Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Кальцій для зростаючого організму дитини

Для того, щоб малюк був здоровий і нормально розвивався, потрібен збалансований раціон, а також всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Кальцій є одним з найважливіших елементів, оскільки він сприяє правильному формуванню зубів і кісткової тканини. Крім того, кальцій відповідає за правильну роботу м'язової системи і нервову діяльність організму.

 

Основними продуктами, багатими кальцієм, є молоко, сир. Якщо дитина з задоволенням їсть ці продукти, то добова потреба в кальції буде задоволена. Однак багато малюків просто не люблять молоко. Доводиться заміняти його кашами, пудингами і десертами на основі йогурту. Алергія на коров'яче молоко - теж не рідкість. У цьому випадку проблему можна вирішити за рахунок козячого або овечого молока, а також придбанням біоактивних добавок і вітамінних комплексів з кальцієм. На сайті нашого магазину ви також зможете купити вітамін Д3 - препарати дітям за невисокою ціною.

Вітамін Д3 для дитини - альтернатива сонячним променям

Ніжна шкіра дитини не володіє самозахистом, який властивий організму дорослих, тому дітям не можна довгий час перебувати на сонці. Якщо ви знаходитесь на відпочинку, використовуйте спеціальний сонцезахисний крем, головний убір і одяг з натурального волокна (льон, бавовна) з довгим рукавом. У той же час, сонячні промені є профілактикою розвитку рахіту. Альтернативою перебування на сонці є комплексні добавки з вітаміном D3. Купити американський вітамін Д для дітей в капсулах за помірною ціною ви зможете на сайті нашого магазину онлайн.

Магній для дітей: чому він необхідний?

Магній - мікроелемент, який відповідає за нервову діяльність організму, що росте. Завдяки цьому мінералу відбувається правильна передача нервових імпульсів від головного мозку до органів, а, значить, їх правильне функціонування.

Перші ознаки, що вказують на недостатність магнію в організмі:

  • швидка стомлюваність;
  • неуважність;
  • тривожність;
  • поганий настрій.

 

На недолік магнію вказують і порушення роботи травної системи. Перечисленні симптоми необхідно обговорити з лікарем. Можливо, прийом вітамінних комплексів допоможе позбутися від них.

Цинк: незамінний мікроелемент

Мінерал цинк бере участь в роботі практично всіх систем організму. Крім того, він відповідає за опірність захворюванням, процеси росту, відновлення пошкоджених тканин. Крім того, він бере участь в такому складному процесі, як передача генетичної інформації при діленні клітин. В інтернет-магазині vitaworld.com.ua ви зможете купити вітамін Д дитячий для імунітету з цинком і іншими мікроелементами з доставкою по Києву та Україні.

Back to Top