Відобразити як Таблиця Список

3 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Колаген, AminoLock, Genacol OPTIMUM, 450мл
  Артикул: GC03
  Знятий з виробництва
 2. Колаген, AminoLock, Genacol ORIGINAL, 450 мл
  Артикул: GC02
  Знятий з виробництва
Відобразити як Таблиця Список

3 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Рідкий колаген - для дівчат і чоловіків

У нашому організмі є незамінні компоненти, запаси яких рекомендується регулярно поповнювати, інакше почнуться збої. Один з таких елементів - колаген, який часто продається в рідкому вигляді. Це структурний білок, який бере участь в будові сполучних тканин організму. Тому компонент присутній практично у всіх частинах вашого тіла. З віком колаген виробляється не так активно, тому необхідно допомагати організму - приймати колаген, наприклад, рідкий, питний.

Навіщо потрібен прийом колагену рідкого, де можна купити з доставкою в Київ, Харків, Одесу?

Не тільки жінки, а й чоловіки замислюються про те, щоб купити рідкий колаген для прийому всередину. Популярність цього компонента пояснюється тим, що він впливає на фізичні показники тіла, красу і здоров'я в цілому. Основні його властивості:

 • прискорює процес зниження ваги;
 • зміцнює кісткову тканину;
 • полегшує стан здоров'я при болях в суглобах;
 • зміцнює зв'язки;
 • прискорює процес відновлення тіла після переломів;
 • допомагає боротися з целюлітом, розтяжками;
 • дозволяє продовжити молодість шкіри;
 • зміцнює локони, зуби і нігті.

 

Ціна рідкого колагену залежить від багатьох факторів, наприклад, особливостей складу і безпосередньо бренду. Якщо ви вирішуєте купити рідкий колаген в Україні, повинні розуміти, що саме в такій формі продукт більше гідролізований. Це означає, що він краще засвоюється організмом. Найчастіше в такій варіації присутні додаткові мінерали і вітаміни. Однак враховуйте, що рідкий питний колаген складніше транспортувати і зберігати. Прийом препарату повинен бути регулярним, але з перервами. Наприклад, 3 місяці ви щодня вживаєте рідкий колаген, а потім стільки ж відпочиваєте, після - знову замовляєте продукт з доставкою в Київ, Дніпро і повторюєте курс.

Де найкраще купити рідкий колаген?

Інтернет-магазин VitaWorld пропонує купити рідкий питний колаген від відомих брендів за найбільш доступною ціною. У каталозі представлено розмаїття товарів, серед якого кожен зможе підібрати для себе підходящий варіант. Найоптимальніший варіант для прийому - за 30 хвилин до сніданку, обіду або вечері. Звертайте увагу на склад, так як товари, на яких ціна вище, включають в себе вітамін С або гіалуронову кислоту для посилення дії компонента. Купити рідкий колаген можна з доставкою в Київ, Харків і будь-яке інше місто країни.

Back to Top