Відобразити як Таблиця Список

13 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Таурин в Порошку, Source Naturals, 100 гр
  Артикул: SN0166
  Цена 254 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 2. Таурин 1000мг, Source Naturals, 120 капсул
  Артикул: SN2068
  Цена 301 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 3. Таурин 1000мг, Source Naturals, 240 капсул
  Артикул: SN2069
  Цена 581 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 4. Таурин, 500 мг, Source Naturals, 60 таблеток
  Артикул: SN1280
  Цена 239 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 5. Таурин, Taurin, Thorne Research, 90 капсул
  Артикул: THR51102
  Цена 371 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

13 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Таурин - "чудова речовина"

Амінокислота таурин виробляється організмом людини, але при стресових ситуаціях і психологічному перенапруженні проявляється явний дефіцит такої речовини. У таких випадках таурин може бути використаний як добавка до щоденного раціону харчування. Головним завданням амінокислоти є посилення процесів по виключенню шлаків і токсичних речовин з організму людини. Благотворну дію такий мікроелемент надає на нервову систему, кровообіг, зір. При включенні таурину до прийому їжі у вигляді добавки, позитивна дія виявляється на всі системи життєдіяльності людини. Підвищення фізичних показників і скорочення ризику розвитку деяких захворювань - саме те, що робить таку молекулу "чудовою".

Таурин, який купити в наш час не складає особливих труднощів, користується величезною популярністю у спортсменів і прихильників активного проведення часу. Прийом такого препарату відповідно до рекомендацій лікаря не може викликати побічні ефекти, а призводить до точної побудови клітин в м'язових тканинах і систематизує весь організм в цілому. Такі продукти, як молоко, м'ясо, риба, яйця, морепродукти, відрізняються високим вмістом амінокислоти таурин.

 

Неймовірна користь амінокислоти для людей

Регенерація і утворення нових клітин організму - одне із завдань речовини. Накопичення таурину відбувається в:

 • сітківці очей;
 • м'язах;
 • мозку;
 • нирках, печінці;
 • серцевих м'язах.

Таким чином, органи легко відновлюються після ушкоджень, навантажень і захворювань. Амінокислота таурин стимулює безліч необхідних процесів життєдіяльності людини, при цьому надаючи захисну функцію для всіх органів. До основних властивостей таурину відносять:

зміцнення імунної системи;

захист організму (за допомогою антиоксидантних дій);

генерація жовчі (для травлення);

упорядкування процесів органів зору та нервової системи;

регулювання рівня мінералів в крові;

нормалізація електролітного балансу і гідратації в клітинах організму.

Препарати з таурином використовуються для бездоганного функціонування всіх систем, поліпшення загального стану здоров'я. Результати безпосередньо залежать від правильного споживання таких речовин. Процес одужання людини відбувається значно швидше під впливом вітамінів або БАДів, які включають таурин. Амінокислота таурин є однією з найбільш популярних і може бути використана для лікування цукрового діабету.

 

Де купити таурин?

Перед тим, як купити таурин в Україні, радять проконсультуватися з лікарем і упевнитися в наявності сертифікатів на продукцію магазину. Таурин-препарат в таблетках, ціна яких дуже вигідна, можна купити на сайті інтернет-магазину Vita World (Україна, Київ). У каталозі товарів нашого інтернет-майданчики представлені у великій кількості біологічні добавки і вітаміни від провідних, якісних і перевірених виробників. Менеджери Vita World допоможуть оформити замовлення і прояснити всі нюанси з приводу товару і покупки. Доставка здійснюється в найкоротші терміни Новою Поштою по всій території України.

Back to Top