Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 101

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 101

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Вітамін D 400- 5000ME

Вітамін Д відкрили в 1922 році, як звичайнісінький вітамін, однак сьогодні він вважається провітаміном. Унікальність цього компонента полягає в тому, що в нашому організмі він виробляється самостійно і потрапляє в нього разом з їжею. При нестачі вітаміну 3Д може розвиватися рахіт або остеопороз. Цей компонент також підтримує імунітет, захищає від інфекційних захворювань, бере участь у розвитку нервових клітин, зменшує поява вікових змін. Рекомендується застосовувати вітамін Д 1000 од (одиниць) всім - і дорослим, і дітям. Як показує практика, у багатьох спостерігається його дефіцит, тому найкраще щодня додавати цей компонент в свій раціон.

Дефіцит обумовлений тим, що наша країна знаходиться в північному помірному поясі, наше життя часто пов'язана з обмеженим перебуванням на сонці, а також є багато хронічних хвороб. Сильний недолік цього компонента призводить до проблем з серцево-судинною системою, алергій, хронічної втоми і безсонні. Після консультації лікар може призначити 1000 МО вітаміну Д або іншу дозу - все залежить від ваших індивідуальних особливостей.

Які нормальні показники вітаміну Д3 і яке дозування необхідне?

Щоб точно дізнатися, скільки вітаміну Д 3 вам потрібно приймати щодня, наприклад, 100 од, 400 ме або 500, потрібно здати аналіз крові. Нормою вважається показник в межах від 30 до 100 нг / мл. Однак це не означає, що 32 - це добре, оптимальним значенням вважається 80 нг / мл. Для початку часто починається прийом компонента з метою коригування значень до нормальних, а далі переходять на підтримку. На вітамін Д3 (D3) 400 або 1000 me ціна діє цілком доступна, тому кожен зможе придбати цей компонент і підтримувати значення на необхідному рівні для нормального функціонування організму. Вибирати підходящу дозу потрібно, орієнтуючись на наступні параметри:

  • рівень менше 20 нг / мл - необхідно приймати по 5000 МО в день;
  • до 30 нг / мл - досить 2000 МО;
  • до 80 нг / мл - необхідно вітаміну Д 1000 мг в день.

У період коригування значень вітаміну D 3 необхідно робити контрольні аналізи 1 раз в 3 місяці. Враховуйте, що часто також потрібен комплексний підхід, тому недостатньо просто щодня приймати вітамін Д тисячі iu. Рекомендується частіше бувати на сонці, щоденні прогулянки в цілому добре позначаються на організмі. Однак це не означає, що потрібно виходити на вулицю в пік спеки, оптимально проводити на сонці до 30 хвилин в період з 10 до 3 години дня. Також разом з прийомом вітаміну Д 400 ме потрібно скорегувати свій раціон, додати:

  • жирну рибу;
  • гриби;
  • яловичу печінку;
  • сир;
  • жовтки.

Однак цього буде недостатньо, тому краще всього використовувати правильні продукти і вітамін Д3 1000 мг в комплексі. Зверніть увагу, що є вітаміни з Д3 і іншими компонентами - це функціональні препарати, які спрямовані одночасно для вирішення різних проблем. Немає сильних відмінностей в тому, в якому вигляді буде вітамін D3 400 1000 ме - таблетки, краплі або, взагалі, мармелад.

Де замовити вітамін Д 1000 МО за прийнятною ціною?

Якщо лікар призначив вам вітамін Д 400 iu, часто починається пошук місця, де можна придбати якісну продукцію. Це має величезне значення, адже важливо підібрати препарат, в якому буде дійсно заявлене дозування і якість виробництва буде на вищому рівні. VITAWORLD пропонує купити вітамін Д3 1000 МО або 400 iu за доступною ціною в Україні. В каталозі передбачений широкий асортимент різних компонентів і мікроелементів від відомих світових брендів. Компанія є офіційним дистриб'ютором, тому ви можете бути впевнені в якості представленої продукції.

Back to Top