Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 93

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Омега-3 Формула для Мозку, Bluebonnet Nutrition, Omega-3 Brain Formula, 60 желатинових капсул
    Артикул: BLB0944
    Спеціальна ціна Цена 467 грн. Звичайна ціна Цена 519 грн.
    В наявності
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 93

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

ОMEGA 3 вітаміни - унікальні природні препарати

Про те, наскільки корисні для будь-якої людини поліненасичені жирні кислоти, знає багато людей, кому в дитинстві давали риб'ячий жир. Найвідоміша речовина з цієї категорії - Omega 3, купити препарати (капсули, таблетки) в Києві і Україні можна через інтернет за помірною ціною. Особливість в тому, що Омега 3 які не виробляються в організмі, а надходять в нього ззовні, з продуктами харчування і добавками. Такі поліненасичені жирні кислоти, які містяться в препараті Омега 3, беруть участь в роботі серцево-судинної, нервової, ендокринної, репродуктивної систем, знижують ризики, пов'язані з утворенням тромбів, пригнічують запальні процеси і навіть окремі види новоутворень.

Про недостатності жирних кислот Омега три свідчать такі симптоми, як погіршення зору, депресивні стани, лущення шкіри, скачки тиску, порушення сну. Знижується опірність організму захворюванням.

 

Чому харчова добавка Омега 3 так необхідна?

Користь поліненасичених жирних кислот і, зокрема, біодобавки Омега 3, проявляється в наступному:

Усунення симптомів депресії, поліпшення настрою, боротьба з проявами тривожності. За статистикою, у людей, які приймають Омега три вітаміни, суїцидальні думки виникають значно рідше.

Очищення стінок судин від холестеринових відкладень, зменшення кількості «поганого» холестерину за рахунок трансформації його в «хороший». Зміцнення судинних стінок, підвищення їх еластичності. Препарат Омега 3 - хороша профілактика таких захворювань, як цукровий діабет, інфаркт або інсульт.

Кісткова система. Регулярний прийом вітамінного комплексу з Омега 3 мінімізує суглобові болі, руйнівні процеси в кістковому хрящі. Це особливо актуально для людей похилого віку, а також для тих, хто страждає хронічними захворюваннями кісток і суглобів.

Імунна система. Омега 3 БАД зміцнює клітинну мембрану, яка відповідає за захист від вірусних інфекцій. Препарат також сприяє синтезу речовин, які допомагають лейкоцитам з переміщенням до місця запалення.

Профілактика новоутворень, в тому числі злоякісних. На думку фахівців, формування чужорідних клітин в організмі здійснюється роками. Тому бажано приймати масло з Омега 3 з самого раннього віку.

Нормалізація функціонування ЦНС. Мозок людини більш ніж наполовину складається з жирів. Завдяки Омега 3 з вітамінами і амінокислотами американського виробництва (Omega 3), купити який можна в Україні за прийнятною ціною, поліпшується пам'ять, мозок краще засвоює інформацію, знижується ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера.

Шкірні покриви. Хороший стан шкіри можливо, якщо немає проблем з внутрішніми органами. Жирні кислоти, зокрема Омега 3, зменшують прояви алергічних реакцій, зменшують руйнування колагену. Шкіра довше залишається красивою і пружною.

Зір. Препарати з поліненасиченими жирними кислотами допомагають забути про такі проблеми, як синдром сухого ока або помутніння кришталика. Особливо важлива добавка Омега 3 людям, яким доводиться проводити довгий час перед комп'ютерним монітором.

Корисні добавки Омега 3 і дітям. Розвиток моторики, координації рухів, поліпшення пам'яті - це лише частина корисних властивостей, через які препарат варто застосовувати для малюків. Діти не тільки стають більш уважними, а й швидше соціалізуються.

 

Особливості прийому

Омега 3 з амінокислотами, або без, добре переноситься більшістю людей, але все-таки потрібно дотримуватись таких правил:

препарат найкраще приймати разом з жирною їжею, оскільки жири прискорюють засвоєння корисних речовин;

дозування вказується в інструкції, її необхідно дотримуватися (якщо доза висока, краще розподілити її на кілька раз порівну);

Омега 3 добавки добре поєднуються з різними лікарськими препаратами, але від прийому ліків з розріджуючим кров ефектом слід утриматися, оскільки добавка надає аналогічну дію.

 

Замовити і купити ліки або комплекс вітамінів з Омега 3 (Omega 3), риб'ячий жир в капсулах або таблетках за найвигіднішою ціною з доставкою по Києву і населеним пунктам України (Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Кривий Ріг, Миколаїв, Харків, Хмельницький , Черкаси) ви зможете в інтернет-магазині vitaworld.com.ua; вартість препарату можна уточнити по телефону або за допомогою залишеного на сайті повідомлення.

Back to Top