Омега-3 + Коензим Q10, Fish Oil Q, Carlson, 60 гелевих капсул

Знятий з виробництва
Артикул
CL1673
Докладніше
БрендCarlson
ФормаЖелатинові капсули
Фасовка60 шт

Рекомендовано при:

 • захворюваннях серцево-судинної системи
 • підвищеному тиску
 • аритмії
 • атеросклерозі
 • ішемічній хворобі серця
 • проблемах із зором
 • розладах нервової системи
 • розладах уваги
 • порушеннях пам’яті
 • депресії

Показання до застосування

Приймати 2 желатинові капсули в день під час їжі.

Що це?

Fish Oil Q від Carlson поєднує в собі важливі омега-3 жирні кислоти EPA і DHA з коензимом Q10. EPA і DHA допомагають підтримувати серце сильним, здоровими кровоносні судини і кровообіг та еластичність артеріальної стінки. CoQ10 відіграє ключову роль у виробництві енергії в мітохондріях, електростанціях клітини. Це означає, що він важливий для кожної клітини в тілі а, отже, майже для кожної функції. CoQ10 також сприяє здоров’ю серцево-судинної системи.

Як це працює?

Риб'ячий жир здатний розширити кровоносні судини, збільшуючи приплив крові до органів і тканин, перешкоджаючи виникненню артеріальної гіпертензії. Це позитивно впливає на роботу серця і запобігає виникненню аритмії, зменшує ризик виникнення атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту. Жирні кислоти, які знаходяться в лососевому жирі, входять до складу нервових клітин, а також беруть участь в обміні речовин нервової системи, таким чином вони сприяють більш ефективному проведенню нервового імпульсу. Це означає, що риб'ячий жир нормалізує роботу мозку і нервової системи в цілому. Жирні кислоти також регулюють кількість серотоніну, який відповідає за настрій. Це сприяє зниженню ризику виникнення депресії або скорочення курсу лікування від неї.

CoQ10 виконує дві життєво важливі функції: допомагає активізувати і захистити клітини організму. Його антиоксидантні властивості можуть підвищити життєздатність багатьох систем організму, включаючи мозок, імунну працездатність, здоров'я шкіри, слизових оболонок і так далі. Серед усіх своїх переваг, коензим Q10 найбільш відомий тим, що підтримує здоров'я серця. Кожен день серце відбиває близько 100 000 ударів і прокачує приблизно 10000 літрів крові. Кофермент Q10 підсилює цю активність, «запалюючи» хімічні реакції, які активують серцеві тканини.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція2Желатинові капсули
Порцій в упаковці30
Калорії30
Усього жирів2гр3
Протеїн<1гр<1
Концентрований риб'ячий жир2гр
Усього жирних кислот омега-31200мг
ЕПК (ейкозапентаїнова кислота)600мг
ДГК (докозагексаєнова кислота)400мг
Коензим Q10 (убіхінон)200мг
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Омега-3 + Коензим Q10, Fish Oil Q, Carlson, 60 гелевих капсул
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Все ответы будут отображаться после модерации.

  Back to Top