Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 42

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 42

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Вітамінні комплекси групи б мають важливий вплив на наш організм, без них наше тіло не могло б нормально існувати. Першим хто відкрив вітаміни і групу Б був польський вчений Казимир Функ, він дав назву: «вітамін - життєво необхідна речовина», сталося це в 1912 році. Але він вважав, що це все один вітамін. З тих пір пройшло чимало досліджень і один вітамін розділили на цілий вітамінний комплекс групи b.

Види вітамінів групи Б і їх користь

Це водорозчинні мікроелементи які відіграють важливу роль у багатьох процесах в організмі, особливо це стосується клітинного метаболізму.

Тіамін (В1) - бере участь в переробці вуглеводів і жирів на енергію. Покращує засвоєння заліза. При нестачі виникає атрофію м'язів, дистрофію і хворобливу худорбу, слабкість, дратівливість.

Рибофлавін (В2) - є захистом для сітківки ока, допомагає при катаракті, а також її профілактики. Допомагає В6 краще засвоюватися.

Нікотинова кислота (БВ) - допомагає при діленні клітин, бере участь в синтезі білка. Також забезпечує дихання в мітохондріях. Завдяки цьому вітаміну утворюються стероїди та інші корисні речовини.

Пантотенова кислота (В5) - завдяки їй, в організмі людини активуються близько десяти біохімічних реакцій. Підтримує кишкову мікрофлору. Допомагає в синтезі гормонів, енергетичному обміні і багато в чому іншому.

Піридоксин (В6) - має вплив на серцево-судинну систему, зменшує ризик інфаркту. Допомагає жінкам в нормалізації рівня жіночих гормонів. Запобігає судоми і заспокоює нервову систему.

Біотин (В7) - відповідає за здоровий стан шкіри і нігтів. Синтезує жирні кислоти.

Фолієва кислота (В9) - має багато назв, але суть одна, вона є неймовірно важливою для вагітних жінок і для нормального розвитку їхніх дітей. Запобігає близько 92 відсотки дефектів у новонароджених нервової системи.

Ціанокобаламін (Б12) - допомагає утворювати еритроцити, стимулює нормальну роботу нервової системи. Міститься тільки в продуктах тваринного походження.

Рекомендуємо купити комплекси вітамінів групи b

Вітаміни B комплекс, B-Complex "50" від американського бренду преміум класу Solgar, - краще співвідношення ціна і якість. Всього одна безглузда капсула в день і ви забезпечення себе усіма необхідними ресурсами.

Органічний Вітамін Б Комплекс, Source of Life Garden від Natures Plus - найкраща ціна серед усіх інтернет-магазинів. Це повністю натуральний продукт, який підходить і вегетаріанцям, і веганам.

Супер Комплекс Вітаміну групи Б, Super Vitamin B, Allergy Research Group - складається з максимальної кількості 11 мікроелементів, найвищої концентрації, є абсолютно гіпоалергенним, був розроблений доктором наук Стівеном А. Левіним.

На нашому сайті VitaWorld Ви можете знайти оригінальні продукти від американських, канадських та італійських брендів. Ми прямі постачальники і маємо всі необхідні сертифікати. Саме у нас найкраща ціна і якість в одному флаконі. Як бонус діє безкоштовна кур'єрська доставка від 500 гривень до великих міст України, а також доставка Новою поштою по всій країні.

Back to Top