Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 55

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 55

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Комплекс вітамінів для дітей - найкращий засіб для повноцінного розвитку

Для всіх батьків важливо, щоб їхні діти росли здоровими, повноцінно розвивалися розумово і фізично. Для цього в організм дитини повинні надходити всі необхідні вітаміни і мінерали. Дані речовини не здатні накопичуватися про запас, тому повинні постійно надходити разом з їжею.

 

Не кожен батько здатний запропонувати своєму малюкові такий раціон, який щодня буде містити весь комплекс корисних речовин в потрібній кількості. Є вітаміни, які містяться лише в певних продуктах харчування. Вони можуть бути недоступні з якихось причин чи не подобаються дитині на смак. Недолік будь-яких вітамінів або мінералів може негативно позначитися на здоров'ї і розвитку. Забезпечити дитину всіма необхідними корисними речовинами можна за допомогою полівітамінних комплексів для дітей.

Які вітаміни необхідні дітям в першу чергу?

Діти потребують вітамінів і мінералах набагато більше, ніж дорослі, так як вони інтенсивно ростуть і активно рухаються. Дитячі мультивітаміни містять все, що необхідно малюкам і підліткам для повноцінного розвитку. У цей список входять:

  • D;
  • А;
  • С;
  • Е;
  • К;
  • В9;
  • В12 і інші.

 

Вони беруть участь у формуванні імунітету, збільшення кісткової маси, формуванні опорно-рухового апарату, будівництві тканин. Також дитині необхідні йод, селен, фолієва кислота, залізо, цинк, мідь, кальцій, магній і інші мікроелементи. Вони беруть участь у всіх процесах, які відбуваються в дитячому організмі. Комплексні вітаміни для дітей - американські, європейські, вітчизняні, враховують вікові потреби і містять все необхідне.

 

Дитячі вітамінні комплекси (полівітаміни) виробляються в різних формах: сиропи, жувальні таблетки і пастилки, желейні фігурки, шипучі розчинні таблетки та інше. Полівітаміни зі смаком малини, апельсина, полуниці, вишні дуже подобаються дітям.

Де купити якісні полівітаміни для дітей за доступною ціною?

Для того, щоб бути спокійним за здоров'я дітей, необхідно періодично давати їм мультивітаміни. Кращий час для профілактики застудних захворювань - весна і осінь. Вітамінний комплекс покращує опірність організму інфекціям. Для вибору оптимального препарату необхідно проконсультуватися з лікуючим педіатром.

 

Купити кращі полівітаміни з мікроелементами для дітей за доступною ціною можна в інтернет-магазині vitaworld.com.ua (Україна, Київ) з доставкою в будь-яке місто. Також на сайті є прекрасний асортимент вітамінно-мінеральних комплексів для дорослих чоловіків і жінок, трав, харчових добавок, спортивного харчування та аксесуарів до них.

Back to Top