Відобразити як Таблиця Список

7 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

7 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Рибофлавін для здоров'я очей і обміну речовин

Вітамін В2 (рибофлавін) відіграє важливу роль в обміні речовин і необхідний для утворення червоних тромбоцитів, виробництва антитіл імунною системою і процесів зростання. Він допомагає від втоми очей і може запобігти катаракту.

Які ще ефекти має вітамін В2? Які симптоми і наслідки дефіциту рибофлавіну? Які джерела виникнення і яка денна норма? Про це та про багато іншого читайте далі.

Чи корисний вітамін В2?

Вітамін В2 (рибофлавін) є одним з вітамінів групи В, які допомагають організму перетворювати їжу в енергію. Вони необхідні для здорової шкіри, волосся, очей і печінки, а також допомагають нервовій системі і мозку. Вони розчиняються у воді, це означає, що організм не може зберігати їх тривалий час. Рибофлавін також є антиоксидантом і допомагає організму перетворювати вітамін В6 і фолієву кислоту в активні форми, що важливо для росту і виробництва еритроцитів.

Здорові люди зі збалансованою дієтою отримують досить рибофлавіну, але у літніх людей і у тих, хто веде не зовсім здоровий спосіб життя, може розвинутися дефіцит через нездатність засвоювати їжу або через погане харчування. Симптоми включають втому, дратівливість, проблеми з травленням, потріскані губи, опухлий язик, втому очей, опухле горло і чутливість до світла.

Вітамін b2 дефіцит

Вітамін В2 поширений в їжі, тим не менш, недолік даної речовини може виникнути у випадках, коли дієта дуже незбалансована, особливо, якщо відсутні молочні продукти. Нестача вітаміну В2 призводить до запалення шкіри (себорейний дерматит) і слизових оболонок (розтріскування губ і куточки рота, червонуватий язик), до порушень зору (сльозотеча, підвищена чутливість до світла).

Часто спостерігається у алкоголіків, вагітних жінок, людей похилого віку або тих, у кого дуже незбалансоване харчування.

Рибофлавін у вигляді біологічно активних добавках пропонується для лікування мігрені, від надлишку шкідливого холестерину, а також для зняття м'язових спазмів і при проблемах із сухою шкірою.

Симптоматика дефіциту

Найбільш поширеними ознаками дефіциту рибофлавіну є блідість, запалення слизової оболонки в кутах рота, що в кінцевому підсумку призводить до тріщин. Вони можуть бути заражені грибком, який викликає дуже неприємні проблеми. Язик набуває пурпурно-червоний колір.

Себорейний дерматит розвивається і зазвичай вражає носогубні складки, вуха, повіки і статеві органи. Ці області стають червоними, постійно відчувається свербіж і печіння.

Рідко спостерігаються подразнення очей, вони сильно сльозяться, стають червоними і запаленими.

Рибофлавін ціна і потреба для кожного

Жінки повинні отримувати 1,1-1,3 мг, а чоловіки - 1,4-1,7 мг вітаміну В2 в день. Ця речовина необхідно в процесах травлення, тому його потреба також залежить від кількості спалених калорій і фізичної активності організму - чим вище фізична активність, тим більше наше тіло потребує рибофлавін. Його слід застосовувати в поєднанні з вітамінами С і В (особливо з тіаміном, ніацином, піридоксином і фолієвою кислотою). Цей набір забезпечує системний біохімічний вплив обмінних процесів на рівні клітин, тканин і всього організму.

Отже, мінімальна добова доза для всіх дорослих становить:

Чоловіки: 1,5 мг

Жінки: 1,1 мг

Для вагітних: 1,4 мг

Для жінок, що годують: 1,7 мг

В2 вітамін і його функції

Вітамін б2 необхідний для численних метаболічних процесів. Без нього організм не може використовувати білки, жири і вуглеводи для отримання енергії.

Riboflavin також підтримує вітамін B6 і ніацин в своїх завданнях і необхідний для спеціальних білків в кришталику ока. Дослідження показують, що споживання вітаміну В2 може знизити ризик помутніння кришталика.

Також кажуть, що вітамін b2 полегшує або навіть запобігає мігрені. Наприклад, деякі невеликі дослідження показують, що високі дози вітаміну можуть запобігти нападам головного болю.

Вітамін В2 в таблетках проти поширених захворювань

Катаракта

Вітамін В2, поряд з іншими поживними речовинами групи В, має величезний вплив на здоров'я очей. Останні дослідження показують, що рибофлавін може допомогти запобігти катаракту. Ця патологія пов'язана з помутнінням кришталика ока, через що людина починає бачити все нечітким і розмитим.

В одному дослідженні було встановлено, що одночасний прийом вітамінів В2 і В3 знижує ризик виникнення катаракти.

Тому рекомендуємо комплекси, які містять всю групу вітамінів В, їх Ви можете знайти на нашому сайті за вигідними цінами.

Головні болі

Vitamin b2 є перевіреним методом для лікування головного болю і хронічної мігрені. Серед лікарів, особливо в США, дуже популярно рекомендувати пацієнтам рибофлавін в дозуванні 400 мг для запобігання або лікування головного болю. Цей фармацевтичний підхід призначається пацієнтам, які регулярно страждають від сильної мігрені.

Було показано, що насичення такими харчовими добавками свого раціону, позитивно впливає на профілактику головних болів, що не тільки зменшує частоту атак, але і скорочує їх тривалість.

Рибофлавін це ...?

Рибофлавін - це жовтуватий рослинний пігмент, який люди і тварини можуть поглинати через тонку кишку. Ось чому вітамін В2 міститься не тільки в рослинній основі, але і в продуктах тваринного походження. Рибофлавін це вітамін, який особливо добре засвоюється людьми з тваринної їжі.

У нашому організмі В2 вітамін важливий для обміну речовин, оскільки він діє як будівельний блок різних коферментів. Таким чином, вітамін В2 допомагає перетворювати вуглеводи, жири і білки в енергію. Крім того, він підтримує дію вітаміну B3 (ніацину) і вітаміну B6 (піридоксину) в організмі. Рибофлавін таблетки ціна (Україна) в нашому магазині є найбільш доступною для покупців.

Чи варто рибофлавін купити завдяки його властивостям і перевагам?

Вільні радикали

На додаток до вироблення енергії для організму, рибофлавін, ціна на нього у нас найвигідніша, має антиоксидантну активність, яка протидіє ефекту вільних радикалів. Вони є побічним продуктом метаболізму людини і можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Вільні радикали можуть пошкодити клітини нашого тіла. Тому можуть прискорити процес старіння, викликати серцеві захворювання і навіть ракові пухлини. Активність антиоксидантів може протидіяти цим потенційно небезпечним для здоров'я речовинам.

Анемія

Основними причинами анемії є зменшення виробництва еритроцитів і нездатність забезпечити достатнє постачання крові киснем. B2 вітамін бере участь в цих процесах. Численні дослідження демонструють його профілактичну роль проти анемії у вагітних жінок. Рибофлавін купити добавки також рекомендують і годуючим матерям.

Рибофлавін втручається в процес виробництва червоних кров'яних клітин, а також допомагає переносити кисень до органів людини. Його дефіцит може погіршити виконання цих двох функцій, що збільшує ризик розвитку анемії.

Рибофлавін таблетки ціна (Україна) на сайті VitaWorld

Якщо Ви шукайте рибофлавін в таблетках, ми підібрали для Вас найефективніші добавки!

Комплекс В, в тому числі і рибофлавін таблетки ціна 400 гривень, компанія Source Naturals.

Рибофлавін купити (Київ доставка в день замовлення) добавку компанії Now Foods.

Рибофлавін таблетки в складі В-Комплексу від Solgar.

Рибофлавін таблетки для поліпшення стану організму

Щитовидна залоза

Активне споживання вітаміну В2 важливо для правильного функціонування щитовидної залози. Його недолік може викликати проблеми з виробленням гормонів. Він здатний боротися зі стресом, заспокоювати нервову систему, регулювати настрій і гормони, які контролюють апетит.

Користь для шкіри

Вітамін В2 (в таблетках більш ефективно) бере участь у підтримці правильних рівнів колагену. Ця речовина є основним білком в сполучної тканини. Колаген необхідний для підтримки здоров'я шкіри і запобігання зморшок. Він також може прискорити процес загоєння ран. Діє позитивно на запалення шкіри і зменшує ознаки старіння.

Лактофлавін що ж це?

Лактофлавін, званий вітаміном В 2, являє собою водорозчинну речовину з групи вітамінів В.

Лактофлавін, ціна на нього в нашому магазині найвигідніша, в своїй активній формі, як кофермент флавін, бере участь в численних процесах в організмі. Активує метаболізм вуглеводів, білків і жирних кислот, грає важливу роль у виробленні енергії. Лактофлавін також необхідний для активації вітаміну B 6 і перетворення триптофану в ніацин (вітамін B 3). Клітинам він необхідний для росту і розвитку. Пригнічує окислення в клітинах і, таким чином, зменшує окислювальний стрес в організмі. Для здоров'я очей він також буде дуже корисним, так як захищає від запалень, яскравого світла і допомагає регулювати сльозоточивість. Лактофлавін захищає нервові клітини.

Міститься в продуктах тваринного походження, в тому числі і в молоці (звідси і назва Лакто і flavus з латинської - жовтий). Ми також його можемо знайти, вживаючи: яйця, сирні продукти, м'ясо, печінку, морську рибу. Зернові продукти містять достатню кількість лактофлавіну і підходять для веганів і вегетаріанців в якості рослинної їжі. Міститься вітамін В2 в продуктах, якими необхідно збагатити свій раціон, а саме:

  • Грибами.
  • Шпинатом.
  • Йогуртами.
  • Ячною кашею.
  • Сиром, наприклад, Чеддер.
  • Яловичим м'ясом або фаршем.

Лактофлавін дуже чутливий до світла, тому молоко і молочні продукти краще зберігати в непрозорих контейнерах. Через його розчинності в воді існує ризик того, що під час варіння продукти з вітаміном В2, втратять свої корисні властивості. Однак високі температури не шкодять вітаміну, тому рибу можна запікати.

Найефективнішим способом наситити себе лактофлавіном є прийом БАДів. Харчові добавки підходять для всіх людей, у яких є ознаки дефіцит, або тим, хто хоче поліпшити стан свого здоров'я. Діти, підлітки, вагітні жінки, а також люди з травними захворюваннями потребують додаткових порціях споживання лактофлавіну.

Back to Top