Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 23

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Докозагексаєнова кислота

Докозагексаєнова кислота пов'язана з багатьма перевагами для здоров'я людини, включаючи зниження ризику серцевих захворювань, поліпшення розумових здібностей і захист від раку і ревматоїдного артриту.

Риб'ячий жир містить дві жирні кислоти: ейкозапентаєнову (EPA) і докозагексаєнову (DHA). Вважається, що вони корисні для серцево-судинної системи. Існують добавки, які містять тільки один вид жирної кислоти. Про них і про багато іншого читайте далі.

Яке значення DHA має для здоров'я людини

  • Підтримувати функції мозку (наприклад, життєздатність, активність розуму і пам'яті)
  • Бере участь у забезпеченні здоров'я серця і судин
  • Вона грає важливу роль в розвитку мозку і нервів
  • Активує когнітивні функції і здатність до навчання
  • Допомагає підтримувати нормальний зір
  • Зберігає нормальне психічне здоров'я

Докозагексаєнова кислота або DHA що це?

DHA що це таке і чому вона така корисна?

 DHA, або докозагексаеновая кислота входить в групу омега-3 поліненасичених жирних кислот. Їх норма в тілі людини визначає здоров'я організму, але ці типи кислот не можуть бути синтезовані природним шляхом. ДГК відіграє надзвичайно важливу роль в регулюванні роботи нервової, серцево-судинної та імунної систем. Полегшує перебіг ревматичних захворювань, відновлює гормональний баланс і прискорює очищення організму від токсинів. Стабілізує артеріальний тиск і запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок, сприяючи захисту від захворювань серця і судин. Є профілактикою від інфаркту міокарда та ішемічної хвороби серця. Ще одна дуже важлива дія DHA (докозагексаєнова кислота) - підтримувати кровопостачання в мозку і потік нервових подразників, в тому числі передачу серотоніну і дофаміну, що відповідають за гарний настрій. Її кількість в мозку зменшується в процесі старіння, тому, чим старша людина, тим більше вона повинна піклуватися про поповнення нестачі ДГК. Невиконання цієї вимоги може призвести до симптомів деменції і до перепадів настрою у людей похилого віку.

Наслідки дефіциту жирних кислот DHA Omega 3

В цілому, симптоми дефіциту омега-3 жирних кислоти схожі з симптомами нестачі DHA. Вони включають погіршення стану шкіри, в тому числі сухість, лущення і висип, затримку росту у немовлят і дітей, підвищений ризик інфекцій і повільне загоєння ран.

Дефіцит EPA, DHA також пов'язаний з проблемами із зором. Деякі дослідження на тваринах показують, що їх недолік пов'язаний з погіршеною обучаємостю і поганою пам'яттю. Докозагексаєнова кислота, ціна на яку у нас найвигідніша, важлива нашому тілу і тому дефіцит не повинен допускатися ні в якому разі.

Найефективніша докозагексаеновая кислота, купити (Київ можлива доставка кур'єром) її можна від американських брендів, представлена в нашому інтернет-магазині. У нас регулярно проходять акції.

DHA кислота для кого особливо важлива?

Для здорових дорослих рекомендується щоденне споживання не менше 300 мг EPA / DHA. Цю кількість можна вгамувати за 2 прийоми жирної морської риби в тиждень. Для тих, хто не їсть морепродукти хоча б два рази на тиждень, рекомендується біологічно активна добавка з жирними кислотами омега-3.

Вчені вважають, що добавки важливі для наступних груп людей:

Вегани і вегетаріанці

Вегани, які зовсім не вживають продукти тваринного походження, можуть використовувати добавки лляної олії замість капсул з риб'ячим жиром.

Вагітні та жінки

Докозагексаєнова кислота, користь для мислення від якої дуже велика, адже вона становить 40% жирних кислот, що містяться в нашому мозку. Таким чином, ці омега-3 жирні кислоти необхідні для здорового розвитку мозку дитини в утробі матері. Те ж саме відноситься і до розвитку зорової функції, тому що 60% всіх жирних кислот, що містяться в сітківці ока, є DHA. Під час вагітності та годування груддю жінкам рекомендується приймати 2 столові ложки рослинних масел (наприклад, лляна олія) або капсули з риб'ячим жиром, а також DHA для вагітних.

Діти і підлітки

Щоб підтримати швидке фізичний і розумовий розвиток, додаткове джерело DHA також рекомендується для дітей і підлітків. Дослідження показують, що це є необхідною умовою для розвитку інтелекту, гостроти зору, дрібної моторики і соціальної поведінки. Крім того, DHA і EPA, знижують ризик розвитку алергії. Тому так важливо купити DHA у вигляді риб'ячого жиру для дітей.

Добавки на основі DHA (докозагексаєнова кислота): як їх вибрати?

Саме для якісного вибору добавок DHA на ринку увага споживача звертається на наступні моменти:

 DHA молекула, дуже чутлива до окислення, тому харчові добавки повинні випускатися в спеціальних капсулах або банках (якщо активна речовина в рідкому вигляді), продуманих для захисту. Впливають також і компоненти, що знаходяться разом з жирною кислотою. Наприклад, вітамін Е, аскорбінова кислота або астаксантин є ідеальними інгредієнтами для хорошого БАДа.

DHA кислота повинна бути в правильному складі, щоб досягати клітинної мембрани, звідки вона робить свою надважливу дію.

Препарати докозагексаєнової кислоти не повинні містити інших небажаних жирів, таких як насичені жири і транс-жири. Все тому що корисний ефект DHA omega 3 буде зведений нанівець іншими жирами, які впливають на її метаболізм, розподіл і ефект.

Популярна докозагексаеновая кислота купити (Київ - безкоштовна доставка від 500 гривень)

Ми склали рейтинг найпопулярніших DHA, купити (Україна) її Ви зможете всього в один клік на vitaworld.com.ua.

  • Children's DHA від компанії Nordic Naturals зі смаком полуниці, спеціально для малюків і школярів.
  • Омега-3, ЕПК І ДГК від преміального бренду Solgar.
  • DHA-500 (Докозагексаєнова Кислота) від американського виробника Now Foods, найвигідніша ціна.

Вибирайте добавки, які Вам до вподоби і пам'ятайте, що здоров'я - найважливіша складова для повноцінного життя!

Back to Top