Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 33

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Фолат (В9) 800 мкг, Folic Acid, Solgar, 250 таблеток
  Артикул: SOL01101
  Цена 390 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 33

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Фолієва кислота, чому вона необхідна кожному?

Фолієва кислота - це вітамін, який бере участь у багатьох важливих обмінних процесах в організмі. Його також називають фолатом або вітаміном B 9. Назва походить від латинського слова «folium», що перекладається як «лист». Дана корисна речовина міститься у високих концентраціях в зелених рослинах, в шпинаті і капусті. Ця речовина чутлива до зовнішніх впливів, таких як тепло, світло і кисень. Тому продукти, до складу яких входить фолієва кислота, повинні оброблятися і зберігатися в спеціальних умовах. Життєво важливий (незамінний) вітамін був вперше знайдений в 1941 році. Дізнатися більше про вплив фолієвої кислоти, можливі побічні ефекти, необхідно особливо в умовах, якщо Ви хочете завести маленьке диво або вже є вагітною.

Фолієва кислота для чого вона нашому організму?

Ми потребуємо її для величезної кількості процесів, наприклад, при кровотворенні, без якого утворення червоних кров'яних клітин буде неможливо. Нормальне надходження необхідно для поділу клітин і виробництва нуклеїнових кислот, носіїв генетичної інформації. Фолієва кислота для вагітних необхідна для правильного росту і розвитку плоду. Навіть нервова система не буде працювати належним чином В9 (вітамін).

Вітамін В9 і його безмежні можливості

За допомогою фолату накопичуються нуклеїнові кислоти, тобто будівельні блоки інформаційних сховищ клітин. У фазах швидкого зростання - наприклад, в ранньому дитинстві, в період статевого дозрівання або під час вагітності - кислота фолієва гарантує клітинне розділення і зростання в тілі. Тому він незамінний для кожної клітини організму, від м'язів до нервових закінчень.

У відповідності з поточними рекомендаціями добова доза повинна становити 300 мкг фолієвої кислоти. Однак, як показує реальна практика, на ділі середньостатистична людина поглинає набагато менше. Вам точно необхідні додаткові харчові джерела, фолієва кислота купити (Київ, Харків, Одеса, Дніпро), яку можна на нашому офіційному сайті vitaworld.com.ua.

Наслідками хронічного дефіциту фолату (вітамін В9) є порушення в утворенні клітин крові, анемія. Також можуть бути проблеми з синтезом ДНК і, як наслідок, з поділом клітин. Це, в свою чергу, призводить до проблем в травному тракті та інших захворювань.

Фолієва кислота для чоловіків

Фолієва кислота для жінок з бажанням мати - це загальновідома порада від всіх лікарів. Як не дивно, ця рада можна віднестися і до чоловіків. Для чого потрібна фолієва кислота чоловікам, давайте розберемося. Цей вітамін дуже хороший для якості чоловічої родючості. Але є й інші, не менш корисні властивості.

Абсолютно точно можна сказати, що фолієва кислота для чоловіків корисна і їм також необхідні харчові добавки. Американські вчені провели дослідження, як впливає вітамін b9 на чоловічу фертильність. У дослідженні брали участь сто фертильних і сто менш фертильних чоловіків. Кожен день вони отримували капсули, що містять, фолієву кислоту і цинк.

Через двадцять шість тижнів кількість сперматозоїдів у менш плідних чоловіків збільшилася на сімдесят чотири відсотки. У фертильних чоловіків також спостерігалося збільшення кількості сперматозоїдів, а саме на десять відсотків.

Отже, згідно з дослідженням, чоловікам, які хочуть зачати дітей, можна сміливо рекомендувати біологічно активні добавки як: фолієва кислота, вітамін В9.

В Америці також були проведені дослідження впливу фолієвої кислоти на чоловічу фертильність. Вчені проводили експерименти на мишах. Миші-самці, які одержували раціон з низьким вмістом В9, мали на тридцять відсотків більше ймовірності мати потомство з вродженими дефектами, ніж миші, що одержували раціон з високим вмістом фолату. Миші з надмірною вагою також частіше мали дітей з аномаліями, навіть якщо вони отримували нормальну кількість фолату.

Для зручності БАДи випускаються як: (фолієва кислота) таблетки, в рідкій формі, у вигляді капсул, або як льодяники для розсмоктування. Підсумок такий, що прийом важливий для чоловіків, які хочуть збагатити і урізноманітнити раціон, а також для тих, хто не отримує достатню кількість деяких продуктів, багатих на фолієву кислоту. Але вагітна жінка і не народжена дитина, отримують все ж набагато більше користі від добавок (таблетки фолієва кислота).

Фолієва кислота для жінок

Фолієва кислота для чого вона, нам дівчатам? Кожна, звичайно ж, чула про важливість для нормального протікання вагітності. Недолік фолату особливо проблематичний для плода, який знаходиться в утробі матері. У вагітних і годуючих жінок висока потреба в фолаті, який навряд чи можна покрити їжею. Фолієва кислота 500 мг від Solgar- якісні добавки, спеціально для вагітних і дітей, вони здатні задовольнити необхідні 450 мкг для вагітних або 550 мкг для жінок, що годують.

Дефіцит мікроелементів і вітамінів у майбутньої матері, навіть до того, як вона дізнається про своє становище, може привести до серйозних пошкоджень і деформацій у ембріона, наприклад, до дефектів нервової трубки. Тому, якщо ви хочете забезпечити здоров'я майбутньої дитини, фолієва кислота в таблетках ідеальний варіант для Вас і вашого дитинчати. Добавки необхідно приймати за місяць до підготовки до зачаття і в першому триместрі вагітності. У перші місяці вагітності комбінація з йодом також може бути корисною і часто рекомендується лікарями.

Молодим жінкам зазвичай рекомендується дотримуватися дієти, багатої фолатом, додавати в раціон різні джерела b9, вітамін у вигляді БАДів. Якщо ви завагітніли незаплановано або почали приймати фолієву кислоту незадовго до зачаття, рекомендується приймати 800 мкг в якості харчової добавки в першому триместрі вагітності - в ідеалі за погодженням з гінекологом.

Фолієва кислота таблетки

Серед різних форм випуску найпопулярнішою є вітамін В9 в таблетках. Найбільш вигідна фолієва кислота ціна (грн) вказана на нашому сайті.

 • Folic Acid, Solgar 250 tablets
 • Metafolin, 800 мкг, Solgar 60 tablets
 • Folic Acid Now Foods 250 tablets

Краща фолієва кислота, ціна вигідна, а доставка швидка і це все в один клік в нашому-інтернет магазині!

В9 вітамін і дефіцит у вагітних

У гіршому випадку дефіцит фолієвої кислоти може перешкодити закриттю нервової трубки майбутньої дитини. Нервова трубка є основою для центральної нервової системи і розвивається в перші тижні вагітності, коли розмір ембріона всього кілька міліметрів. Потім формується спинний мозок.

Нервова трубка починається як траншея, яка закривається в трубку під час вагітності. Невиконання цієї вимоги призведе до дефекту нервової трубки. Найбільш відомими наслідками є відкрита спина (ущелина хребта), відкрите небо (вовча паща) і відкритий череп (аненцефалія).

У деяких випадках серйозний дефіцит може призвести до анемії. На щастя, таке захворювання дуже рідкісне.

Фолієва кислота для дітей

Ще до вагітності необхідно підготуватися для виношування здорової дитини. Лікарі всього світу рекомендують жінкам, які хочуть мати дитину, приймати добавки, що містять 400 мкг фолієвої кислоти щодня, мінімум за чотири тижні до зачаття.

Що стосується вже народилися діток, то їм також потрібна фолієва кислота, відгуки на яку Ви можете подивитися на нашому сайті. Чим швидше дитина росте і розвивається, тим більше їй необхідні корисні речовини, в тому числі і фолат. З цієї причини від семи до десяти років за рекомендацією педіатрів слід приймати 300 мкг фолієвої кислоти в день. Здорова, корисна дієта в поєднанні з харчовими добавками може задовольнити всю потребу.

Фолієва кислота для дітей дошкільного віку:

 • Немовлятам до 4 місяців необхідно 60 мкг
 • Дітям від 4 до 12 місяців: 80 мкг
 • Від 1 року до 4 років: 120 мкг
 • Від 4 до 7 років: 140 мкг

Підіб'ємо підсумки, для чого потрібна фолієва кислота?

В кістковому мозку відбувається активний розподіл, в ньому утворюється велика частина клітин крові, які постійно оновлюються. Дефіцит фолату в першу чергу впливає на аналіз крові. Якщо організм, який може зберігати вітамін тільки в дуже невеликих кількостях, вичерпав свої запаси, розвивається анемія.

Вагітним жінкам часто радять вживати біологічно активні добавки, такі як b9 вітамін фолат. Фолієва кислота, купити яку можна у нас на VitaWorld, рекомендується приймати навіть до вагітності: в такому випадку гарантується достатній рівень вітамінів в організмі, і це дуже важливо: нестача фолієвої кислоти під час вагітності може призвести до так званого дефекту нервової трубки у ембріона. Термін включає ембріональні вади розвитку центральної нервової системи, такі як відкрита спина (ущелина хребта) і аненцефалія. Передбачається також, що дефіцит фолієвої кислоти може викликати передчасні пологи і бере участь в розвитку пороків серця. Тому жінкам настійно рекомендується приймати фолієву кислоту, ще при плануванні сім'ї.

Відповідно до сучасних досліджень, дефіцит фолієвої кислоти також впливає на розвиток серцево-судинних захворювань. Так званий рівень гомоцистеїну в крові може бути зменшений за допомогою комбінації фолієвої кислоти з вітаміном B12, яка робить позитивний вплив на профілактику атеросклерозу.

Скільки коштує фолієва кислота в Світі Вітамінів

Якщо Ви ставите питанням: «Скільки коштує фолієва кислота і де знайти дешевше?», То у нас є відповідь! Пропонується фолієва кислота, ціна в Україні на неї у нас найвигідніша, оскільки ми є прямими постачальниками і безпосередньо пов'язані з виробниками вітамінів. Ми співпрацюємо з американськими, канадськими та європейськими компаніями, які вже давно зарекомендували себе на ринку, як надійні виробники біодобавок. Також замовляйте з якнайшвидшої доставкою додому кур'єром або Новою Поштою.

Back to Top