Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Омега-7, Provinal Omega-7, Source Naturals. 30 капсул
    Артикул: SNS02550
    Цена 571 грн.
    Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мало хто чув про таку надзвичайно важливу жирну кислоту як омега-7. Самостійно синтезується в нашому організмі, але все ж дефіцит іноді зустрічається. Була відкрита не так давно, в 2008 році. Її вивченням зайнялися вчені з Гарварду, вони виявили лікарські властивості в боротьбі з метаболічним синдромом, а також інші, про які піде мова далі.

Корисні властивості

Для серця

Основна роль - це регуляція рівня шкідливого холестерину в крові, ця властивість допомагає профілактиці серцевих і судинних захворювань, таких як: тромбоз, інсульт, інфаркт, гіпертонія. Також підвищує рівень корисного інсуліну, прискорює метаболізм. Впливає на кількість тригліцеридів, які регулюють тепло нашого тіла, виробляють додаткову енергію.

Протизапальні

Нормалізує рівень С-реактивного білка, який в свою чергу відповідає за захист організму від запальних процесів. Деякі запалення навіть йдуть на користь, але при аномаліях з'являються серйозні хвороби, які і можна уникнути, приймаючи омегу-7 в достатніх кількостях, всього 210 мг на добу.

Регуляція ваги і травлення

При нестачі даної жирної кислоти з'являються проблеми з обміном речовин, надмірна вага і нагромадження ліпідів в печінці. Тому омега-7 допоможе Вам вирівняти апетит, прискорити функціонування кишечника. Перетворює вуглеводи в енергію і насичує нею організм. Має властивість полегшувати перебіг виразки шлунка, кислотного рефлюксу, печії та інших шлунково-кишкових хвороб.

Краса і шкіра

Крім всіх позитивних ефектів на внутрішні органи, також впливає і на зовнішність. Омолоджує шкіру, підтягує, зволожує, робить більш пружною. Волосся стає блискучі і м'яким, починається швидке зростання. Пом'якшує ознаки старіння, завдяки властивостям антиоксиданту. При захворюваннях шкіри допомагає боротися з екземою, себореєю, дерматитом. Регенерація також проходить набагато швидше, рани і опіки підуть моментально.

Пальмітолеїнова кислота

Існує безліч типів омеги-7, але найвідомішою і популярною є пальмітолеїнова кислота. Це ненасичений жир, який покращує здоров'я серця, впливає на рівень холестерину і зміцнює стінки судин. Впливає на шлунково-кишковий тракт, покращує метаболізм. Зупиняє запальні процеси в організмі. Приводить в норму рівень цукру в крові. Захищає від токсинів і їх впливу на печінку. Допомагає і в косметології для підтримки молодості і краси. Впливає на шкіру зрілих представниць прекрасної статі, робить її більш пружною і еластичною. Зміцнює структуру нігтів і волосся. Ця речовина активує вироблення гормонів, еластину, колагену і гіалуронової кислоти. Завдяки їй, міжклітинна речовина в дермі шкіри активно оновлюється.

Продукти харчування й БАДи

Найбагатшим джерелом є обліпиха. Також дуже велику кількість омега-7 перебуває в горіхах макадамія, а також в рибі з холодних морів, наприклад, сардини, лосось, тунець.

Для тих, у кого немає можливості приймати дані продукти або ж Ви просто їх не любите, пропонуємо сертифіковані біодобавки від американських виробників. На нашому сайті можна купити вітаміни та омега-7 за найкращими цінами з доставкою в усі міста України.

Наші рекомендації:

Омега-7, Provinal Omega-7, Source Naturals

Омега-7, New Chapter

Піклуйтеся про своє здоров'я з нами, на VitaWorld.com!

Back to Top