Комплекс від Варикозу, Венозний Оптимізатор, Venous Optimizer, Jarrow Formulas, 90 таблеток

Знятий з виробництва
Артикул
JRW29026
Докладніше
БрендJarrow Formulas
ФормаТаблетки
Фасовка90 шт

Рекомендовано при:

  • набряках нижніх кінцівок
  • проблемах венозного кровообігу
  • варикозі
  • ламкості капілярів

Показання до застосування

Приймати 2 таблетки на день під час їжі або за рекомендацією фахівця.

Що це?

Комплекс від варикозного розширення вен Venous Optimizer від Jarrow Formulas — це натуральна добавка з рослинних екстрактів, фітохімічних речовин і вітаміну С, яка покращує венозний кровообіг, допомагаючи впоратися з набряком ніг, ламкістю капілярів і симптомами варикозу.

Як це працює?

Варикозне розширення вен або просто варикоз — це поширена проблема, яка безпосередньо пов'язана з судинами. При варикозі судини розширюються (а стінки судин, навпаки, стоншуються), втрачають еластичність і пружність. Першими ознаками варикозного розширення вен є болі в ногах, набряклість, швидка стомлюваність при ходьбі або бігу. Трохи пізніше спостерігається поява судинних сіточок або "зірочок", як їх прийнято називати. На ранніх стадіях цього захворювання і в профілактичних цілях вкрай корисними будуть натуральні синергетичні формули на основі рослинних екстрактів, які допоможуть привести судини в норму і зняти симптоми варикозу.

Venous Optimizer від Jarrow Formulas складається виключно з фітохімічних речовин і вітаміну С. У складі комплексу екстракти рускусу колючого, кінського каштана, виноградних кісточок, діосміну, а також гесперидин, які ефективно і безпечно вирішують проблему варикозу. Кінський каштан, рускус колючий і екстракт виноградних кісточок підтримують здоров'я капілярів, тонізують вени, а також циркуляцію крові в нижніх кінцівках. Гесперидин, який є цитрусовим біофлавоноїдом, також зміцнює судини і підтримує міцність капілярів. Вітамін С підсилює дію гесперидину, роблячи цей компонент ще більш ефективним, а також підвищуючи цілісність колагену в організмі.

Відмова від відповідальності
Інтернет-магазин VitaWorld намагається у всіх випадках надавати об'єктивну і справжню інформацію про представлену продукцію і про зображення. Проте, виробник може вносити зміни, що стосуються складу або упаковки, які займуть деякий час до того, коли вони будуть оприлюднені на сайті. Звертаємо увагу, навіть якщо упаковка продукту підлягає змінам, - це абсолютно не впливає на свіжість і якість товару. Ми закликаємо вас зосереджено вивчити зазначені дані на упаковці, інструкцію і попередження перед початком використання продуктів, не покладайтеся лише на інформацію, яка була розміщена на сайті VitaWorld.

ЕлементВагаОдиницяПроцент
Порція2Таблетки
Порцій в упаковці45
Вітамін С (аскорбінова кислота)200мг220
Діосмін (Citrus sinensis L.) (шкірка)450мг
Екстракт рускусу колючого (Ruscus aculeatus L.) (корінь)150мг
Екстракт виноградних кісточок (95% [95 мг] поліфенолів)100мг
Екстракт кінського каштана (Mi. 20% [20 мг] есцин)100мг
Гесперидин (Citrus sinensis) (шкірка)50мг
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Комплекс від Варикозу, Венозний Оптимізатор, Venous Optimizer, Jarrow Formulas, 90 таблеток
Your Rating
Питання про товар
Ще питань немає. Будьте першим хто задасть питання!

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Все ответы будут отображаться после модерации.

    Back to Top