Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 94

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 94

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Усім віковим категоріям, а особливо дітям і літнім людям необхідно підтримувати здоров'я своєї опорно-рухової системи, і в цьому допоможуть вітаміни і мінерали. Основні з них перераховані далі.

Кальцій

З дитинства нам кажуть, що кальцій необхідний для кісток. І це, безумовно, правда. Цей мінерал вкрай важливий для правильного формування всіх кісткових тканин організму, включаючи зуби. Він є головним будівельним мікроелементом в людському тілі. Але сам по собі цей мікроелемент засвоюється досить важко, тому варто розглядати саме вітамінний комплекс з кальцієм.

Сонячний вітамін

Що б кальцій засвоювався правильно, необхідно приймати його в комплексі з вітаміном Д, якого в повсякденних продуктах харчування дуже мало. Отримати його можна через ультрафіолет, тобто сонячні промені. В Україні ясна погода буває не так вже й часто на рік, тому багато хто з нас відчувають дефіцит сонячного вітаміну. Тим часом вітамін D відповідає за правильний розвиток скелета, а також широко використовується при лікуванні від дитячого рахіту, небезпечного захворювання розм'якшення кісток. Також вітамінний комплекс з даним елементом відновлює нервову систему і нерви.

Фосфор

Також кальцій відмінно взаємодіє з фосфором. У комплексі вони зміцнюють зуби і захищають емаль від руйнування. Наші зуби - більше за інших схильні до пошкодження, оскільки стикаються з зовнішнім середовищем. Занадто холодні або гарячі напої і потоки повітря, залишки їжі і багато іншого сприяє появі карієсу. Таким чином вони потребують захисту найбільше.

Хондропротектори

Крім кальцію, існує цілий ряд хондропротекторов. Комплекс цих речовин зберігає рухливість суглобів, а також відповідає за сполучні тканини. До них відносяться хондроїтин, гіалуронова кислота, глюкозамін, МСМ (головне джерело сірки) і, звичайно, колаген. Купити вітаміни для зміцнення суглобів в Україні, в тому числі і в Києві у нас за найвигіднішими цінами.

Колаген

Колаген - це основний структурний білок. Це четверта частина всього білка в нашому тілі. Кістки, в тому числі зуби, утворені шляхом змішування колагену і мінералів. Колаген допомагає суглобам бути гнучкими. Організм самостійно синтезує колаген, але з віком його вироблення зменшується, а якість погіршується. Білок слід вживати в комплексі з вітаміном С, завдяки якому він краще засвоюється в людському тілі. Купити вітаміни для зміцнення зубів в Україні з сертифікатами якості можливо в нашому магазині Vita World.

Глюкозамін, хондроїтин, MSM

Глюкозамін використовується для запобігання і лікування остеохондрозу і остеопорозу. Він стимулює відновлення хрящової тканини, а також має протизапальні властивості. Саме глюкозамін сприяє відкладенню, накопиченню кальцію в кістках.

Хондроїтин робить суглоби і кістки міцнішими. Він допомагає зрощенню кісткових тканин, його часто призначають в якості відновлення після переломів. Вигідніше купити вітаміни для зміцнення кісток саме в інтернеті, але зверніть увагу на сертифікати якості обраного магазину.

МСМ поставляє сірку, яка працює сполучною ланкою між білками сполучних тканин.

Ми рекомендуємо

При системному прийомі комплексу вітамінів і мінералів для суглобів Ви попередите такі хвороби як остеопороз, зможете позбутися від запалень в суглобах і зміцните свій скелет. Також займіться нервовою системою і приймайте комплекс вітамін для нервів.

У нас найвигідніша ціна, швидка доставка по всіх регіонах (тільки Україна): до Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпропетровська. Професійна консультація від наших нутриціологів допоможе в правильному виборі.

 

Back to Top