Відобразити як Таблиця Список

3 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

3 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Кріль - це маленький рачок або креветка, мешканець глибин океанів, який є кормом для китів, риб і різних морських тварин.

Що ж таке масло криля?

Це екологічно чистий замінник риб'ячого жиру, він є більш біодоступний, ніж його суперник. Видобуток не приносить шкоди екосистемі, при цьому криль не може вживати шкідливі речовини, і в його склад не входять ртуті та інші шкідливі мікроелементи. Крилевий жир - це джерело Омега-3 жирних кислот: ейкозапентаєнова і докозагексаєнова і альфа-ліноленова кислота. Всього в світі існує більше 80 видів цих молюсків, найефективніший з них і корисний - euphausia superba. Саме його додають в БАДи.

Корисні властивості

Дослідження даного чудодійного продукту все ще ведуться. Вчені активно проводять експерименти і виявляють все більше і більше нових властивостей. На даний момент відомі такі ефекти:

Протизапальний ефект. Було виявлено, що до складу входить астаксантин - речовина, що володіє ефектом антиоксиданту і має протизапальну дію. Він також знищує токсичні відходи клітин в організмі.

Для жіночого здоров'я. Значно зменшує хворобливі відчуття під час і після менструального циклу. Покращує стійкість до стресу. Під час передменструального синдрому впливає на стимуляцію основних джерел болю, простагландинів і кінінів, в результаті чого, симптоми переносяться набагато легше.

Для боротьби з хворобами суглобів. Ця властивість безпосередньо пов'язана з іншою, протизапальною. Завдяки цьому знімаються неприємні відчуття під час артриту, зменшуються болі в суглобах. Екскременти показали, що знімається скутість, порушення в функціоналі опорно-рухової системи у пацієнтів з діагнозами: остеоартрит і ревматоїдний артрит. Рухова активність стає набагато вищою.

Для серцево-судинної системи. Підвищується рівень ліпідів в крові, рівень жирів знижується. Зменшується кількість «поганого» холестерину, а «хорошого», навпаки, збільшується. Зміцнює стан оболонок кровоносних судин. Таким чином ризик серцевих захворювань значно зменшується.

Рекомендуємо купити масло криля у вигляді БАДів

Крилеве масло забезпечує необхідні організму жирні кислоти Омега-3, які так нелегко добути людському організму. Його добова доза на 60 відсотків менше ніж у риб'ячого жиру, вона становить 1 грам. Але в продуктах, часто, ми не здатні отримати цю порцію, тому пропонуємо придбати добавки.

Наприклад, крилеве масло від Now Foods можна купити у нас на сайті VitaWorld. Має безліч корисних властивостей: допомагає впоратися з підвищеним тиском, розширить кровоносні судини, перешкоджає виникненню інфаркту та інсульту. Ціна на масло криля у нас найвигідніша, ми пропонуємо всі необхідні сертифікати. Безкоштовна кур'єрська доставка даного продукту по всій Україні, в великі міста: Київ, Харків, Одеса, Львів та інші (детальний список дивіться на сайті).

Back to Top