Відобразити як Таблиця Список

7 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

7 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Масло (жир) з печінки тріски - що це за продукт?

М'ясо і жир морських риб давно відомі жителям північноєвропейських країн як засіб для поліпшення імунітету. Сьогодні масло печінки тріски являє собою цінну біодобавку, яка поєднує необхідний набір вітамінів і інших корисних речовин. Чи варто купувати риб'ячий жир з печінки тріски? Відповідь - однозначно позитивний, оскільки переважна більшість людей не вживають з продуктами харчування тієї кількості натуральних жирних кислот, які життєво необхідні для різних органів і систем.

 

Поліненасичені жирні кислоти нормалізують гормональний баланс, функціонування серцево-судинної, нервової та репродуктивної систем, зменшують болі при суглобових захворюваннях (наприклад, артритах). Масло печінки тріски випускається в рідкій і таблетованій формах (БАД). Крім Омега-3 жирних кислот, рідке масло або добавка багаті вітаміном D.

 

Є й ряд протипоказань. Наприклад, безконтрольний прийом добавки може призвести до надлишку вітаміну А в організмі, який за симптомами нагадує жовтяницю. Ще одне протипоказання - гіпертиреоз щитовидної залози. Жир тріски в цьому випадку здатний не усунути, а посилити проблему, оскільки він містить речовини, які і так в надлишку виділяються щитовидною залозою. Масло з печінки тріски, як і всі жири, досить калорійне. Тому людям з ожирінням і надлишковою масою тіла можна приймати препарат, але під суворим контролем ваги.

Риб'ячий жир з печінки тріски: корисні властивості

Розглянемо корисні якості добавок на основі тріскового жиру:

  • Зміцнення кісток. Вітамін D, який в достатку містить жир печінки норвезької тріски, є важливою живильною речовиною для кісткової тканини.
  • Профілактика і лікування виразкової хвороби шлунка, мінімізація проявів захворювання. Цей факт перевірений лабораторним способом.
  • Зміцнення репродуктивного здоров'я, поліпшення розвитку плода. Жирні кислоти сприяють виробленню статевих гормонів: як жіночих, так і чоловічих.
  • Нормалізація роботи ендокринної системи. Риб'ячий жир з печінки тріски приводить в норму наднирники, щитовидну залозу, за рахунок протизапальних речовин, які містяться в ньому. Крім того, препарати на основі риб'ячого жиру допомагають контролювати нормальний рівень цукру в крові.
  • Лікування суглобових захворювань, зокрема артритів. В результаті регулярного прийому препарату значно зменшуються болі і набряки тканин.
  • Здоров'я серцево-судинної системи. Масло підвищує еластичність судин, нормалізує рівень холестерину в крові, знижує ризики, пов'язані з розвитком серцевих захворювань.
  • Підвищення когнітивних функцій, поліпшення пам'яті. Омега жирні кислоти сприяють поліпшенню нейронних зв'язків. Тому риб'ячий жир печінки тріски такий корисний школярам і людям похилого віку.
  • Профілактика злоякісних новоутворень. Встановлено, що при регулярному прийомі препаратів риб'ячого жиру ймовірність виникнення раку знижується. Звичайно, не можна розглядати БАД як самодостатнє лікування у разі захворювання.

 

Як бачите, риб'ячий жир печінки тріски з його унікальними корисними властивостями - відмінний засіб для підтримки здоров'я організму в цілому.

Жир печінки тріски: де можна купити?

Важливо придбати БАД в перевіреному магазині, а не у випадкового продавця, щоб уникнути підробок, в кращому випадку непотрібних, в гіршому - відверто шкідливих. Риб'ячий жир (масло) з печінки тріски в капсулах і інших формах, купити який ви зможете в інтернет-магазині vitaworld.com.ua, - продукт всесвітньо відомих фірм. Компанія безпосередньо працює з постачальниками, тому ціни - одні з найвигідніших на українському ринку.

Back to Top