Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 296

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 296

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Значення БАДів з мінералами для здоров'я людини

Для міцного імунітету, активної життєдіяльності, гарного настрою людині необхідні вітаміни, мінерали, амінокислоти і інші корисні речовини, які надходять з харчуванням. Щоб отримувати все це в потрібній кількості, необхідно стежити за своїм раціоном. Він повинен бути різноманітним і якісним.

Не завжди є можливість так сформувати свій раціон, щоб отримати всі необхідні речовини в потрібній кількості. Нестача вітамінів і мінералів негативно позначається на здоров'ї. Її можна заповнити аптечними препаратами: полівітамінами, мінеральними комплексами, БАДами. БАДи - це біологічно активні добавки до їжі. Вони вводяться в склад продуктів або приймаються разом з їжею. Добавки не належать до лікарських препаратів, а є додатковим джерелом активних речовин. БАДи з мінералами дуже затребувані. Вони можуть складатися з одного або декількох елементів.

 

Корисні властивості мінералів

Для нормального функціонування різних систем організму людини необхідно близько 20 мінералів, кожен з яких виконує свою функцію. Всі вони входять в вітамінно-мінеральні комплекси або присутні в біологічно-активних добавках. Потреба людей в мінералах різна, тому при покупці необхідно врахувати вік людини (діти, підлітки або дорослі). Для більш приємного споживання БАДи з мінералами виробляються з різними смаками: полуничним, малиновим, чорничним, лимонним, ванільним та іншими.

 

До необхідних організму мінералів відносяться:

  • кальцій;
  • магній;
  • цинк;
  • селен;
  • залізо;
  • йод;
  • марганець;
  • калій;
  • залізо та інші.

Кальцій і цинк необхідні для профілактики і лікування остеопорозу, остеохондрозу. Магній і селен беруть участь у виробленні клітинної енергії, а разом з хромом вони підтримують нервову систему. Магній також покращує згортання крові, посилює її циркуляцію в організмі, це позитивно впливає на серцево-судинну систему. Йод необхідний для нормального функціонування щитовидної залози. Молібден з калієм покращують роботу кишечника, а також передачу нервових імпульсів. Залізо підтримує роботу крові і мускулатури, бере участь у виробленні еритроцитів, ще воно необхідне для імунної системи. Калій з натрієм регулюють рівень рідини в організмі. Вони потрібні для м'язової функції і серцевого ритму.

 

Де придбати мінерали за доступною вартістю?

Вибираючи полівітаміни, спортивне харчування, біологічно активні добавки, бажано віддавати перевагу перевіреним брендам, які відповідають за якість своєї продукції, таким як Bluebonnet Nutrition, MegaFood, Life Extension, Solaray та інші.

 

Купити БАДи з мінералами для підтримки здоров'я можна в інтернет-магазині vitaworld.com.ua (Україна, Київ) з доставкою в будь-який населений пункт країни. Компанія VITAWORLD вже не перший рік займається поставками вітамінів, мінералів, трав і інших товарів. Вона є офіційним дистриб'ютором багатьох представлених брендів. На сайті також є спортивне харчування та аксесуари до нього.

Back to Top