Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 39

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 39

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Жироспалюючий комплекс: для чого він використовується?

Мабуть, немає такої жінки, яка б не переживала через те, що відображення в дзеркалі не відповідає уявленням про ідеал краси. Кожній дівчині хочеться мати гармонійну фігуру. Практика показує, що дієти працюють далеко не завжди. Багато жінок випробовують на собі різні модні системи схуднення і дієти: від банального дефіциту калорій до новомодних монодієт, результатом яких може бути тільки шкода для здоров'я, а не зниження ваги. Спеціальні комплекси для схуднення з набором вітамінів і корисною неорганікою не просто сприяють тому, що зайві кілограми почнуть танути, але і насичують організм життєво необхідними елементами і сполуками.

 

Чому з'являється надлишкова вага?

Причин для збільшення маси тіла в порівнянні з нормою - безліч. Найпоширеніші - такі:

гормональні порушення, спровоковані вагітністю, пологами, клімаксом або захворюваннями;

спадковість - схильність до повноти передається від батьків до дітей, тому доводиться тримати фізичну форму під постійним контролем;

неправильне харчування - проблема не тільки в калорійності, а й в незбалансованості раціону (неправильне співвідношення між білками, жирами і вуглеводами);

дефіцит фізичних навантажень - гіподинамія призводить до відкладення підшкірного жиру, оскільки енергія, отримана з їжі, витрачається недостатньо.

Іноді доводиться лікувати хворих на ожиріння в медичному закладі, під контролем фахівців. Натуральний комплекс для схуднення допомагає налагодити правильне харчування, підвищує ефективність від занять спортом.

 

Як успішно боротися із зайвими кілограмами?

Корисні речовини, які містять продукти харчування та добавки, допоможуть боротися з надмірною масою тіла. Раціон та БАДи - комплекси для схуднення - обов'язково повинні містити такі елементи:

Кальцій - сприяє активізації вироблення ферментів, які беруть участь у перетравлюванні їжі. Стимулює метаболізм, сприяє швидкому схудненню при помірних фізичних навантаженнях.

Вітамін А - збільшує фізичну активність, прискорює обмінні процеси, що підвищує ефективність тренувань. Крім того, це один з найсильніших антиоксидантів.

Хром - покращує засвоюваність глюкози шляхом взаємодії з інсуліном. Завдяки цьому мікроелементу в складі натурального комплексу для схуднення знижується тяга до солодкого, перехід на правильне харчування стає менш дискомфортним.

Калій - нормалізує роботу травлення, виводить продукти розпаду. Крім того, він перешкоджає появі целюліту.

Фолієва кислота приводить в норму травлення. Вона додає бадьорості, знижує стомлення навіть при великих навантаженнях.

 

Купити біодобавки, що сприяють корекції маси тіла, за дуже вигідною ціною, ви зможете на сайті онлайн-магазину vitaworld.com.ua. Можлива доставка комплексів для схуднення по містах України (Київ - кур'єром, по іншим населеним пунктам - Нова Пошта).

Back to Top