Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 547

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 547

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Американські харчові добавки

Харчова добавка - корисне доповнення будь-якого раціону, так як саме вона здатна наситити їжу корисними і необхідними мікроелементами, вітамінами. Сьогодні існує величезна різноманітність таких продуктів, оскільки добавки для здоров'я використовуються навіть в косметології за рахунок свого позитивного ефекту, який вони надають на шкіру. Є спеціальна продукція для чоловіків і жінок, але все ж більшість продукції орієнтовано на тих і тих.

Якщо ви вирішите купити біодобавки, зіткнетеся з однією невеликою проблемою - як серед такого асортименту вибрати саме те, що підійде для вашого організму? Зробити це легко, якщо заздалегідь визначитися з цілями, тобто з тим, чого ви очікуєте від харчових добавок.

 

Вітаміни і харчові добавки: основні види та особливості кожного

Магазин харчових добавок пропонує каталог з великим вибором пропозицій. Можна придбати компоненти для поповнення нестачі або просто з метою профілактики. Харчові добавки можна розділити на наступні категорії:

Суперфуди - різноманітні, відрізняються тим, що мають високу концентрацію вітамінів та інших корисних речовин. Наприклад, комплексна харчова добавка з спіруліна включає в себе практично все необхідне для нашого організму.

Спіруліна - замовити харчові добавки з цієї складової можна людям в будь-якому віці. Компонент здатний зміцнити імунну, серцево-судинну системи, налагодити нормальне функціонування кишечнику і заспокоїти нервову систему.

Хлорела - такі комплексні харчові добавки відрізняються високою концентрацією корисних складових, вітамінів, мінералів і антиоксидантів.

Крім цього, можна купити і інші харчові добавки, адже все залежить виключно від того, який ефект ви хочете отримати і які вихідні дані для цього маєте. Є спеціальні харчові добавки і БАДи для імунітету, енергії, репродуктивної і серцевої системи, травлення, схуднення. Всі препарати рекомендується застосовувати у віці від 18 років. Харчові добавки та вітаміни випускають в різних формах, найпопулярніші - капсули, таблетки, жувальні таблетки, порошки і рідини.

Важливо визначитися, який варіант продукту підходить саме вам. Наприклад, якщо ви часто подорожуєте, то краще за все купити харчові добавки в Україні в капсулах, рідкі компоненти будуть незручні для транспортування. Також беріть до уваги спосіб життя, наприклад, перенесли ви операції, травми, чи були вагітні, як часто займаєтеся спортом. Ціна харчових добавок порадує своєю доступністю, так як можна підібрати пропозицію в будь-якій ціновій категорії і отримати бажаний ефект.

 

Vita World - інтернет-магазин харчових добавок

Харчові добавки в місті Київ, Харків, Дніпро можна замовити в інтернет-магазині Vita World. Тут зібрана продукція від кращих, відомих виробників - тільки оригінальні і сертифіковані товари за доступними цінами. Для постійних клієнтів передбачені знижки, щоб вони мали можливість замовляти продукцію на вигідних умовах. Харчові добавки можуть оперативно доставлятися в будь-яке місто України.

Back to Top