Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 24

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Спіруліна 1000мг, Now Foods, 120 таблеток
  Артикул: NF2715
  Знятий з виробництва
 2. Спіруліна 500мг, Now Foods, 200 таблеток
  Артикул: NF2698
  Цена 342 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 3. Спіруліна 500мг, Now Foods, 500 таблеток
  Артикул: NF2700
  Цена 720 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 4. Спіруліна 500мг, Now Foods, 100 таблеток
  Артикул: NF2696
  Цена 196 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 5. Хлорела 1000мг, Now Foods, 120 таблеток
  Артикул: NF2632
  Цена 509 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 6. Хлорела 200мг, Source Naturals, 300 таблеток
  Артикул: SN1453
  Знятий з виробництва
 7. Органічна Спіруліна 500мг, Now Foods, 180 таблеток
  Артикул: NF2704
  Знятий з виробництва
 8. Органічна Хлорела 500мг, Healthy Origins, 30 таблеток
  Артикул: HO88421
  Знятий з виробництва
 9. Хлорела 500мг, Source Naturals, 100 таблеток
  Артикул: SN0675
  Цена 330 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 24

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Спіруліна і хллорела - чудотворні водорості

Спіруліна і хлорела є водоростями. Синьо-зелені водорості спіруліни живуть в солоній воді, хлорелла мешкає в прісній воді і має мікроскопічний розмір і зелений колір. Як в Японії, так і в інших східних країнах протягом багатьох років ці водорості використовувалися в медицині, завдяки численним позитивним ефектам для здоров'я. У наш час їх використовують в якості біологічно активної добавки по всьому світу.

Купити (спіруліна і хлорела як добавки) можна в вигляді порошку, капсул, таблеток. Ви можете легко додавати порошок, наприклад, в коктейль. Спіруліна, як правило, м'якше, ніж хлорелла. Оскільки білкf в спіруліни набагато менше, її також легше перетравлювати.

В яких випадках корисна спіруліна, а в яких хлорелла

Ви відчуваєте себе млявим і втомленим, а Ваш образ життя ніяк не відповідає «здоровому»? В цьому Вам допоможе хлорелла, водорість здатна забезпечити детоксикацію, яку необхідно проводити мінімум двічі на рік по два тижні.

А ось якщо Ви шукаєте альтернативу протеїновому напою після фізичних вправ без хімії, рекомендуємо вітаміни спіруліна, які випускаються також і у вигляді порошку. Приготуйте не тільки смачний, але і корисний коктейль.

Якщо Ви вегетаріанець або веган, спіруліна в таблетках здатна доповнити Ваш раціон білками.

Чи відчуваєте, що ефект від обох водоростей приносить Вам користь? Не бійтеся приймати спіруліну і хлорелу одночасно. Вони підсилюють позитивний ефект один одного.

Якщо Ви страждаєте від частих простуд, інфекцій, швидше за все справа в слабкій імунній системі. Спробуйте вживати комплекс, хлорелла і спіруліна в капсулах, вони надають імуностимулюючий ефект. Вони також здатні допомагати в разі розладів шлунка, при запорах, здутті.

Хлорела: переваги прийому

Давайте розберемо детальніше, що таке хлорелла, користь від неї. Це мікроскопічні прісноводні водорості, які містять велику кількість хлорофілу. Його назва походить від "Chloros" і "Ella", що означає зелений і маленький. Хлорела вважається природним джерелом багатьох поживних речовин.

Хлорела в даний час вважається одним з найбільш підходящих джерел харчових добавок, головним чином для зниження дефіциту вітамінів і мінералів. Регулярне вживання допомагає підтримувати імунну систему, бореться і запобігає інфекції і запалення.

Хлорела покращує травлення, збільшуючи кількість корисних бактерій в травному тракті. Це допомагає при профілактиці запору і покращує обмін речовин, ефективно виводить токсичні речовини. Рекомендується в якості доповнення при використанні променевої терапії для лікування певних видів раку, оскільки вона допомагає заспокоїти або навіть боротися з побічними ефектами терапії.

Одним з найпопулярніших властивостей хлорели є її здатність очищати організм від токсинів. Наше тіло щодня піддається впливу різних шкідливих сполук. Це, наприклад, консерванти, використовувані для збереження свіжості їжі, і пестициди, які, на жаль, можуть бути присутніми в овочах і фруктах. Коли ці токсини накопичуються в тілі, вони негативно впливають на обмін речовин і загальний стан здоров'я.

Хлорела може вивести накопичені важкі метали, такі як ртуть, свинець і навіть кадмій або миш'як - які дуже небезпечні.

Одним з найбільш чутливих органів, схильних до впливу токсинів, є печінка. Включення в раціон цих водоростей може підтримати процес очищення і природним чином роботу печінки.

Щоденне споживання цих водоростей допомагає запобігти певні види раку. Згідно з результатами досліджень, хлорелла знижує ризик раку молочної залози. Вважається, що вона стимулює вироблення Т-клітин, що відповідають за імунну систему, яку атакують віруси і рак.

Дослідження цих водоростей тривають, тому що їх властивості дуже корисні для підтримки функціонування організму і боротьби з багатьма хворобами.

Хлорела або спіруліна: купити яку добавку корисніше?

Якщо міркувати про відмінності, то необхідно розуміти, що ці два організми дуже схожі, оскільки обидва є водоростями, але спіруліна з наукової точки зору вважається ціанобактерій. Однак класифікують ціанобактерії в сімейство водоростей.

Серед основних відмінностей є той факт, що хлорела має біологічно засвоюваний і активний вітамін В12. Вегетаріанці повинні віддавати перевагу хлорелі, а не спіруліни, щоб не відчувати дефіциту вітаміну В12.

Стверджується, що хлорела в своєму складі має набагато більше хлорофілу, ніж спіруліна, отже, має високі чуттєві ефекти. Це головним чином пов'язано з тим, що волокна, що містяться в мембрані хлорели, не засвоюються і мають здатність поглинати важкі метали, присутні в організмі. Оскільки вони не будуть переварені, обмінний процес виведе їх з організму. Проте, хлорелла містить менше заліза ніж водорості спіруліна і особливо не містить фикоцианин, унікальний елемент для зниження кров'яного тиску.

На щастя, сучасні добавки містять обидва елементи, які успішно доповнюють функції один одного.

Спіруліна це джерело корисних речовин

Отже, спіруліна користь і її ефективність. Справа в тому, що вона має надзвичайно високу частку білків. Містить спіруліна вітаміни, кальцій, залізо і магній, а також безліч інших необхідних для життєдіяльності інгредієнтів.

Спіруліна це багате джерело багатьох корисних речовин. Має відносно високу цінність вітаміну B12.

Чим корисна спіруліна в таблетках? Додавання таблеток спіруліни в раціон призведе до бажаного позитивного ефекту для вегетаріанців і веганів, а також тим, у кого спостерігаються симптоми дефіциту В12.

Також як і хлорелла, спіруліна, на додаток до загальновідомих ефектів, часто використовується в якості природного детоксифицирующие агента. Тому що спіруліна має багатий склад і поглинає важкі метали, а особливо добре поглинає ртуть. Спіруліна, властивості якої також можуть надавати заспокійливу дію на побічні ефекти, пов'язані з очищенням організму, наприклад, болю в животі, є складовою великого кількості детокс-комплексів.

Кому не потрібна хлорелла, купити яку форму краще

Хлорела у вигляді капсул або таблеток, більш практична і використовувана, оскільки добавки в такій формі легко приймати на роботі або на дозвіллі під час тренування. Незважаючи на незліченні переваги, необхідно пам'ятати, що споживання таких препаратів іноді може бути протипоказано певним людям:

 • Вагітним або годуючим жінкам;
 • Людям, які проходять курс лікування;
 • Люди з алергією на йод або мікроводорості.

Як бачите, протипоказань зовсім не багато, але, якщо Ви входите до групи ризику, то перш ніж почати щодня приймати хлорелу, проконсультуйтеся з дієтологом або лікуючим лікарем. Якщо Вас цікавить комплекс хлорелла і спіруліна, де купити його, то заходите на наш сайт VitaWorld, у нас вигідні ціни та висока якість продукту.

Спіруліна ціна і якість, що краще брати?

Якісна спіруліна, купити її можна від 200 гривень, не є дорогим продуктом, хоча все залежить від бренду виробника.

Найпопулярніші продукти:

 • Спіруліна Солгар (Solgar) 750 мг
 • Спіруліна, ціна всього 230 гривень від Now Foods 500 мг 100 таблеток
 • Органічна Спіруліна 500 мг від компанії Healthy Origins

Отже, докладніше спіруліна, який виробник краще?

Однозначно відповісти на це питання важко, оскільки кожен продукт має свої переваги. Наприклад, Органічний продукт від Healthy Origins випускається у вигляді таблеток, так що підходить навіть веганам, але в день необхідно приймати по 6 таблеток, що не дуже зручно. Solgar ж не менше якісний, і приймати необхідно по 4 таблетки. А Now Foods має дуже приємний рівень цін. Вибирайте продукт, який підходить саме Вам!

Хлорела: купити (Україна) від кращих виробників

Хлорела, купити її можливо за вигідними цінами на нашому сайті, вона є дуже популярним продуктом, тому представлена ​​в асортименті від багатьох брендів. Топ-3 продукту на нашому сайті:

 • Chlorella 500 мг Source Naturals
 • Healthy Origins 500 mg 720 таблеток Органічна Хлорелла купити (Україна) з безкоштовною доставкою
 • Хлорелла 1000 мг, Now Foods

Комплекс хлорелла і спіруліна, де купити найвигідніше

В інтернет-магазині VitaWorld Ви можете замовити: вітаміни, мінерали, комплекс хлорелла і спіруліна (Київ - доставка в день замовлення), а також інші харчові добавки, які Вам допоможуть підібрати наші консультанти. Найвигідніші покупки Ви можете зробити на нашому сайті! Легко порівняйте вартість і переконайтеся, що у нас вся продукція - це вигідно і якісно, ​​вивчіть відгуки і залиште свій власний. Всі сертифікати якості знаходяться в онлайн режимі. Величезна перевага кожного магазину онлайн-доставка. Ми доставляємо товар за кілька днів по всій Україні Новою Поштою, в будь-який регіон. Є доставка кур'єром, наприклад, по Києву вона прийде в той же або на наступний день.

Хлорела і спіруліна: вітаміни і переваги добавок

Хлорела і спіруліна є мікроводоростями і ціанобактеріями, які особливо багаті білками, вітамінами, ферментами, мінералами і мікроелементами. Спіруліна, наприклад, містить близько 55% білка, що в три рази більше ніж містить м'ясо.

З'явилися перші добавки з цими компонентами ще в 70 роках 20 століття. Виробники добавок почали продавати натуральні продукти на основі водоростей, мікроводоростей і ціанобактерій, вихваляючи їх поживну цінність, підбадьорливі властивості та інші корисні дії для здоров'я.

Було проведено багато досліджень для оцінки антиоксидантної та імуностимулюючої дії, які демонструють ефективність добавок.

Також були проведені і інші дослідження для перевірки детоксифікуючих властивостей добавок хлорели і спіруліни. На сьогоднішній день, це одна з найбільш ходових доповнень в раціоні вегетаріанців, веганів і спортсменів, а також людей, які активно і здорово втрачають вагу.

Підсумок, що таке хлорелла і спіруліна, їх основні властивості

Зміцнюють імунну систему

Спіруліна (Київ - доставка кур'єром) може природним чином зміцнити захисні сили організму від хвороб, сприяючи виробленню імунних клітин, таких як інтерферон. Крім того, вона містить вітамін С, який, мабуть, найвідоміший і активний борець з вірусами. Разом, комплекс з двох компонентів має подвійну силу, протистоїть інфекціям і вірусам, а також підтримує правильне функціонування імунної системи.

Допомагають організму позбавитися від важких металів

Серед водоростей і рослин, хлорелла - це основний і потужний борець з металами, що осідають в організмі. Перевага полягає в її здатності виводити токсичні сполуки, які залишаються в тілі людини протягом тривалого часу, наприклад, свинець або ртуть, і перешкоджає їх впровадженню в тканини. У дуже цікавому експерименті, брали участь люди з алкоголізмом і курці, з'ясувалося, що введення 6 грам хлорели за 2 місяці підвищує кількість аскорбінової кислоти і вітаміну Е. Крім того, було виявлено, що спіруліна і хлорела допомогли підняти рівень двох антиоксидантних ферментів в організмі, які виробляють еритроцити.

Підтримують діяльність мозку і покращують пам'ять

Хлорела сприяє нормальній працездатності головного мозку і активує когнітивні здібності, головну роль в таких позитивних ефектах займає вітамін В12 - компонент хлорели. Це одне з небагатьох рослин містить цей вітамін. Також разом спіруліна і хлорела здатні поліпшити концентрацію уваги і зменшити втому.

Back to Top