Відобразити як Таблиця Список

11 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

11 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Холін і інозитол - ідеальний тандем

Холін є одним з вітамінів групи В. Це основний будівельний білок ацетилхоліну - нейромедіатора, так називаються сполуки, які передають стимули між нашими нервовими клітинами. Дефіцит пов'язаний з високим рівнем шкідливого холестерину, захворюваннями печінки і з порушеннями розумових процесів.

Інозітол відноситься до вітамінів групи В, хоча він є одним з найменш відомих вітамінів в цій компанії. Його також називають вітаміном B8. Він не був визнаний окремим вітаміном аж до 1940 року.

Якщо Ви до сих пір не знаєте, які функції виконують холін і інозитол, ми рекомендуємо ознайомитися з цією статтею, щоб Ви могли відкрити для себе все, що може допомогти Вашому тілу.

Холін і його властивості

Холін (вітамін В4) виконує дуже важливі функції в організмі, особливо для вагітних жінок. Перш за все, він бере участь у розвитку мозку і нервової системи ембріона, подібно до фолієвої кислоти, запобігає дефекти і захворювання. У подальшому житті відповідає за правильне функціонування нервів і головного мозку.

Міститься в основному в фосфоліпідах, лецитин є найпопулярнішим, лікарі рекомендують добавки з лецитином. Фосфоліпіди відіграють важливу роль у функціонуванні клітинних мембран і передачі нервових імпульсів.

Холін бере участь в створенні і підтримці нормальної клітинної структури, керуючи м'язової функцією, дихальною системою, роботою серця і роботою мозку, пов'язаної з пам'яттю. Дослідження показують, що холін покращує довготривалу пам'ять. Деякі фахівці стверджують, що дієта, що містить велику кількість засвоюваного холіну, може знизити ризик розвитку запалень і руйнувань, пов'язаних, наприклад, з хвороб Альцгеймера. Дана речовина сприяє зниженню ризику розвитку раку.

Крім того, холін бере участь в регуляції ліпідного обміну, що робить благотворний вплив на печінку. Особливо рекомендується у вигляді БАДів, у випадках перевантаження печінки через вживання нездорової, жирної, пересмаженої, важко засвоюваної їжі, а також алкоголю або антибіотиків.

Інозітол - користь, а також характеристика

Головна особливість инозитола полягає в тому, що він діє як регулятор жиру. Завдяки инозитолу не відбувається закупорювання вен і судин. Це запобігає серцево-судинним захворюванням. Він впливає на активність інсуліну, гормону, необхідного для регуляції рівня цукру в крові. Також впливає на гормони, що відповідають за наш гарний настрій. - дофамін і серотонін. На инозитол ціна відносно не висока, близько 300 гривень за баночку.

Інозітол в поєднанні з вітаміном В холін значно знижує рівень холестерину. Ви можете вживати відразу дві цих речовини разом у вигляді натуральних харчових добавок, гармонійне поєднання холіну і инозитолу здатне значно поліпшити стан Вашого здоров'я, запобігти хворобам серця, допомогти при нервових розладах, стресах і депресії, а також налагодити обмін речовин. Дані речовини вважають ефективними вітаміни для підтримки чистоти вен і стимулювання спалювання жиру.

В яких кількостях інозитол купити, денна норма?

Залежно від мети прийому дозування можуть варіюватися. Для користі психічного здоров'я застосовувалися дози від 6 до 12 мг в день. Для впливу на чутливість до інсуліну, рекомендовану кількість знаходиться в більш низькому діапазоні, від 2 до 6 мг в день.

Ця речовина природного походження і є абсолютно безпечною для нашого організму. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо Ви плануєте инозитол купити і використовувати цю речовину в якості добавки, щоб визначити краще дозування для Вашого здоров'я. Або приймайте відповідно до інструкції, що вкладена в коробку з БАДом.

Чи потрібно холін купити заради його властивостей?

Що таке холін, і якими властивостями він володіє? Вітамін В4 холін дуже корисний для запобігання серцево-судинних ризиків, тому що він регулює гомоцистеїн, амінокислоту, надлишок якої небезпечний. Її надлишок часто з'являється через регулярне вживання алкоголю або дефіциту вітамінів групи В.

Численні дослідження, підтвердили, що хороші добавки холіну можуть знизити ризик раку молочних залоз приблизно на 40%. Вони особливо рекомендується вагітним або годуючим жінкам. Все тому, що такі БАДи грають дуже важливу роль у розвитку мозку ембріона і немовляти. Дефіцит холіну під час вагітності здатний нашкодити плоду і навіть викликати деякі дефекти.

Інозітол: ціна на препарати

Вигідно инозитол купити (Україна) можливо у офіційних постачальників вітамінних добавок, тобто у нас.

Вітамін В8 купити можна за 430 гривень від американського бренду Nature's Way.

Solgar ж пропонує 100 капсул всього за 475 гривень.

Інозітол препарати і їх переваги

Лікарі рекомендують при нестачі инозитолу приймати біологічно активні добавки або інозитол-препарати. Причина цього полягає в тому, що в їжі набагато менше активної речовини, і в цілому, його набагато складніше виділяти з продуктів харчування. Тому з точки зору медичних показань, купити инозитол у вигляді БАДів, які є біодоступними і безпечними. Харчові добавки також забезпечують точне дозування і тим самим гарантують реальний результат.

Який холін і вітамін В8 купити?

Вітамін В8 купити краще разом з холін, оскільки вони доповнюють один одного і стають більш ефективними разом.

Інозітол і холін купити, на даний момент, можна зі знижкою від компанії Natures Plus.

Преміальний бренд Solgar пропонує холін инозитол купити (Київ - доставка в день замовлення) всього за 465 гривень.

Холін в таблетках в поєднанні з інозитолом

Холін в таблетках дозволяє знизити частоту і інтенсивність нападів астми. Як попередник ацетилхоліну (нейротрансмітер, який контролює скорочення м'язів), холін грає фундаментальну роль для спортсменів. Він збільшує їх сили і витривалість.

Холін, інозитол разом допомагають розчиняти жири і холестерин, є профілактикою атеросклерозу, сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань. Знімають серцебиття, запаморочення, головний біль, біль у вухах.

Лікарі їх використовують для лікування печінки, перевантаженої жиром, або захворювань, викликаних цирозом печінки і гепатитом.

Є корисними для людей, які страждають від безсоння, порушень зору і запалень слизових оболонок.

Back to Top