Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 38

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 38

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Передтренувальні  комплекси - запорука якісного тренування

Передтренувальні комплекси, по суті, є препаратами для підвищення енергетичного потенціалу спортсмена і стимуляції організму до відповідних навантажень. Передтренувальні комплекси дозволяють гранично сконцентруватися на спортивному тренуванні. Шляхом збалансованого складу активних речовин, з яких складається передтренувальний комплекс, можна досягти нового рівня вдосконалення тіла. Передтренувальні комплекси - це азотні бустери та інші добавки для спортивних тренувань, які надають організму можливість працювати більш посилено. Активна швидкість регенерації і формування м'язової тканини гарантована при щоденному споживанні перед тренувального комплексу, купити який можна в будь-якому магазині спортивного харчування.

Передтренувальний комплекс розрахований на використання перед тренувальним процесом з тривалістю дії протягом кількох годин. Перед використанням такого комплексу рекомендовано достатнє вживання води. Щоб купити якісний і відповідний передтренувальний комплекс, радять звернути увагу на переслідувані цілі і сертифіковану продукцію спортивного харчування.

Рекомендації по вживанню передтренувальних комплексів

Категорично заборонено використовувати ці комплекси разом з жироспалювачами , стимуляторами, креатином, продуктами з кофеїном, алкоголем і медикаментозними препаратами. Кожна спортивна добавка має чіткі правила застосування, встановлені виробником. Перед тим, як купити передтренувальний комплекс, обов'язково ознайомтеся з дозуванням по вживанню такого препарату (вказано на етикетці).

Основні препарати перед тренуванням розрізняються за компонентами, які містяться в них:

  • Креатин - поповнення креатинфосфату (відновлення АТФ);
  • BCAA-амінокислоти - підтримка балансу азоту і усунення ризику руйнування м'язів;
  • Стимулятори - збудження центральної нервової системи;
  • Аргінін - накачування і збільшення м'язів;
  • Бета-аланін - амінокислота для інтенсивного і тривалого тренування;
  • Адитивні компоненти - коферменти і ензими (для засвоєння активних речовин);
  • Вітаміни та мінерали - регенерація м'язової тканини, упорядкування гормонального фону і обміну речовин.

Якщо не прив'язувати передтренувальні комплекси до іншого спортивного харчування, то негативні наслідки при прийомі препарату не виникають. Більшість виробників рекомендують вживати дані комплекси однією порцією до початку тренувального процесу (за 20-30 хвилин).

Де можна купити предтрен?

Передтренувальний комплекс, ціна якого буде вельми доступною і з різноманітною формою випуску (капсули, таблетки, порошок, рідина, пакети), можна купити в інтернет-магазині Vita Word (Україна, Київ).

Кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати препарати з кращими властивостями (без ГМО, глютену, веганський, кошерний, вегетаріанський) від кращих виробників спортивного харчування і вітамінних комплексів. Доставка проводиться Новою Поштою по всій території України зі зручною оплатою (накладений платіж, готівковий і безготівковий розрахунок).

Back to Top