможете залишити власну оцінку, просто зареєструйтеся. Ми доставляємо товар за кілька днів, препарат ліпоєва кислота купити Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, можна з безкоштовною доставкою, при сумі замовлення від 500 гривень.

Вітамін n в якості добавки з хромом

ALA випускається у вигляді окремої добавки в формі капсул, добова доза часто містить від 300 до 800 мг. Альфа ліпоєва кислота, препарати та добавки також містять хром, тому що вони призначені для використання під час дієти. Хром - це мінерал, який грає важливу роль в підтримці збалансованого рівня цукру в крові, що може допомогти тим, хто хоче знизити вживання солодощів. Існують і добавки містять виключно ALA. Наприклад, Healthy Origins альфа ліпоєва кислота 600 мг купити її можна, з безкоштовною кур'єрською доставкою, в Світі Вітамінів.

Альфа-ліпоєва кислота: користь для печінки

Вільні радикали, різні токсичні сполуки і згубний спосіб життя (прийом алкоголю, куріння) руйнує нашу печінку.

Прийом біологічно активних добавок з альфа-ліпоєвою кислотою здатний знизити рівень токсинів і шкідливих ліпідів, а також підвищити рівні глутатіону і інших антиоксидантів. Крім того, ALA також виводить накопичення заліза в печінці, і інших важких металів.

Таким чином, Тіоктацид може мати терапевтичний потенціал в запобіганні ушкодження печінки. Недавні дослідження показують, що вона здатна запобігати або лікувати токсичний гепатит. Альфа - ліпоєва кислота також довела свою ефективність в зниженні впливу хіміотерапії на печінку, при лікуванні раку. Хороша харчова добавка Doctor's Best R-Lipoic Acid або Тіоктацид, ціна на нього доволі прийнятна, 585 гривень за 60 капсул.

Ліпоєва кислота і альфа-ліпоєва кислота, в чому різниця?

Ми постараємося відповісти на питання, яке цікавить багатьох, хто хоче придбати добавку: ліпоєва кислота і альфа-ліпоєва кислота, в чому різниця? Ліпоєва кислота є менш активною, ніж альфа-форма, але найактивнішою і біодоступною вважається дигідроліпоєва кислота. Також справа у вартості, ліпоєва кислота, ціна на неї в середньому 200 гривень, дешевше, ніж тіоктова кислота (ціна від 250 до 1000 гривень). Все залежить від виробника, кількості таблеток або капсул.

Як альфа-ліпоєва кислота, так і її відновлена ​​форма DHLA (тобто, яка вже здійснила своє антиоксидантну дію) функціонують як пара потужних антиоксидантів, надаючи очищаючу дію на вільні радикали кисню. Але це ще не все, вона втручається і стимулює важливі метаболічні цикли, такі як виробництво і відновлення енергії.

Альфа ліпоєва кислота, купити її можна і у нас, також може переробити і регенерувати природні водорозчинні антиоксиданти (наприклад, вітамін С і глутатіон) і навіть жиророзчинні (такі, як вітамін Е і коензим Q). Таким чином, вона захищає нерви і кровоносні судини від небезпечних атак токсичних речовин, сприяючи благополуччю нервових волокон. ALA захищає цілісність нервових клітин, і довгий час зберігає їх молодість і, отже, дозволяє їм більш ефективно передавати нервові імпульси, необхідні для нашого руху.

Альфа-ліпоєва кислота для чого вона ще застосовується?

Альфа-ліпоєва кислота може мати і інші медичні застосування, але необхідні додаткові дослідження. Ряд експериментів на тваринах показують, що ця речовина може запобігти утворенню катаракти. Інші припускають, що препарат може поліпшити пам'ять (і, отже, стати профілактикою проти хвороби Альцгеймера) і захистити клітини мозку від пошкоджень, викликаних недостатнім кровопостачанням мозку.

Деякі наукові дані свідчать про те, що антиоксидантні властивості альфа-ліпоєвої кислоти роблять препарат ефективним для придушення поширення вірусів. Методом експериментів було з'ясовано, що додавання альфа-ліпоєвої кислоти стимулює імунну функцію і функцію печінки у ряду ВІЛ-інфікованих пацієнтів. Бере участь в боротьбі з раком, особливо з формами захворювання, які, як вважається, пов'язані з вільними радикалами. Крім того, є докази того, що альфа-ліпоєва кислота може допомогти уповільнити розвиток атеросклерозу - розлади, якому піддаються діабетики.

І нарешті, вона може виявитися ефективною проти різних психологічних розладах, таких як: синдрому хронічної втоми або псоріаз. Якщо Ви вирішили, що Вам необхідна альфа-ліпоєва кислота, купити (Київ та Україна) її можна на сайті vitaworld.com.ua. У нас часто проходять акції, не пропустіть!

 

Back to Top