Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 24

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Ніацин (В3) 100мг, Source Naturals, 250 таблеток
  Артикул: SN0502
  Цена 306 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 2. Ніацин (В3) 500мг, Now Foods, 100 капсул
  Артикул: NF0481
  Цена 238 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 3. Нiацинамiд (В3) 500мг, Now Foods, 100 капсул
  Артикул: NF0478
  Цена 209 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 4. Ніацин (В3) 500мг, Source Naturals, 60 таблеток
  Артикул: SN0921
  Цена 261 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 5. Нiацинамiд (В3) 250 мг, Jarrow Formulas, 100 капсул
  Артикул: JRW18009
  Цена 120 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 6. Ніацин (В3) 500мг, Now Foods, 100 таблеток
  Артикул: NF0480
  Цена 191 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 7. Ніацин (В3), Solgar, 100 мг, 100 таблеток
  Артикул: SOL01860
  Цена 301 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 24

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Нікотинова кислота - запорука енергії і гарного настрою

Під назвою вітамін В3 або РР, таїться чимало значень і дій. Існують два з'єднання, нікотинова кислота і нікотинамід, які мають схожі властивості. Проте, при прийомі в якості харчової добавки ці дві речовини мають дуже різне застосування.

В організмі ніацин використовується для синтезу двох ферментів, які беруть участь у виробництві енергії з поживних речовин, в синтезі жирних кислот і статевих гормонів, в утворенні еритроцитів і в регуляції активності генів.

Що таке ніацин?

Ніацин відноситься до групи водорозчинних вітамінів групи В. Однак це не вітамін в класичному сенсі, так як він може вироблятися самим організмом людини, а саме з амінокислоти триптофан (в печінці).

Вітамін ніацин також відомий як вітамін В3, нікотинова кислота або під його першою назвою «вітамін РР», що означало профілактика пелагри. Це важливий будівельний блок двох коензимів (NAD і NADH) в організмі. Вони допомагають генерувати енергію для обміну речовин.

Ніацин, купити який можна у нас, міститься у всіх живих клітинах людського організму. Він виявлений в особливо високих концентраціях в печінці, жировій тканині і нирках.

Вітамін рр, дефіцит і його причини

Нестача вітаміну ніацину зустрічається порівняно рідко, оскільки ніацин може надходити в організм не тільки з різними продуктами, а й з амінокислотою триптофан. Один міліграм ніацину проводиться з 60 мг триптофану.

Можлива причина нестачі ніацину полягає в тому, що занадто мало ніацину надходить в організм при прийомі їжі. Це особливо поширено серед людей, які часто сидять на дієтах або мають не різноманітний раціон.

Дефіцит ніацину також може виникнути, якщо організм отримує дуже мало білка. Тоді достатню кількість триптофану вже не може бути перетворено в ніацин. Крім того, недолік вітаміну В6 може привести до нестачі ніацину, оскільки вітамін В6 необхідний для перетворення триптофану в ніацин. У таких випадку необхідна нікотинова кислота в таблетках.

Вітамін в3: симптоми нестачі

Першими ознаками дефіциту при яких необхідно купити нікотинову кислоту, є:

 • Безсоння.
 • Втома.
 • Втрата апетиту і втрата ваги.
 • Депресивні настрої і дратівливість.
 • Розлади травної системи, що призводять до діареї.
 • Розлади нервової системи, а також психічні розлади.

В результаті тривалої нестачі ніацину може виникнути хвороба пелагри. Основними симптомами є зміни шкіри: розвивається зуд, червонуваті висипання, що також може супроводжуватися набряком і затвердіння шкіри. Крім того, діарея і деменція є ще одними типовими симптомами пелагри.

Ніацин (вітамін РР) міститься в значних кількостях в м'ясних продуктах, особливо в м'ясі птиці та свинини, а також в печінці. Серед рослинних продуктів особливу увагу слід приділяти зерновим породам і картоплі. В їжі ніацин присутній в формі нікотинової кислоти і її аміду. Нікотинова кислота міститься у великих кількостях в продуктах тваринного походження, а амід нікотинової кислоти - в продуктах рослинного походження. Слід пам'ятати, що ніацин може утворюватися в організмі з триптофану, що міститься в морських продуктах (з 60 мг триптофану утворюється 1 мг ніацину).

Нікотинова кислота таблетки для поліпшення шкіри

Зовсім недавно було вивчено вплив вітаміну В3 на шкіру. Було доведено, що він може лікувати такі захворювання, як прищі, почервоніння, надмірне лущення епідермісу або запалення. У харчових добавках його використовують разом з інгредієнтами з аналогічними властивостями, наприклад ретинолом.

На додаток до зменшення запальних змін на шкірі, ніацин також зменшує втрату води через шкіру, підтримує оновлення епідермісу і стимулює вироблення колагену і запобігає утворенню вільних радикалів, так як є відмінним антиоксидантом. Більш того, ця речовина захищає нас від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Якщо Ви хочете мати гладку, сяючу і здорову шкіру, спробуйте звернутися до БАДів, що містять вітамін б 3.

Нікотинова кислота купити (Київ і вся Україна) з швидкою доставкою на VitaWorld

Нікотинова кислота, вітамін В3, необхідна для синтезу коферментів, відповідальних за правильне функціонування наших клітин. Ця речовина також піклується про нервову систему, бере участь в утворенні стероїдних гормонів (наприклад, естрогену) і гормонів щитовидної і підшлункової залоз. Крім того, вітамін РР допомагає знизити кров'яний тиск, впливаючи на кровоносні судини. Нікотинова кислота, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, є дуже популярним продуктом. Оскільки ніацин це багатофункціональна добавка з високою біодоступністю.

Нікотинова кислота в таблетках користь

Нікотинова кислота застосування БАДів. Кислота нікотинова є ліками від мігрені і холестерину. Вона пригнічує токсичну дію хімічних сполук і ліків. Використовується в терапії психічних (наприклад, шизофренія) і гормональних (наприклад, зниження лібідо) розладів. Ця речовина також ефективно підтримує лікування порушень обміну ліпідів і ліпопротеїнів, запобігаючи атеросклерозу.

Цікаво, що, приймаючи його порціями, більше 1 г в день, підвищується концентрація хорошого «холестерину» і знижується рівень тригліцеридів, а також «поганого» холестерину. Останнім часом його також застосовують при лікуванні мігрені - препарати, що містять у складі вітамін в3, в таблетках або капсулах, можуть полегшити і навіть повністю усунути симптоми головного болю. Найпопулярніша нікотинова кислота - таблетки, їх легко приймати в дорозі, на роботі чи вдома, на відміну від будь-яких порошкових або рідких форм.

Нікотинова кислота, вітамін в добавках

Добавки забезпечують набагато більш високий рівень вітаміну B3, ніж багато джерел їжі. Якщо Вам не вистачає цього вітаміну, або Ви страждаєте захворюванням, яке заважає засвоєнню даної речовини, Ваш лікар може порадити приймати вітамін B комплексу.

Комплекс вітамінів групи В є біодоступним і ефективним в боротьбі з недоліком відразу декількох живильних речовин. Рекомендується приймати комплекс згідно з інструкцією, яка вкладена виробниками. Високі додаткові дози вітаміну B3 можуть викликати побічні ефекти.

Вибирайте тільки якісні добавки, що випускаються відомими виробниками. Також не забувайте, що БАДи потрібно купувати тільки в надійних магазинах і аптеках.

Вітамін в3 в таблетках, кращі добавки

Де найвигідніша на ніацин ціна? Звичайно ж, на нашому сайті. Ось список трьох самих ходових товарів у цьому сезоні:

Нікотинова кислота в таблетках для волосся від преміального бренду Solgar

Нікотинова кислота таблетки ціна 100 гривень, компанія Century

Нікотинова кислота купити (Київ доставка в день замовлення) по Акції 15 відсотків Natures Plus, 90 таблеток

Нікотинова кислота в таблетках для волосся

Відомим засобом від випадіння волосся є нікотинова кислота в таблетках, користь якої неоціненна. Для лікування випадіння волосся краще поєднувати два способи прийому: наносіть розчин нікотинової кислоти на шкіру голови и приймайте нікотинову кислоту в таблетках перорально. Вигідніше нікотинова кислота, ціна на яку не перевищує 400 гривень, у формі БАДів.

Приймаючи вітамін всередину, необхідно враховувати наступні правила:

Не приймайте нікотинову кислоту, якщо немає явних ознак її дефіциту в організмі - лущення і роздратування шкіри, активне випадання волосся.

Нікотинова кислота таблетки є ефективним засобом, перед прийомом ознайомтеся з інструкцією і порадьтеся з нутриціологом.

При збалансованому харчуванні і дотриманні здорового способу життя, харчові добавки стануть потужною підтримкою для Вашого організму.

Якщо метою прийому нікотинової кислоти відновити ріст волосся, то рекомендуємо також звернути увагу на цілі комплекси з мінералами і травами, які більш ефективно і швидко допоможуть Вам у досягненні густої і красивої шевелюри.

Back to Top