Кон'юговані Лінолева Кислота (CLA) 800 мг, Now Foods, 90 желатинових капсул

Знятий з виробництва
Артикул
NF1727
Докладніше
БрендNow Foods
ФормаЖелатинові капсули
Фасовка90 шт

Рекомендовано при:

 • підвищеному тиску
 • захворюваннях серцево-судинної системи
 • ослабленому імунітеті
 • сухості та захворбваннях шкіри
 • порушенні обміну речовин
 • гормональному дисбалансі
 • розладах уваги
 • порушеннях пам’яті

Показання до застосування

Приймати 3 желатинові капсули на день під час їжі.

Що це?

CLA (кон'юговані лінолева кислота) є класом жирних кислот омега-6. Лінолева кислота зустрічаються в яловичині і молочних продуктах. Хоча CLA грає важливу роль в ряді клітинних метаболічних процесів, люди не здатні виробляти лінолеву кислоту і тому можуть отримувати її лише з продуктів харчування. CLA від Now Foods отримують з сафлорової олії без ГМО в дозуванні 800 мг на кожну желатинову капсулу.

Як це працює?

Кон'юговані лінолева кислота необхідна кожній людині. Оскільки єдиними джерелами CLA є продукти тваринного походження, особливу потребу в добавках лінолевої кислоти відчувають вегани і вегетаріанці. Ця кислота, що відноситься до групи жирних кислот Омега-6, впливає практично на всі функції організму.

Головними функціями лінолевої кислоти є підтримка серцево-судинної системи, стабілізація тиску, а також зміцнення імунітету. Лінолева кислота дуже потрібна ще й дітям, оскільки безпосередньо впливає на розвиток і ріст організму. Як і всі жирні кислоти групи Омега, CLA позитивно впливає на мозкову функцію, увагу і пам'ять.

Ще одне застосування лінолевої кислоти стосується проблеми ожиріння. Оскільки CLA бере участь в жировому і ліпідному обміні, добавки лінолевої кислоти допоможуть нормалізувати обмін речовин і допомогти організмові засвоювати їжу правильно. CLA буде корисна ще й спортсменам, тому що перешкоджає розпаду білків і зміцнює м'язові тканини.


ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція3Желатинові капсули
Порцій в упаковці30
Калорії25
Усього жирів3гр
Поліненасичені жири3гр
Олія сафлори 3гр
Лінолева кислота2,4гр

Інші інгредієнти

Желатинова капсула (бичачий желатин, гліцерин, вода, органічний карамельний барвник).

Мы являемся официальными дистрибьюторами Now Foods на территории Украины. Со списком официальных дистрибьюторов Вы можете ознакомиться на сайте nowfoods.com. С 1968 года NOW FOODS являются одной из крупнейших частных компаний по производству продуктов из натуральных природных составляющих. Бренд выпускает больше тысячи биодобавок, включая минералы, мультивитамины и травяные экстракты. Now Foods это не только отличные витаминные добавки, а признанный знак качества, достойный доверия, которое ему оказывают на протяжении почти 50 лет.
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Кон'юговані Лінолева Кислота (CLA) 800 мг, Now Foods, 90 желатинових капсул
Your Rating

Питання про товар

Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Все ответы будут отображаться после модерации.

  Back to Top