Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. 5-HTP (Гідрокситриптофан), 100мг, Healthy Origins, 120 гелевих капсул
  Артикул: HO35082
  Спеціальна ціна Цена 428 грн. Звичайна ціна Цена 504 грн.
  В наявності
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

5-HTP - що це?

5-гідрокситриптофан (ще одне найменування речовини 5-HTP) відноситься до категорії синтезованих організмом людини амінокислот. Вона бере участь в синтезі серотоніну, що виконує передачу імпульсів між нейронами. Недостатність серотоніну асоціюється з поганим настроєм, набором маси тіла, розладами сну. Очевидно, що більш активне вироблення цієї речовини здатне принести організму користь. У зв'язку з цим, добавки 5-HTP користуються незмінним попитом у користувачів.

Корисні властивості 5-гідроксітріптофана

Можна виділити 5 корисних для організму ефектів:

 • зниження маси тіла;
 • поліпшення настрою, усунення симптомів депресії;
 • зменшення м'язових і суглобових болів;
 • лікування мігрені.

Принцип контролю над вагою полягає в тому, що 5-HTP викликає почуття ситості. Зниження апетиту веде до зменшення калорійності раціону і до схуднення. Причиною того, що правильне харчування «не працює» - почуття голоду і викликані ним зриви. Амінокислота дозволяє успішно уникнути цієї проблеми. За даними досліджень, можна абсолютно безболісно зменшити калорійність раціону більш ніж на 400 калорій. Крім того, 5 гідрокситриптофан дозволяє не «заїдати» стреси (мабуть, це одна з найпоширеніших причин для набору зайвої ваги).

 

Добре вивчений і вплив амінокислоти 5-HTP на симптоми депресивних станів. Встановлено, що препарат не просто підвищує рівень серотоніну, а й посилює дію препаратів-антидепресантів. Прийом добавок з амінокислотою 5-гідрокситриптофан зменшує біль в м'язах і суглобах.

 

Встановлено, що мігрень (пульсуючі головні болі) пов'язана зі зниженим рівнем серотоніну. Якщо регулярно приймати добавку 5-HTP протягом півроку, у 70% людей частота нападів значно знижується. Добавка також сприяє нормалізації сну. Якщо приймати 5-HTP, істотно скорочується час засинання, а прокидатися стає значно простіше. Якість і тривалість сну при цьому поліпшуються.

5 гідрокситриптофан: особливості прийому

Амінокислотні препарати безпечні для здоров'я, побічні ефекти від їх прийому - рідкість. Щоб мінімізувати ризик їх виникнення, слід дотримуватися інструкції, а також збільшувати дозування поступово. Починати прийом слід з 50-100 міліграмів і збільшувати поступово протягом 2 тижнів. Важливо також знати, що деякі лікарські препарати призводять до підвищення рівня серотоніну. Через це поєднувати їх з добавкою 5-гідрокситриптофан не слід. Це дозволить уникнути серотонінового синдрому - небезпечного для здоров'я стану. Тому, якщо ви приймаєте будь-які ліки, перш ніж приймати БАД, потрібно порадитися з лікарем.

Купити 5 гідрокситриптофан за найкращою ціною, з доставкою по Києву та Україні ви зможете в інтернет-магазині vitaworld.com.ua. Доставка в Києві - кур'єрська, по населеним пунктам України - Новою Поштою.

Back to Top