Відобразити як Таблиця Список

15 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

15 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Розвиток дитини в підлітковий період і необхідні мультивітаміни для підлітків

Сучасний світ з його вимогами і божевільним ритмом життя накладає відбиток не тільки на дорослих, але і на підростаюче покоління. Величезний обсяг і постійний потік інформації, множина різних гуртків і секцій, розвиток комп'ютерних технологій, незбалансоване харчування, відсутність повноцінного відпочинку - все це відбивається на стані здоров'я дітей - і психологічному, і фізичному. Для підтримки правильного розвитку в цей період, варто звернути увагу на комплексні вітаміни для підлітків. Адже саме в цей час відбувається інтенсивний ріст дитини, і він особливо потребує додаткового підживлення корисними речовинами.

 

Статистично таким віком вважається період з 10 до 19 років. Діти часто скаржаться на головні болі, швидко втомлюються, знижується апетит і падає концентрація уваги. Тому так важливо під час активного росту почати приймати полівітаміни для підлітків. У пубертатний період відбувається не тільки швидке фізичне дозрівання, але і гормональні зміни. За допомогою вітамінів і мінералів для підлітків можливо провести вітамінно-мінеральну корекцію цього періоду.

 

Переваги прийому вітамінів в підлітковий період

Підлітки за віковими періодами діляться на 2 групи:

від 10 до 15 років (молодший підлітковий період);

від 15 до 18 років (старший підлітковий період).

 

Вітаміни для підлітків підбираються залежно від віку, адже кожен період має свої особливості. Наприклад, підлітки зі старшої групи схильні не тільки до гормональних змін, але і психологічних навантажень, пов'язаних з іспитами, вибором інституту і майбутньої професії. У цей момент краще купити вітаміни для підлітків, які містять в своєму складі групи вітамінів В і омега 3. Ці елементи підвищують працездатність, покращують концентрацію уваги, допомагають розвитку пам'яті.

 

Варто відзначити, що в цьому віці підлітки приділяють особливу увагу своїй зовнішності. У цей період можуть з'явитися перші шкірні висипання. Вітамінний комплекс для підлітків здатний легко впоратися і з цією проблемою.

 

Існує міф, що при хорошому харчуванні біологічні добавки не потрібні. Але розвиток підлітків відбувається настільки інтенсивно, що зі звичайних продуктів неможливо отримати всі корисні живильні речовини, тому вітаміни підліткам практично необхідні.

 

Види мультивітамінних комплексів для підлітків і рекомендації при їх покупці

Вітаміни, в залежності від їх складу, можна розділити на монокомпонентні (що містять вітаміни тільки однієї певної групи), полівітаміни (зазвичай містять 7-8 вітамінів), вітамінно-мінеральні комплекси (містять мінеральні добавки). Радимо звернути увагу на препарати американських виробників.

 

Американські вітаміни для підлітків, які ви можете придбати в магазині Vita World, мають масу переваг:

збалансований склад, з урахуванням потреб кожного періоду підліткового віку;

зміцнення імунітету;

відсутність побічних ефектів і алергічних реакцій;

приємний смак і зручна форма випуску.

 

Відвідавши наш сайт, ви зможете зробити оптимальний вибір, вибрати зручний спосіб доставки та отримати кваліфіковану консультацію.

Back to Top