Відобразити як Таблиця Список

25 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

25 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Мультивітаміни для дітей — це один з найбільш важливих факторів здоров'я дитини. Асортимент дитячих харчових добавок дуже великий, охоплює всі вікові групи, особливості та потреби дитячого організму, а також найрізноманітніші форми випуску препаратів: краплі, таблетки, капсули, желейні цукерки і багато іншого.

 

Види дитячих полівітамінів

Існує цілий ряд основних видів харчових добавок для дітей. Серед них:

 • мультивітамінні комплекси для загального впливу на організм
 • дитячі полівітаміни для зміцнення імунітету з високими дозуванням корисних мікроелементів, а також суперфудами, екстрактами рослин і пробіотиками
 • комплекси вітамінів для впливу на конкретні органи і системи організму: препарати для зору, зубів і ясен, травлення, кісток та ін.

 

Загубитися серед цього розмаїття дуже просто, тому важливо враховувати основні фактори при виборі мультивітамінів і мінералів для дітей. Так чи інакше, першим кроком батьків повинен бути похід до педіатра і здача аналізів.

 

Так ви зможете виявити фактичний дефіцит мікроелементів і правильно вибрати мультивітаміни і мінерали для дітей.

 

На що звернути увагу при виборі мультивитаминного комплексу?

Найчастіше дитячими вітамінами називають харчові добавки з високим вмістом вітамінів і мінералів, які допоможуть подолати авітаміноз або компенсувати нестачу мікроелементів в організмі.

 

Якісні дитячі полівітаміни преміум-класу також містять в складі суміші овочів і фруктів, пребіотики і пробіотики, інозитол, холін і лютеїн. Ці добавки комплексно діють на дитячий організм, зміцнюючи не тільки імунітет, але також розвиваючи мозкову діяльність, здоров'я очей і внутрішніх органів.

 

Так чи інакше, при виборі препарату для дитини потрібно відштовхуватися від таких параметрів, як вік, підтверджений лікарем стан здоров'я, специфічні потреби організму, раціон, загальне самопочуття.

 

Що повинно бути в складі дитячих полівітамінів?

Основними складовими елементами мультивітамінних комплексів є базові мінерали і вітаміни, які наш організм може виробляти сам, а також незамінні елементи, які надходять в організм тільки з раціону.

 

До таких вітамінів належать:

 • вітамін А
 • В-група вітамінів
 • вітамін С
 • вітаміни Е і D3

 

Вони відповідають за підтримку імунної функції дитини, опірність вірусам і бактеріям, здоров'я кісток, зубів, сухожиль і хрящів. Не в останню чергу від вітамінів групи В залежить здоров'я нервової системи і здатність до навчання, а від бета-каротину — зір.

 

Також в складі мультивітамінів і мінералів для дітей можна зустріти такі вітаміноподібні речовини, як холін, інозитол; вітаміни D, D2, K1 і K2.

 

Їх правильно було б назвати опційними: здоров'ю вони не шкодять, а навпаки позитивно впливають на деякі функції організму. В той же час, їх гострий дефіцит майже не зустрічається.

 

До найважливіших мінералів відносяться:

 • кальцій
 • магній
 • йод і цинк
 • залізо

 

Від мінералів залежать такі важливі функції, як формування скелета і ріст. Крім цього, мінерали допомагають підтримувати здоров'я зубів, нігтів і волосся, нервової системи, роботи мозку.

 

До додаткових складових мультивітамінів для дітей можна віднести: жирні кислоти омега-3, цитрусові біофлавоноїди, суміші суперфудів, рослинні екстракти, амінокислоти, штами корисних бактерій.

 

Де купити вітаміни для дитини в Києві і Україні?

Купити якісні мультивітамінні комплекси для дітей можна в інтернет магазині Світ Вітамінів Vita World!

 

На нашому сайті ви знайдете безліч дитячих мультивітамінів з США і Європи за найдоступнішими цінами в Україні.

Серед нашого асортименту є мультивітаміни Solgar, Natures Plus, Bluebonnet Nutrition, Mommy`s Bliss, ChildLife, Carlson.

 

Світ Вітамінів — офіційний дистриб'ютор цих брендів в Україні, а значить купити дитячі вітаміни в Києві тепер можна за найдоступнішою ціною і з повною впевненістю в якості!

 

Back to Top