Відобразити як Таблиця Список

17 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

17 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Гіалуронова кислота і колаген є одними з найбільш популярних біологічно активних добавок нашого часу. Маючи схожу властивість і призначення, ці добавки все-таки відрізняються одна від одної.

 

Колаген є головним структурним білком організму, який відповідає за збереження кісткових і хрящових тканин (безпосередньо кістки і хрящі, а також зуби, нігті і волосся), суглобів, зв'язок і навіть дерми. Цей білок вважається замінним, тобто організм здатний виробляти його. Але з віком синтез колагену зменшується.

 

Гіалуронова кислота має іншу іншу біологічну властивість.

 

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуроновою кислотою називають мукополісахарид, який має тваринне походження і є замінним. Організм активно виробляє гіалурон до 30 років, після чого поступово уповільнює цей процес.

 

Саме цією специфічною властивістю обумовлена ​​необхідність прийому гіалуронової кислоти всередину в зрілому віці. Асортимент добавок гіалуронової кислоти дуже широкий і не обмежується відомими багатьом «уколами краси», які передбачають безпосереднє введення препарату в шкіру обличчя.

 

Для чого потрібен прийом гіалуронової кислоти всередину?

Гіалуронова кислота, в першу чергу, потрібна нашим суглобам, кісткам, хрящам і тканинам. Саме від цього полісахариду залежить збалансований вміст вологи у всіх тканинах організму, а також інтенсивність вироблення еластину.

 

Потрапляючи в організм, гіалурон спершу впливає на стан суглобів і компенсує нестачу міжсуглобової (синовіальної) рідини. Також користь від прийому відчувається по стану кісток, хрящів і сухожиль. Гіалуронова кислота для суглобів — препарат незамінний і вкрай виправданий в застосуванні!

 

Не в останню чергу гіалурон впливає на стан шкіри обличчя і тіла, оскільки визначальною властивістю цієї кислоти є підтримка водного балансу. Гіалуронова кислота для обличчя несе відчутний зволожуючий ефект, який досягається шляхом утримання води в тканинах і додання їм обсягу.

 

Види препаратів гіалуронової кислоти

Як вже було сказано, асортимент гіалурону на ринку біологічно активних добавок дуже великий і не обмежується ін'єкціями!

 

Серед препаратів:

 

  • гіалуронова кислота (капсули / таблетки) без домішок
  • вітаміни з гіалуроновою кислотою
  • гіалуронова кислота для суглобів з хондроїтином, глюкозаміном, колагеном та іншими домішками препаратів хондропротекторів
  • гіалуронова кислота для обличчя з вітамінами, сіркою або іншими домішками
  • колаген і гіалуронова кислота

 

Вибір правильної добавки залежить від цілей, які ви перед собою ставите. Якщо головний аспект зовнішній, можна купити гіалуронову кислоту для обличчя з цитрусовими біофлавоноїдами в складі або добавку з домішкою колагену, кератину, силікону.

 

Якщо вас більше цікавить внутрішня дія, здоров'я суглобів або кісток, вітаміни з гіалуроновою кислотою відмінно в цьому допоможуть.

 

Де купити гіалуронову кислоту в Україні за доступною ціною?

Купити гіалуронову кислоту в Києві за хорошою ціною можна в інтернет магазині Світ Вітамінів Vita World.

 

На нашому сайті представлена ​​гіалуронова кислота Solgar, Country Life, Now Foods, Source Naturals і Bluebonnet. Ми є офіційними дистриб'юторами цих брендів в Україні, тому купити гіалуронову кислоту в Києві за найнижчими цінами можна саме у нас.

 

Крім цього, на сайті Світ Вітамінів ви знайдете безліч вітамінів, мультивітамінів, хондропротекторів, омега-3 і омега 3-6-9 і інших харчових добавок з США і Європи!

 

Back to Top