Кон'югована Лінолева Кислота (CLA) 1300 мг, Tonalin (Тоналін), Solgar, 60 желатинових капсул

Цена 695 грн.
Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Артикул
SOL02714
-
+
Завантаження...
Завантаження...
Докладніше
БрендSolgar
ФормаЖелатинові капсули
Фасовка60 шт

Рекомендовано при:

 • підвищеному тиску
 • захворюваннях серцево-судинної системи
 • ослабленому імунітеті
 • сухості та захворбваннях шкіри
 • порушенні обміну речовин
 • гормональному дисбалансі
 • розладах уваги
 • порушеннях пам’яті

Показання до застосування

Приймати 1 желатинову капсулу двічі на день під час їжі.

Що це?

CLA (кон'юговані лінолева кислота) є класом жирних кислот омега-6. Лінолева кислота зустрічаються в яловичині і молочних продуктах. Хоча CLA грає важливу роль в ряді клітинних метаболічних процесів, люди не здатні виробляти лінолеву кислоту і тому можуть отримувати її лише з продуктів харчування. CLA від Solgar отримують з сафлорової олії без ГМО в дозуванні 1300 мг на кожну желатинову капсулу.

Як це працює?

Кон'юговані лінолева кислота необхідна кожній людині. Оскільки єдиними джерелами CLA є продукти тваринного походження, особливу потребу в добавках лінолевої кислоти відчувають вегани і вегетаріанці. Ця кислота, що відноситься до групи жирних кислот Омега-6, впливає практично на всі функції організму.

Головними функціями лінолевої кислоти є підтримка серцево-судинної системи, стабілізація тиску, а також зміцнення імунітету. Лінолева кислота дуже потрібна ще й дітям, оскільки безпосередньо впливає на розвиток і ріст організму. Як і всі жирні кислоти групи Омега, CLA позитивно впливає на мозкову функцію, увагу і пам'ять.

Ще одне застосування лінолевої кислоти стосується проблеми ожиріння. Оскільки CLA бере участь в жировому і ліпідному обміні, добавки лінолевої кислоти допоможуть нормалізувати обмін речовин і допомогти організмові засвоювати їжу правильно. CLA буде корисна ще й спортсменам, тому що перешкоджає розпаду білків і зміцнює м'язові тканини.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція1Желатинова капсула
Порцій в упаковці60
Калорії15
Калорії з жирів10
Усього жирів1.5гр2
Тоналін (з сафлорової олії), що містить:1300мг
Лінолева кислота1014мг

Інші інгредієнти

Желатин, рослинний гліцерин, натуральний карамельний колір.

Не містить клейковину, пшеницю, молочні продукти, сою, дріжджі, цукор, натрій, штучні ароматизатори, підсолоджувачі, консерванти і барвники.

Попередження

При вагітності, годуванні груддю, прийомі медичних препаратів, в очікуванні планової медичної або хірургічної процедури або в разі наявності захворювань зверніться до практикуючого лікаря, перш ніж приймати будь-які біологічно активні добавки. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем. Препарат не призначений для застосування особами у віці до 18 років.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

При чутливому шлунку приймати під час їжі.

Зберігати в прохолодному сухому місці. Не застосовувати препарат, якщо зовнішня захисна плівка на флаконі відсутня, порвана або пошкоджена.

Solgar занимается производством высококачественных пищевых добавок с 1947 года. Постоянная миссия этого бренда состоит в том, чтобы предоставлять потребителям высококачественные, инновационные, научно обоснованные пищевые добавки для поддержания их общего здоровья и благополучия. Solgar стремится распространять свою продукцию исключительно в отрасли натуральных продуктов, где хорошо осведомленные розничные продавцы по всему миру смогут помочь потребителям в выборе самых разнообразных продуктов. Одним из таких дистрибьюторов является наш интернет магазин Мир Витаминов Vita World!
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Кон'югована Лінолева Кислота (CLA) 1300 мг, Tonalin (Тоналін), Solgar, 60 желатинових капсул
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Все ответы будут отображаться после модерации.

  Back to Top